LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer sam vam govorio da će danas biti iskrcavanje na Ledu i kapitalizacija dobiti [bye] no niko nije vjerovao pogotovu da će kasnije biti stampedo pred vratima.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Dobar dan! Ovo što se događa trenutačno s Ledom ja sam očekivao,dugoročni sam investitor tako da se time ne zamram,a ipak nisam baš tako “spretan” da daily trade-am s ovakvom dionicom.Kada počne rasti teško ju je stići,tako da ja samo nadokupljujem kada značajno padne i time si smanjujem ulaz.


Jučer sam vam govorio da će danas biti iskrcavanje na Ledu i kapitalizacija dobiti [bye] no niko nije vjerovao pogotovu da će kasnije biti stampedo pred vratima.[bye]

A gdje, šefe? Na temi nema nijednog tvog posta od jučer. [bye]

Ma lako za ove koji sad prodaju…Zaradili su neku pinku i sad bi sto prije to kapitalizirali…kupili npr. atlansku itd…To su ‘dnevni’ spekulanti i sretno im bilo…Samo da nebi u ponedjeljak bila druga prica..:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nema uopće brige. Stali su sa kupnjom jer vide da cijena prebrzo raste i puštaju sada da mali kapitaliziraju i da ih malo panika uhvati. Jako je velika potražnja za ovom dionicom i nema ih dovoljno u ponudi da se svi namire kako bi htjeli. To što bid nije tako jak kao prošlih dana ne znači ništa.

zašto tolko optimizam oko tih FI, danas je ingra izvjesila FI stoljeća sa 100% rasta prihoda i 85% zarade, pa i dalje stoji zacementirana….dajte mi neki argument da se mogu veselit ponedeljku.


Šef: ” Jučer sam vam govorio da će danas biti iskrcavanje na Ledu i kapitalizacija dobiti [bye] no niko nije vjerovao pogotovu da će kasnije biti stampedo pred vratima.[bye] ” A gdje, šefe? Na temi nema nijednog tvog posta od jučer. [bye]

Naravno da nema, jer šef dolazi tu samo kada ledo pada.
Premda naravno našao sam njegov komentar kako je ledo banana i kako će padati ali ne na temi LEDO nego oporavak burze.
Bude on danas bio tu, a ako idemo u plus onda ga tražite po drugim temama kako druka protiv leda
[lol] [lol] [lol] [lol]
A kaj se tiče leda ma odlična je situacija. Opet su se počeli prebacivat na kuplji (dali mali ili veliki svejedno je).


Jučer sam vam govorio da će danas biti iskrcavanje na Ledu i kapitalizacija dobiti [bye] no niko nije vjerovao pogotovu da će kasnije biti stampedo pred vratima.[bye]

a je..pravi je stampedo..zbilja si strucnjak i pol…juce je raslo sa milijunskim vrijednostima i to kad je burza bila u crvenom a trenutno je prosjecna ista kao i jucer a burza danas u crvenom uz vrlo skromnu likvidnost…

neke stvari se vide iz aviona samo moras imat oci i ne biti maliciozan
[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]


Jučer sam vam govorio da će danas biti iskrcavanje na Ledu i kapitalizacija dobiti [bye] no niko nije vjerovao pogotovu da će kasnije biti stampedo pred vratima.[bye]

Šef ti stvarno imaš problema sa todorićevim dionicama,kako te nije sram toliko pljuvat po njima.
Šta ne napišeš nesto konkretno,analizu poduzeča,malo da nam koje izvješče protumačiš,zato kupit kamensko a ne Ledo
Napisao si preko 600 poruka u dva mjeseca od toga više od pol na Todorićevim dionicama,i pitaj boga koliko ih još moderatori nisu pustili
Pratim tvoje pisanje svaki dan i nemogu vjerovat da svaki dan moram isto čitat,same negativne stvari,kako bi bilo da su svi ljudi kao ti,pa da recimo sad ja visim na temi INA i svaki dan pišem,ide to na 1000,sad će branitelji rasprodavat udjele,cijena sirove nafte ide gore,manje marže,negativni tečaj dolara,opljačkana pumpa,itd..
Ja bi još razumio tvoje pisanje da pišeš negativno i za neke druge dionice na našoj burzi,a ima ih na stotine koje su precijenjene do boli
I onaj tvoj post od neki dan kako je Idea opljačkana prvo provjeri informacije nego sta postaš,jer širiš nistine,opljačkana je banka koja nama veze sa ideom osim iste zgrade
“Filmska pljačka odigrala se juče oko 13.50 časova na parkingu ispred veleprodaje firme „Idea” u Knežopoljskoj 1 u Luci Beograd. U kombiju „SCP internešnela”, firme za bezbednost i transport novca, nalazio se najverovatnije novac iz banke koja se nalazi u zgradi veleprodaje „Idea”

I za tvoju informaciju ostalo je još malo Leda za kupit,free float je sve manji,pa ti navlači i dalje ljude na prodaju.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Evo opet se kuha,
idemo gore dalje uskoro!
Miškoljenje na kupnji je tu, sada kad krene opet mali +
Malo po malo

Bez obzira na pad, Ledo je još uvijek iznad jučerašnje blokade, što ipak nešto govori.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hm.. nitko nije komentirao Ledo — dospio na 5.stranicu..
Evo da prokomentiram–promet od 720 000 kn(zadovoljavajući), približili se gornjom rasponu cijene u trgovanju..
te nakon naglog rasta ipak se nismo korigirali već smo se stabilizirali sa tendecijom da slijedeći tjedan slijedi porast cijene..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

28.3.2008.top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.146 4,61 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.472 2,03 Skrb. račun kupili 18 komada
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 851 0,39 Skrb. račun kupili 7 komada
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 396 0,18 Skrb. račun prodali 19 komada
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,35

Hm.. preslagivanja u utorak—tada smo završili u pozitivnoj blokadi(protrgovano 130 komadas)!
Značajno je da je ILIRIKA JIE opet prodavala nakon dužeg vremena i to preko 21 komad taj dan-ispala iz top 10…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Todorićima prva privatna plaža na Jadranu

Plaža Ville Castelo u vlasništvu Ivice Todorića u Medveji kod Opatije biti će prva privatna plaža na Jadranu, saznaje Jutarnji list.[thumbsup]
Pozdrav Ledašima čim me danas nije bilo na burzi vi porasli.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Todorićima prva privatna plaža na Jadranu Plaža Ville Castelo u vlasništvu Ivice Todorića u Medveji kod Opatije biti će prva privatna plaža na Jadranu, saznaje Jutarnji list.[thumbsup] Pozdrav Ledašima čim me danas nije bilo na burzi vi porasli.[thumbsup]

Kakve ovo veze ima sa Ledom? Zar će prodavati sladoled na plaži ?? [undecid]

New Report

Close