LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege ledaši (mislim na one stare) ne znam odakle sad ovoliki ***obrisano*** na ovoj temi kada ledo pada??? Ja bih samo neiskusnim dioničarima pogotovo onima koji su kupovali po 19k i više ne nasijedaju na priče ovih odjednom uskrslih pametnjakovića koji žele prosvijetliti jadne neuke dioničare kako je ledo skup. Prodati s gubitkom je po meni ludost. Trejdanje ok ali nije za svakoga. Mislim da se unatrag par dana pojavilo mnogo kritičara ovdje tj. nickova koje do sada uopće nisam vidio. Njihov zadatak je jasan, jeftina kupovina. Dajte malo zdravog razuma pogledajte poslovanje leda i vidjet ćete da je ovo jeftino, do prije par dana nisam vjerovao da će ikada više ledo biti moguće kupiti za 14k (možda i niže tko zna). Ako išta valja i dobro je na ovoj jadnoj burzi Zagrebačkoj onda je to Ledo sasvim sigurno. Ovo je dobronamjeran tekst za one koji su u šoku zbog gubitka, bili bi u šoku da su u bilo kojoj drugoj dionici, držite hladnu glavu i nedajte svoje dragocjene dionice jeftino, bar sada ne, tko do sad nije prodao mislim da je sada kasno i vrlo neizvjesno. Jedva čekam promjenu trenda onda budemo vidjeli [cool]

audaces fortuna iuvat [thumbsup]


Inace za znalce Jamnica vam je najjeftinija dionica od Agrokora!!!!!!!!!!!!! Budete vidili rezultate.Nadam se splitu tak da i sam nesto kupim.

kolega danas navecer vam saljem u mikro tocne podatke pa ce mo malo usporedjivati!

IDEMO AP AP


” kolega danas navecer vam saljem u mikro tocne podatke pa ce mo malo usporedjivati!

Pa i ja ih željno iščekujem. [wink]

Show me the Money!

Stanje na dan 19.2.(trgovanje u četvrtak):

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.460 2,03 Skrb. račun prodali 5 komada
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 793 0,36 Skrb. račun kupili 2 komada
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
[color=blue] 9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 407 0,18 Skrb. račun PRODALI 70 komada [/color]
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,33

Trgovanje u četvrtak, na dan objave neuspjeha preuzimanja migrosa dionički fond ilirika nas je gurnuo u blokadu a ne kao što se mislilo mali ulagači!!!!!!!! [angry]
Puno se vodilo rasprave i optuživalo male nestrpljive ulagače ali nije sve kako se čini…
Ionako ilirika ovdje nema šta tražiti jer ima ovdje puno većih fondova—kroz ovih par dana sam računao i došao do nekih brojki tj.saznanja o top 10 navest ću u sljedećem postu… [thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Stanje na dan 19.2.(trgovanje u četvrtak):

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.460 2,03 Skrb. račun prodali 5 komada
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 793 0,36 Skrb. račun kupili 2 komada
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
[color=blue] 9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 407 0,18 Skrb. račun PRODALI 70 komada [/color]
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,33

Trgovanje u četvrtak, na dan objave neuspjeha preuzimanja migrosa dionički fond ilirika nas je gurnuo u blokadu a ne kao što se mislilo mali ulagači!!!!!!!! [angry]
Puno se vodilo rasprave i optuživalo male nestrpljive ulagače ali nije sve kako se čini…
Ionako ilirika ovdje nema šta tražiti jer ima ovdje puno većih fondova—kroz ovih par dana sam računao i došao do nekih brojki tj.saznanja o top 10 navest ću u sljedećem postu… [thumbsup]

Ona je preduhitrila one koji su to svakako prije ili kasnije bili spremni uraditi.
Pa nije valjda da će fond ostaviti nama malima vremena da se pregrupiramo i polako izađemo sa dobiti.
Nažalost već nekoliko puta viđeni scenarij na drugim dionicama.

P.s.
LEDO – definitivno najbolje ime firme u RH koja opisuje djelatnost kojom se bavi (zamislite LEDO – sladoledi i smrznuta hrana) svaka čast
LEDO- brand name
LEDO- neograničena perspektiva
LEDO dionicu nemam i žao mi je što je nisam kupio na 3.000 kn (mislio sam da je malkice skupa)

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

cemu panika?
gledat cemo ovako niske cijene do fi-a,a je nas ova dionica razmazila svi smo osjetljivi kada vidimo pad[lol] ,sada smo se pregupirali i polagano preko gore,a i zasto gubite zivce?znate da je ovo umjetna kriza,kakva je ledo dionica, i kakav trend ce nas pratiti kroz vecinu godine.

p.s. cudan mi je ovaj pristojini byber[thumbsup]

Evo da podijelim sa vama mišljenje i saznanja:
1.PBZ Global ušao u 1.mjesecu u Ledo sa preko 10 miljona kuna!!!
[color=blue]Koja je prosječna cijena i ukupan promet Leda u 1.mjesecu?[/color]
2.PBZ CO mirovinski fond ušao sa 379 komada(oko 7 miljona kuna) u Ledo u 1.mjesecu!!!

Dakle, mali ulagači nisu sami ulazili na visokim razinama kao što se špekuliralo…

[thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

ličan:

Nekuzim kolega daj molim vas recite nam vi kolko je to Ledo bio prije Migrosa U 10 mj. se tržio po 19 500, jel se tada možda nešto znalo o Migrosu ?

Pa to ti pričam ti si tek znao u 10 mjesecu. Ja ti kažem da su prije tebe znali ljudi ravno 10 mjeseci evo ja.
Ja sam napisao, ali ti nečitaš da sam ja kupovao zbog strane akvizicje još u 1 mjesecu 2007, kada mi je frend iz agrokora rekao da kupim i njemu.

Meni je frend iz agrokora rekao da ga kupujem po 21500 jer će iduće godine koštati 30000, a i da njemu kupim 10 kom da drugi neznaju

Kolega ja vjerujem da onaj tko ima neke informacije drži ih za sebe a ne objavljuje na forumu
Ja znam ponešto o ledu što većina nezna ali samo zbog prirode posla koji radim i ne pada mi napamet pisati o tome
Evo i ja vidim dosta novih nickova, ali ne znači da sam novi u ledu ( imam viro i nitijedan post tamo, imao sam adris i ernt preko godine i nisam niti slova napisao ) tako da mislim da se ne treba nervirati zbog novih pisaca
Bit će dobro pogotovo za ledo, samo ne treba biti nestrpljiv, ako neće do 6 mj preko 20k, možda iduće ili za 2 godine ali vjerujem da bude

Ona je preduhitrila one koji su to svakako prije ili kasnije bili spremni uraditi.
Pa nije valjda da će fond ostaviti nama malima vremena da se pregrupiramo i polako izađemo sa dobiti.
Nažalost već nekoliko puta viđeni scenarij na drugim dionicama.

SA ovim djelom se ne slažem… Ilirika ovdje nema što tražiti—tu su veći fondovi od njih i imaju dobru zaradu na Ledu jer su ulazili na nižim razinama…
Oni su i doveli do panike još veće—sa svojim potezom…[angry]
Prodali su preko 250 komada u ovoj godini–možda slabi sa kešom…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


cemu panika?
gledat cemo ovako niske cijene do fi-a,a je nas ova dionica razmazila svi smo osjetljivi kada vidimo pad[lol] ,sada smo se pregupirali i polagano preko gore,a i zasto gubite zivce?znate da je ovo umjetna kriza,kakva je ledo dionica, i kakav trend ce nas pratiti kroz vecinu godine.

p.s. cudan mi je ovaj pristojini byber[thumbsup]

Slažem se sa tobom… Mjesta panici nema—ovo je umjetno stvoreno.. Vidjet ćeš tko je sve ulazio i što sam postao— Ledo treba čuvati kao oči u glavi!!![proud]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Dakle, da sumiram u top 10 Leda su sljedeći fondovi prema mojim grubim računicama:

1.ZB Aktiv preko 100 miljona kuna (broj komada preko 5000 )

2.PBZ Global preko 45 miljona kuna (broj komada preko 2500)

3.ILIRIKA JIE 407 komada (imali su preko 650 komada)

4.PBZ CO mirov.fond 379 komada

Da li postoji još koji fond? puno je ovih skrbnički računa…….. [shocked]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

INSAJD lako je trkeljat gluposti i mlatiti praznu slamu. Pročitaj malo bolje kad i kaj sam pisao.

Al dobro bumo vidli… da se više ne zamaramo.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close