LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vlalonca

Ja se nemam razloga vama opravdavati. Sami ste svjesni da ga neću odobriti i sad me pitate zašto.

Inače, ja sam najpoznatiji druker od svih. Svi nickovi koji po vama drukaju su u stvari moj alter ego, ako niste kojim slučajem znali

Suricata suricatta


jos jednom ponavljam kad ti navodis da znas sto ce se dogadjat s dionicom unaprijed godinu dana sto si prodao ledo na 11???
tolko o tvojim informacijama “iznutra”[thumbsup]

IDEMO AP AP


Nijednu dionicu nisam kupio a da o njoj nisam znao sve šta će se događat bar godinu unapred. A ti???

Kolega nemojte nas zamarati [rolleyes]

dobra kontra kolega dunlop, nego pitam ja sveznajuceg zg 28, kako to da jamnica nije rasla cijelu godinu, nego bas mjesec dana prije migrosa?? vjerojatno po tvom u jamnici o tome nisu nista znali a ti si znao u 1. mjesecu 2007?? il si mozda netko iz obitelji[thumbsup]

IDEMO AP AP

Mozda radi u Migrosu na blagajni, pa je cuo kaj se prica [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


dobra kontra kolega dunlop, nego pitam ja sveznajuceg zg 28, kako to da jamnica nije rasla cijelu godinu, nego bas mjesec dana prije migrosa?? vjerojatno po tvom u jamnici o tome nisu nista znali a ti si znao u 1. mjesecu 2007?? il si mozda netko iz obitelji[thumbsup]

ma vraga on zna. ni todoric nije znao da bi on znao…

nego sta nam je sa mig-om..nista se ne javlja

konačno je netko lupio po asku. nastavak sutra

U Ledu sam dugo ( tak ce i ostati ) ali da su nam ga srusili……..Nije mi drago.Nadam se dobrim rezultatima i brzom povratku ka 2…..

a i cijena nam se na dionici malo po malo popravlja!!Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]

zadnja 14 990

Kupnja Cijena
1 14.511,00
1 14.510,00
4 14.500,00
2 14.450,00
3 14.410,00

Cijena Prodaja
14.996,99 2
14.997,00 1
15.000,00 4
15.432,98 4
15.433,00

[thumbsup

IDEMO AP AP

ovu temu su zaista zagadili razni drukeri
nije ih bilo dok je cijena isla gore

Postanite Eu-robovi

izgleda da je i fondovima frka vec. akcije na milijon fondova BEZ ULAZNE NAKNADE…
iscrpila ih dugotrajna kriza. fali svjezeg kapitala..nikako da se zamasnjak zavrti u drugu stranu..

Inace za znalce Jamnica vam je najjeftinija dionica od Agrokora!!!!!!!!!!!!!
Budete vidili rezultate.Nadam se splitu tak da i sam nesto kupim.

New Report

Close