LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Blok transkacija na 19000

Kao i na ZVZD – na 19.000 hiljadarki okruglo. Bit ce za nas u vrlo skoroj buducnosti puno vise veselja, nego sto je sad zabrinutosti.
[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

ja kupio LEDO na 19k. Siguran sam da će INSAJD biti zadovoljan i ponosno klimati glavom[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


ja kupio LEDO na 19k. Siguran sam da će INSAJD biti zadovoljan i ponosno klimati glavom[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

svi smo u nelagodi pa i ja koji sam iz leda privremeno izašao.
i dok ja nastojim biti koliko-toliko objektivan, moderiraju me.
a dva-tri lika koja su sustavno širila paniku i konfuziju na temi korekcija nisu moderirani.
ti isti danas se ne javljaju.
izvršili ljudi svoju zadaću.
cosa lora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ovo sam postao i na drugo temi ali da podijelim i sa Vama
neznam za druge ali ja uoće nisam zabrinut situacijom
Da mi sve dionice sutra padnu za dodatnih 30 % ja sam još uvijek u debelom plusu u odnosu na cijenu
po kojoj sam ih kupovao

i da onda još padnu za 30 % opet bi bio bez brige jer sam još uvijek u plusu, ne računajući dividendu za prošlu godinu koja mi pokrije i još nešto % pada

i da se ne mučite imam LEDO VIRO THT prodao ERNT i ADRIS na vrijeme i dokupio još ovih tri ( i usput zaradio na ovima ok lovu ADRIS i ERNT )

I molio bih cijenjene kolege da komentiraju blok transakciju, tko je prodao a tko kupio

EVO ODLUČIO SAM SE I JA UKLJUCITI NA FORUM I RASPRAVU!!!
PRVO, svima bih savjetovao oprez i da ne panicarite! LEDO je dobra firma i samo polako!
Sad je suludo prodavati i ja ću pricekati!!! dionicu posjedujem dugi niz godina i to je dionica za duge staze! [thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

.


ja kupio LEDO na 19k. Siguran sam da će INSAJD biti zadovoljan i ponosno klimati glavom[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Kupio i ja danas po 19k.


ovo sam postao i na drugo temi ali da podijelim i sa Vama
neznam za druge ali ja uoće nisam zabrinut situacijom
Da mi sve dionice sutra padnu za dodatnih 30 % ja sam još uvijek u debelom plusu u odnosu na cijenu
po kojoj sam ih kupovao

i da onda još padnu za 30 % opet bi bio bez brige jer sam još uvijek u plusu, ne računajući dividendu za prošlu godinu koja mi pokrije i još nešto % pada

i da se ne mučite imam LEDO VIRO THT prodao ERNT i ADRIS na vrijeme i dokupio još ovih tri ( i usput zaradio na ovima ok lovu ADRIS i ERNT )

I molio bih cijenjene kolege da komentiraju blok transakciju, tko je prodao a tko kupio


Pa s obzirom na takvu sposobnost mislim da bilo koji naš komentar bi bio suvišan samo se nemogu otet dojmu da smo malo mladi i prepuni sebe ali ok……,pozdrav.[bye]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Nisam prepun sebe samo kažem da još uvijek nisam zabrinut
Ne trgujem dionicama svaki dan ne trejdam, jednostavno lovu koju uštedim pretvorim u dionice i čuvam ih
Da i padnu na razine na kojima sam i kupio i da ih prodam bio bi na nuli
A da se desi takav pad imali bi svi malo većih problema od dionica
I ako netko misli nisam htio nikoga uvrijediti svojim postom


matrix90: ” leon: ” matrix90: ” Samo bi pitao di su kolega MIG29 i INSAJD? Da nisu možda prodali svoj kolač, odnosno miljenicu? ” haha ja sam to pitanje postavio na komentarima trgovanja. pa znas da su oni samo tu kad raste raste rasteeeeee a sad su im valjda margin callovi nastupili pa prodaju po 16,17k ovo sto su kupili po 19, investitori i pol! ” Slažem se kolega u potpunosti, no nije ipak u redu da se omalovažava takve investitore kada nisu prisutni. U svakom slučaju [rolleyes] ” pa doci ce oni bez brige pa ce prolistati nekoliko stranica unazad.

Znam samo da oni ( ja ) koji su neki dan dodatno uletili na 20 K , DANAS NISU PRODAVALI !!

Već na 18000
BOŽE SAČUVAJ ME BUDALA koji neznaju što prodaju
I da se netko ne uvrijedi zove me frend koji je kupio ledo po 19000 i kaže mi da je ovo katastrofa i da zove brokera da proda po 17000 dok još može da ne izgubi još više
Probao sam mu objasniti da ću mu ja uvijek dati 15000 pa je odustao i sad me zove kakva bi budala bio da je prodao po 17000
I sad opet pita jel da proda
Ma prodaj sad pa kupi on mene po 23000 za tjedan dva
iI da se malo pohvalim još niti jedna nije pala koju imam na cijenu po okjoj sam ih kupio
[cool]

Nemam ništa protiv nikoga, ali mislim da kolege MiG i Insajd nisu nikoga prisilile da kupe Ledo … svatko je za sebe donio odluku i ne treba sad svaljivati krivicu na drugoga …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

A ja ću samo pitati, tko su ti Wiking, Leon i Matrix?
A dodatno ću ih pitati kad su tako lukrativni investitori, koju oni to dionicu imaju,a da je jutros bila u zelenom?
A dok ja ovo pišem LEDO je već prva prodaja na 19k, a ATGR tek na 850, a INGR na 46k.
A o ćemu vi stručnjaci pričate?

Show me the Money!

New Report

Close