LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obavještavam vas da bi dividenda danas i sutra bi trebala biti na vašim računima… 55 kn po komadu leda!!!

Uskoro bi trebalo i izvješće za prvih pola godine—osobno, očekujem solidno izvješće i povećanje operativne dobiti a slijedom stvari i veću neto dobit u odnosu na prošlu godinu!!!
Dosta su uložili u marketig i reklamu pa ostaje da vidimo…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Sjela dividenda,55 kn idem sad kupit dva kinga [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Najfrekventniji granični prelaz u Istri, Kaštel od prije desetak dana ima Ledov štand. Prava stvar. [thumbsup] [thumbsup]
(kažu da ga gotovo ne stignu napuniti, koliko se proda)

Sve mi je jasnije zašto je LEDO na ovim razinama…


Najfrekventniji granični prelaz u Istri, Kaštel od prije desetak dana ima Ledov štand. Prava stvar. [thumbsup] [thumbsup]
(kažu da ga gotovo ne stignu napuniti, koliko se proda)

na granici u bosanskom brodu tamo gdje se prodaju CD/DVD pirat narodnjaci sad imaju Ledo škrinje, ja sam vrisnuo od smijeha.
a u hercegovini je svaki treći kamion na cesti Ledo hladnjača, iznenadio sam se skroz kolko ih ima.

50,

Obavještavam vas da bi dividenda danas i sutra bi trebala biti na vašim računima… 55 kn po komadu leda!!!

Uskoro bi trebalo i izvješće za prvih pola godine—osobno, očekujem solidno izvješće i povećanje operativne dobiti a slijedom stvari i veću neto dobit u odnosu na prošlu godinu!!!
Dosta su uložili u marketig i reklamu pa ostaje da vidimo…

Izvješće na zse.
I nije ono što ste očekivali

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

hm.. realno očekivao sam bolje… skoro je identična neto dobit kao i lani uz porast ukupnih prihoda ali i rast rashoda…

Napomene iz FI:
u ovom izvješću ukupni prihodi su znatno veći u odonosu na prošlu godinu, rashodi su također veći ali su rasli sporije nego prihodi te je ostvarena dobit u vrijednosti od 51 milijuna kuna.
Operativni i ostali troškovi veći su u odnosu na isto razdoblje lani zbog povećanog obujma proizvodnje i prodaje.
p.s.ipak sam zadovoljan..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bba52427-cf26-4131-a805-ff190e28d06c&open=sec

Pad dobiti Leda, zarada po dionici u pola godine 257 kuna

Izdvajam iz linka:
prihodi od prodaje na domaćem tržištu povećani za 12,3 posto, na 482,2 milijuna kuna, dok su prihodi od prodaje na inozemnim tržištima porasli za 52,3 posto, na gotovo 95 milijuna kuna.
Istodobno su ukupni rashodi Leda povećani za 20,5 posto, na gotovo 542,7 milijuna kuna, a rast troškova poslovanja u izvješću se pojašnjava povećanim obujmom proizvodnje i prodaje.

Dakle, povećani obujam proizvodnje i prodaje—to bi trebali vidit u izvješću sljedećeg kvartala…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Ledo tijekom razdoblja krize u svijetu, uslijed povećanja cijena nafte, pada realne kupovne moći skoro ponovi rekordnu dobit od prošle godine a i premašio bi je da tu nisu uključili troškove proizvoda koji se prodaju u trećem kvartalu a uprihodovat će se i vidjeti u dobiti 3.kvartala a ne vide se u drugom…

E da napomenem—51 milijun kuna neto dobit i to nekonsolidirano(ovo je tvornica novaca)!!!

muči me vlasnička struktura u top 10 koji su stavili u izvješću na 30.6.2008.:
broj 2.zaba d.d. zbirni 26 628 ili 12.09 % ???!
u sda pratim promjene i znam da je pod 2.ZB global i ZB aktiv sa 10 634 komada a sve ostalo može stati u top 10… Dakle, da li je to neka greška ili je tu sad uključilo i sve male dioničare koji trguju preko zabe i možda mirovinske fondove (zatvorene, obvezne, dobrovoljne) AZ tj zabe ?!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Ledo tijekom razdoblja krize u svijetu, uslijed povećanja cijena nafte, pada realne kupovne moći skoro ponovi rekordnu dobit od prošle godine a i premašio bi je da tu nisu uključili troškove proizvoda koji se prodaju u trećem kvartalu a uprihodovat će se i vidjeti u dobiti 3.kvartala a ne vide se u drugom…

E da napomenem—51 milijun kuna neto dobit i to nekonsolidirano(ovo je tvornica novaca)!!!

muči me vlasnička struktura u top 10 koji su stavili u izvješću na 30.6.2008.:
broj 2.zaba d.d. zbirni 26 628 ili 12.09 % ???!
u sda pratim promjene i znam da je pod 2.ZB global i ZB aktiv sa 10 634 komada a sve ostalo može stati u top 10… Dakle, da li je to neka greška ili je tu sad uključilo i sve male dioničare koji trguju preko zabe i možda mirovinske fondove (zatvorene, obvezne, dobrovoljne) AZ tj zabe ?!


kakvi troškovi iz trećeg kvartala?kako li si to samo pročitao?čini mise da ti čarobna kugla treba na servis
što se tiče tvornice novaca,ledo baš nije mnogo novaca proizveo u ovom polugodištu.Možda njima pak štamparija treba servis

...pig slayer...

Kolega "tsunami" triba znati vidjeti i dublje te čitati između redaka…
Da, čarobna kugla mi treba na servis… A što ste vi to pametno zaključili ili argumentirali osim sarkazma i glupih pitanja…
ja nisam nigdi spominja troškove iz trećeg kvartala već naglašavam da proizvodi koji će se prodati u trećem kvartalu su već uračunati u troškove drugog kvartala!!!!
Tko spominje troškove trećeg kvartala—odakle si samo to pročitao???

Da, lani su ostvarili 60 % veću dobit u polugodištu a sad je gotovo ponove i sad to nije mnogo novca—51 milijun kn neto dobiti nije mnogo; kako kome…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

trenutno stanje za arhivu:
Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
1 11.026,00
1 11.025,00
1 11.020,00
11 11.000,00
1 10.707,03
1 10.650,00
1 10.630,06
90 10.630,01
2 10.630,00
1 10.627,00

Cijena Prodaja
11.250,00 1
11.300,00 1
11.335,00 2
11.337,00 2
11.338,00 1
11.350,00 2
11.375,00 1
11.388,88 1
11.400,00 3
11.490,00 2

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Kolega "tsunami" triba znati vidjeti i dublje te čitati između redaka…
Da, čarobna kugla mi treba na servis… A što ste vi to pametno zaključili ili argumentirali osim sarkazma i glupih pitanja…
ja nisam nigdi spominja troškove iz trećeg kvartala već naglašavam da proizvodi koji će se prodati u trećem kvartalu su već uračunati u troškove drugog kvartala!!!!
Tko spominje troškove trećeg kvartala—odakle si samo to pročitao???

Da, lani su ostvarili 60 % veću dobit u polugodištu a sad je gotovo ponove i sad to nije mnogo novca—51 milijun kn neto dobiti nije mnogo; kako kome…


znam ja šta si ti napisao zato sam i napisao to što jesam.problem je jer ti ne kužiš što si napisao.
kad pričaš o proizvodnji novca onda gledaj cash flow, a ne dobit.i onda ćeš vidjeti da stvari nisu takve kako si si ti zamislio.vjerojatno će slijedeći kvartal biti nešto bolje

...pig slayer...

New Report

Close