LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

leon:

…vidjeces kako ce se place u agrokoru ako se to desi smanjivati a cijene rasti, viskovi otpustati a ovi koji ostanu radice duplo vise za manje love e ako je to uspjeh onda stvarno neznam sta bi ti rekao. btw nakon agrokorovog preuzimanja tiska place su im smanjene s 3000 – 3500 na 2400 – 2500 na razinu konzumovih i to je uspjeh? naravno da je uspjeh ali za todorića a ne za hrvatsku niti za radnike, ako nisi znao robovlasništvo je daleko iza nas.

Stari moj, ti si zapeo debelo u socijalizmu i nema ti mjesta u igri s dionicama jer je to čisti kapitalizam.
A kapitalizam ne brine smanjenje plaće i otpuštanja već upravo suprotno, to za dioničare znači veća dobit i radost, tj. rast cijene dionica.


jel ja izgledam zabrinut?? ja samo kazem da je to dobro za todu ali ne i za hrvatsku, briga njega za hrvatsku on gleda samo svoj dzep i nista drugo. vidim da ste me poceli pljuvati ko da sam ja protiv toga da njegove dionice idu gore, iskreno bas me briga, niti sam ih imao niti ih imam a sad da kazem da mi nije zao sto nisam kupio ledo na 5000 lagao bi, normalno da mi je zao ali isto tako bi mi sada bilo zao platiti ih 20000, kuzite o cemu pricam,?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

drage kolege,
to smo vec imali postano, to smo vec vidjeli, znamo iz opce kulture da je zavedeno ako Agrokorovo vlasnistvo.
mozda bolje pitanje bi bilo “cijom lovom ” je placen frikom i kakav je deal izmedju agrokora i njih.
evo vam ovaj zanimljiv cllanak pa ga malo proucite

http://www.poslovni.hr/20112.aspx

a ima jos kojekakvih neprovjerneih informacija..

no dobro, buduci se nije oglasio niko pametan, i otkrio nesto vise od onog sto smo svi saznali uz pomoc neta,predlazem da se stavi ad acta tema frikom.do pojave novih cinjenica.
osobno i ja mislim da je Agrkorov.
[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Ciji je frikom…

najbolji su ovi koji misle da su otkrili toplu vodu, deimos kasno pališ ovo mi imamo vec par mjeseci sta tu pise na internetu znaju i ptice na grani, pa te molim da stare informacije ne lupas bezveze nepotrebno, a na pitanje ciji je frikom , oni koji to znaju na ovoj temi mirno spavaju dok ti ovakve bacas, neki ce uskoro saznati, a neki i kad saznaju, ce tvrditi suprotno!!
dotat svi koji imate ledo uzivajte i ne brinite nista dokle god ste u ovoj dionici jer ce vam donijeti jos jako puno novaca!!!

IDEMO AP AP

Kad smo se već krenuli igrati milijunaša, da, Ledo je u vlasništvu dvije tvrtke relativno bitne za svoje poslovanje!!

A nisam ni dioničar, na žalost!!

ja sam dionicar na srecu, pa znam da je toga, ipak dosta vise[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

a i o tome se dosta pisalo..

ali vidim da ima dosta kolega, koji ovdje samo svrate istrest nervozu i jal, urlajuci o precjenjenosti u dane kad ledo raste dok ostalo pada, a uopce ne prate sta se ovdje pise.

ulazite u znanje i oprez kolge!
lijep pozdrav[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


drage kolege, to smo vec imali postano, to smo vec vidjeli, znamo iz opce kulture da je zavedeno ako Agrokorovo vlasnistvo. mozda bolje pitanje bi bilo “cijom lovom ” je placen frikom i kakav je deal izmedju agrokora i njih. evo vam ovaj zanimljiv cllanak pa ga malo proucite http://www.poslovni.hr/20112.aspx a ima jos kojekakvih neprovjerneih informacija.. no dobro, buduci se nije oglasio niko pametan, i otkrio nesto vise od onog sto smo svi saznali uz pomoc neta,predlazem da se stavi ad acta tema frikom.do pojave novih cinjenica. osobno i ja mislim da je Agrkorov. [sealed]

Taj link ste je već stavljen, a uza sve to, iz kolovoza je.


MiG29: ” drage kolege, to smo vec imali postano, to smo vec vidjeli, znamo iz opce kulture da je zavedeno ako Agrokorovo vlasnistvo. mozda bolje pitanje bi bilo “cijom lovom ” je placen frikom i kakav je deal izmedju agrokora i njih. evo vam ovaj zanimljiv cllanak pa ga malo proucite http://www.poslovni.hr/20112.aspx a ima jos kojekakvih neprovjerneih informacija.. no dobro, buduci se nije oglasio niko pametan, i otkrio nesto vise od onog sto smo svi saznali uz pomoc neta,predlazem da se stavi ad acta tema frikom.do pojave novih cinjenica. osobno i ja mislim da je Agrkorov. [sealed] ”

Taj link ste je već stavljen, a uza sve to, iz kolovoza je.

jeste li procitali, uopce????
[lol] [lol] [lol]
da..iz kolovoza..
i to iz 2006!![tongue]

tu se spominje Frikom, i koliko iznose konsolidirani prihodi, pomocu cega mozemo izracunati koliko prihoduju kcerinske firme, pa projicirat na danasnjicu!pa je zato bitan kolega, ne brinite, nisam vam ukrao ideju “da se podsjetimo”, to je vase intelektualno vlasnistvo![thumbsup]
cim nam daju konsolidirano na uvid, zaboravit cemo link.a mozemo i sad, ko zna zna, a ko ne zna i ne treba mu!
[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


matrix90: ” MiG29: ” drage kolege, to smo vec imali postano, to smo vec vidjeli, znamo iz opce kulture da je zavedeno ako Agrokorovo vlasnistvo. mozda bolje pitanje bi bilo “cijom lovom ” je placen frikom i kakav je deal izmedju agrokora i njih. evo vam ovaj zanimljiv cllanak pa ga malo proucite http://www.poslovni.hr/20112.aspx a ima jos kojekakvih neprovjerneih informacija.. no dobro, buduci se nije oglasio niko pametan, i otkrio nesto vise od onog sto smo svi saznali uz pomoc neta,predlazem da se stavi ad acta tema frikom.do pojave novih cinjenica. osobno i ja mislim da je Agrkorov. [sealed] ” Taj link ste je već stavljen, a uza sve to, iz kolovoza je. ” jeste li procitali, uopce???? [lol] [lol] [lol] da..iz kolovoza.. i to iz 2006!![tongue] tu se spominje Frikom, i koliko prihoduje matica, a koliko kceri firme,pa je zato bitan kolega, ne brinite, nisam vam ukrao ideju “da se podsjetimo”, to je vase intelektualno vlasnistvo![thumbsup] cim nam daju konsolidirano na uvid, zaboravit cemo link.a mozemo i sad, ko zna zna, a ko ne zna i ne treba mu! [wink]

Pa zato i kažem, jer ste se naglo ‘ osokolili ‘, a nemate razloga.
To vam ne daje pravo da druge podcjenjujete, iako ni sami ne razumijete osnovne stvari vezane za kompaniju.

Počnimo od toga da niste znali da je Agrokor vlasnik Frikoma,pa nadalje…

Iskreno se nadam da ćete više pažnje usmjeriti ka proučavanju literature i manjem broju konflikata s ostalim forumašima.


matrix90: ” MiG29: ” drage kolege, to smo vec imali postano, to smo vec vidjeli, znamo iz opce kulture da je zavedeno ako Agrokorovo vlasnistvo. mozda bolje pitanje bi bilo “cijom lovom ” je placen frikom i kakav je deal izmedju agrokora i njih. evo vam ovaj zanimljiv cllanak pa ga malo proucite http://www.poslovni.hr/20112.aspx a ima jos kojekakvih neprovjerneih informacija.. no dobro, buduci se nije oglasio niko pametan, i otkrio nesto vise od onog sto smo svi saznali uz pomoc neta,predlazem da se stavi ad acta tema frikom.do pojave novih cinjenica. osobno i ja mislim da je Agrkorov. [sealed] ” Taj link ste je već stavljen, a uza sve to, iz kolovoza je. ” jeste li procitali, uopce???? [lol] [lol] [lol] da..iz kolovoza.. i to iz 2006!![tongue] tu se spominje Frikom, i koliko iznose konsolidirani prihodi, pomocu cega mozemo izracunati koliko prihoduju kcerinske firme, pa projicirat na danasnjicu!pa je zato bitan kolega, ne brinite, nisam vam ukrao ideju “da se podsjetimo”, to je vase intelektualno vlasnistvo![thumbsup] cim nam daju konsolidirano na uvid, zaboravit cemo link.a mozemo i sad, ko zna zna, a ko ne zna i ne treba mu! [wink]

Kolega, malo je jeftino stavljati članke od prije godinu i pol.[yawn]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Pa zato i kažem, jer ste se naglo ‘ osokolili ‘, a nemate razloga. To vam ne daje pravo da druge podcjenjujete, iako ni sami ne razumijete osnovne stvari vezane za kompaniju. Počnimo od toga da niste znali da je Agrokor vlasnik Frikoma,pa nadalje… Iskreno se nadam da ćete više pažnje usmjeriti ka proučavanju literature i manjem broju konflikata s ostalim forumašima.

ako imam avio-nick ne znaci da letim..
evo jos jednom za vas, brzinski..
jako dobro znam ko sta ima u agrokoru, barem kad je sluzbeni napis u pitanju.
imam neke informacije, da iako je upisan Agrokor, da je stvarni vlasnik ledo..
a iz ovog intervjua je razvidno da predjesdnik uprave Leda prica o ulaganjima u Frikom..valjda to nesto govori..
vama ne??

zato sam postavio to pitanje, da vidim ima li neki forumas poblize informacije, ocito nema..i to je to!
osobno sam skloniji povjerovati da je ipak Agrokorv, jer mi se to cini ipak realnija opcija i to sam javno napisao vec na pocetku.
jel vas jos nesto zanima, cijenjeni kolega?
[smiley]
stojim na usluzi[smiley]

PS-inace za one koji kazu da se Ledo pumpa zbog kredita, Frikom je na p/e 4, a p/b 1..
ako se Ledo pumpa zbog kredita, nije li lakse napumpati ovakvu firmu u kojoj todoric ima vise udjela?

molio bih strucan i pametan komentar, ako je moguce??

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

pametnom to hoće reć da je ledo u odnosu na frikom izuzetno precjenjen ili ti da je frikom u odnosu na ledo izuzetno potcjenjen! [lol]

New Report

Close