LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dunlop,

kapa dolje kolega. ništa nisam shvatio iz prethodnog posta tko je šta rekao


50 lav: ” Zar to nije impresivno? a naredna 3 ljeta će biti prava eksplozija lijepih brojki vrijeme će pokazati da li zborim mudro…[thumbsup] ” svaka cast kolega.. ali koje quotanje, ajmeglavamezabolila i jos nisam desifrirao tko je sta rekao

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

dakle,
šapnila mi dobra vila.
prerušena u poglavicu.
p/e konsolidiranog leda sada već značajno ispod 10, cca 8.

p/e 8

precjenjeno?[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

korelacija s usa tržištem:
p/e rastućih firmi bez problema iznad 30.

kolika bi to bila cijena za ledo?[undecid]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


] ” ma prijatelju i viro je u 10mj objavio povecanje dobiti od 200%…nakon cega je pao sa 1750 na 1450…kako se ono kaze dobrodosli na zse…to nema nigdje u svijetu[wink]

malo morgen , viro je muljao sa zalihama i nije povecao prihode, to je bitna razlika!!

IDEMO AP AP

I nadodao bih da trziste secera i nije nesto…(dosta drzavne intervencije na cijene).
A smrznuta hrana…
E to je druga prica…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


mark1: ” ledo je stjeran u blokadu sa samo 17 dionica , a ti koji si ga stjerali sada su kupili 100 i više dionica od paničara po izuzetno povoljnjoj cijeni……..zvijezda sa samo devet isti slučaj…… ” O boze! Prodali su po 16 somova da bi kupovali skuplje? Mislim ovo je vic godine [lol]

ajde alien opet si krivo napravio pa petljas, ljudi ovo je covjek koji je prodao ledo na 11k pa sad je tu nama dosao solit pameti sto je jos bolje kupio atpl na 3500[lol] [lol] [lol]

odakle ti obraza da ista govoris protiv leda??? manje nerviranja ubuduce kolega!

IDEMO AP AP


dakle, šapnila mi dobra vila. prerušena u poglavicu. p/e konsolidiranog leda sada već značajno ispod 10, cca 8. p/e 8 precjenjeno?[smiley]

????
Recimo da im zadnji kvartal bude u skladu sa prva tri po dobiti. P/E bi bio negdje iznad 20.


vlad1111: ” dakle, šapnila mi dobra vila. prerušena u poglavicu. p/e konsolidiranog leda sada već značajno ispod 10, cca 8. p/e 8 precjenjeno?[smiley] ” ???? Recimo da im zadnji kvartal bude u skladu sa prva tri po dobiti. P/E bi bio negdje iznad 20.

ja pričam o konsolidiranoj bilanci i rdig-u.

konsolidirani p/e ispod 10.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Precijenjeni Ledo i danas krenuo padati.[bye][bye][bye][bye][rolleyes]

Molim po čemu precjenjeni. Brojke molim.
Inaće vidim na KNZM da ti stocksplit malo šteka pa ne bih da se tvoje izjave uzimaju zaozbiljno.[shocked]

Ali ako mi argumentiraš precjenjeni vrlo rado ću poslušati i razmisliti, a do tada ovo je samo prazna rečenica.

Show me the Money!


Šef: ” Precijenjeni Ledo i danas krenuo padati.[bye][bye][bye][bye][rolleyes] ” Molim po čemu precjenjeni. Brojke molim. Inaće vidim na KNZM da ti stocksplit malo šteka pa ne bih da se tvoje izjave uzimaju zaozbiljno.[shocked] Ali ako mi argumentiraš precjenjeni vrlo rado ću poslušati i razmisliti, a do tada ovo je samo prazna rečenica.

P/E- 74,05, P/BV- 6,49, ROE- 8,77.

Kakve su prognoze za Ledo nakon ponedjeljka i priznanja Kosova? Hocemo li se i dalje “crveniti”?


****

ovo nije knzm tupik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Darius: ” **** ” ovo nije knzm tupik.

Znam da nije.

Koje su to multiple, katastrofa?

Nek me neko podsjeti zakaj je to raslo sa 5 000 kn?
Zato jer je Todorićeva dionica?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Gluposti…
Niti je Migros nastao zbog Todorića,niti je Agrokor nastao zbog Migrosa,
niti to ima veze sa ovom izvrsnom kompanijom.
Trenutno se voda zamutila i lešinari papaju odbjegle ribice,a kad tad će se
izbistriti i vratiti na ono jedino što je važno:
Ljudi obožavaju Ledo proizvode.
Pišem to u pauzi dva zalogaja Ledo škarpine!!!!!
pozz ,ama baš svima!!!!!!!!!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close