LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


persuader: ” LEDOljupci, ja sam iskrcao sve, ostao mi jedan teko toliko da imam ulaznicu za sastanke. [smiley] God speed. [cool] ” Šta reći – bilo je i boljih trenutaka za prodaju [wink] Inače svaka čast na iskrenosti – ako tržište bude još padalo padat će i Ledo Ja ostajem pri svojoj odluci da ne prodajem – a ako krene po zlu – dokup

To ti je sve relativno, nema šanse da bi predvidio ovakav pad, tako da sam i izašao na ATH sigurno bih ukrcavao na 17-18 k ili nešto malo niže.
Tako da…
A možda sam i krivo napravio. Odluka je moja.
[cool]

Show me the Money!

Koja su Vaša predviđanja što će se dogoditi s Ledom nakon priznanja Kosova?
(Laik sam u tome,pa…?)


Koja su Vaša predviđanja što će se dogoditi s Ledom nakon priznanja Kosova? (Laik sam u tome,pa…?)

Evo jedan dobar članak iz lidera
Nakon što je tamošnji parlament proglasio nezavisnost, posljedice na poslovanje hrvatskih tvrtki na Kosovu, ali i iz drugih zemalja, bit će beznačajne. To bi se moglo zaključiti iz razgovora s našim sugovornicima u Hrvatskoj i Kosovu. Biznis je biznis, kažu svi i on će prevladati političke razlike.
– Ne mislim da će se ova situacija naročito odraziti na poslovanje hrvatskih tvrtki na Kosovu, a ne vidim razloga zašto bi npr. Ledo imao problema sa svojim predstavništvom u Srbiji zbog svoga prisustva na Kosovu. Svi možemo imati političko mišljenje, ali biznis je biznis i ne vjerujem da će hrvatske tvrtke imati problema u Srbiji zbog poslovanja na Kosovu – kaže Šaip Luta iz Ledovog predstavništva.
Do prošle godine zastupnik Plive Gaši Bejtuš smatra, pak, da će posla biti još i više, jer je Kosovo još neistraženo tržište, a čini se da su tako shvatili i u Plivi, jer su nedavno otvorili i svoje predstavništvo. S njim se slaže Luta, koji dodaje da upravo hrvatske tvrtke imaju dobru šansu na Kosovu. Kako kaže, uz još sedam jakih konkurenata, upravo je Ledo u vrhu, ne samo zbog kvalitete, nego i prepoznatljivosti hrvatskog proizvoda.

Po ovom članku bit će posla još i više

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


MOLIM savjet neobavezni bez kako da vam kažem imam za 8 komada bez obaveza sto bi napravili da ste na mom mjestu sad ljudi pomozite savjet a jesam zbrkan

Da provaš sačekati bar 5 godina—-pa da vidiš kolika ti je zarada..
Mirno i bez panike–ako ti novci nisu potrebni zašto žuriti? zašto uopće prodavati?
Pusti da vrijeme čini svoje…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Koja su Vaša predviđanja što će se dogoditi s Ledom nakon priznanja Kosova?
(Laik sam u tome,pa…?)

osobno smatram da je to odrađeno u ovom padu, no s obzirom na stanje svijesti ulagača i količinu panike na svaki šum ničem se više ne bi čudio! [smiley]

trenutno omjer K/P:
Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
3 10.120,00
1 10.100,01
1 10.100,00
3 10.057,16
3 10.000,11

Cijena Prodaja
10.290,00 3
10.300,00 1
10.500,00 2
10.700,00 1
10.756,00 1

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


MOLIM savjet neobavezni bez kako da vam kažem imam za 8 komada bez obaveza sto bi napravili da ste na mom mjestu sad ljudi pomozite savjet a jesam zbrkan

maminepare, saberite se.
koliko vidim, sada ste maminedionice.[smiley]
ako ste u veeelikom strahu, pa žrtvujte se vas 4, isprostituirajte se za male pare.
ionako je ovo sve kocka.
jer kocka je kurva, izvin’te me što psujem…[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


MOLIM savjet neobavezni bez kako da vam kažem imam za 8 komada bez obaveza sto bi napravili da ste na mom mjestu sad ljudi pomozite savjet a jesam zbrkan

Čuj ti …pare , da si kupio po 20K a sad imao 10 K ti bi žile rezao , zato sada samo cool , diši duboko i ne prodavaj !

mala isprika nisam se dobro pedstavio mamine pare je zato kaj za za mamine pare kupio tri leda po 14250 i naravno nemam namjeru prodavat ih u jednom ternutku je sve dobro krenulo i otišlo je na 15500 malo sam čitao po forumu i nagovorio je da proda badel po 855 i kupi ledo po 14250 odnosno sve sam ja to napravio za nju jer sam u abacusu e da vas ne pilim previše sad bi uložio odnosno kupio još osam dionica sa svojim novcima ali nisam siguran (najgori su počeci) treba me malo netko gurnuti ali samo malo ne puno to vam je realnost ima nas svakakvih na burzi (kud svi tu i mali mujca) jos jednom pozdrav svima i onima za dole i onima za gore sve u svemu da VAS nema ne bi niti ja bio na burzi VI ste mi samo otvorili oči sa svojim stavovima pozitivnim i negativnim zato svima hvala i nadam se dobrom ulaganju MAMINEPARE

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

samo da javim kolegama da sam pojacao kupnju na ledu na 10100,05
ajd da vise odradimo to kosovo pa da krenemo gore prije ovih godisnjih

maminepare
svaka cast na postu, treba nam vise ovakvih ulagaca[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

@maminepare

jedino šta ti mogu reći je budi strpljiv i nemoj forsirati
to nije uvijek lako, čovjeka povuće kada vidi da sve raste, nije to lako gledati sa strane
cijene jesu trenutno dosta niske, no ja ne vidim neku naznaku oporavka, tako da mislim da ništa nećeš propustiti, a mogao bi izgubiti ako se prenagliš

pozdrav


MOLIM savjet neobavezni bez kako da vam kažem imam za 8 komada bez obaveza sto bi napravili da ste na mom mjestu sad ljudi pomozite savjet a jesam zbrkan

pricekaj jos dan dva, mozda ga uspijes nize dobiti, a ako krene, nije kasno za ulaz, eto to bi ja napravio! jucer je po meni bio idealan dan za kupnju ili dokup, upecao sam par komada po đabalesku!

IDEMO AP AP

New Report

Close