LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zivio kolega BYBER…dobro jutro svim LEDOljupcima

L.P.[thumbsup]

JOS MALO VREMENA JE OSTALO


zivio kolega BYBER…dobro jutro svim LEDOljupcima L.P.[thumbsup]

zivio i ti meni prijatelju, nedaj se isprovocirati od strane bloumena, ako treba posjetit ce mo ga malo doma[proud]
istina, slazem se i ja u potpunosti s tobom da zaba nece kupovati dok ne dodje na prodaju velika kolicina, neki bi ovdje htjeli da sad pokupi sve do 22 k i onda da oni mogu van, srusit cijenu i ponovno na 19 k unutra ….e pa nemoze to tako trejderi, mars iz ove dionice svi koji zele trejdat, imate atpl i slicno!!!..ovo je materija za dugo mirovanje i spavanje zimski stan, u kontekstu toga da treba zaboravit na ovu dionicu, jer NE isplati je se nikad prodavat pa ponovno lovit..kolega collina je jos na 4 k govorio da se ledo kupi i drzi , a ne nekakva trejdanja i pokusaji zarade vise!! jedan moj jako donar prijatelj je tako igrao, prodao ledo na 11 pa ulazio i sta ti ja znam , “trejdao” na drugim dionicama i na kraju zaradio manje nego da je samo cijelo vrijeme bio u ledu….sad je ispravio gresku i nakrcao se ledom ko šipak, tukao je po asku ko maxim po diviziji[thumbsup]
pozdrav svima u obitelji !!!
p.s.
ledo djeci po skolama podjelio albume, a slicice dobijaju kupujuci sladoled, rodielji popi.dil, sva djeca imaju upae grla, al klin se klino izbija, stoga djeco draga NE slusat roditelje NE ic lijecniku, nego brzo u skrinju po novi king[thumbsup][thumbsup]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

ma ne zivciram se ja…upoznat sam poprilicno sa situacijom na ledu…i znam da tesko ima pomaka na ledu dok mirovinci ne kupe veću količinu… osim ako zbi ne krene u dizanje cijene a to po mom misljenju moze biti tamo pred kraj prvog mjeseca

L.P.

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

mirovinci ce tesko kupovat ledo na burzi… nema kolicine…hm…HPB?
vidjet cemo…

L.P.

Ajmo sada oceli kupovati ili nece mirovnici kolega odlucite se[rolleyes]

SAM PROTIV SVIH

kupovat ce oni .. ali prvo moraju nac veću kolicinu…a na burzi trenutno nema te kolicine koja bi njih mogla zadovoljit…
no to je samo moje mišljenje…
P.S. AZ mirovinski mi jakooo lijepo zvuci
[smiley]

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

A da predlozimo Todoricu jednu dokapitalizaciju jer ovo stvarno nema smisla svi bi dionice Leda a ocigledno je da ih nema za sve dovoljno…. ili neko drugo resenje[huh]

SAM PROTIV SVIH

slazem se kolega …trebalo bi pokrenut peticiju za dokapitalizacijom…[cool]
drugi nacin je da zamolimo one koji nisu spremni cekat dsa prodaju..

L.P.

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

ili dici na razinu gdi su spremni za prodaju[rolleyes]

SAM PROTIV SVIH

e to mi još bolje zvuči[smiley]
samo….tko ce dić[undecid]

L.P.

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

Pa valjda ovi koji je zele kupiti[proud]

SAM PROTIV SVIH

Mislim da značajnije prodaje na ovim razinama ne bumo vidli!!
Treba podić letvicu, pa će i prodaja krenut.
Ja osobno u nekoliko navrata prodavao LEDO, a kako sam ga u dva navrata kasnije kupovao skuplja navedene akrobacije više mi ne padaju na pamet. Zadnji ulaz kupio da ostanem!!
Pozdrav svim dioničarima LEDA!!


Mislim da značajnije prodaje na ovim razinama ne bumo vidli!! Treba podić letvicu, pa će i prodaja krenut. Ja osobno u nekoliko navrata prodavao LEDO, a kako sam ga u dva navrata kasnije kupovao skuplja navedene akrobacije više mi ne padaju na pamet. Zadnji ulaz kupio da ostanem!! Pozdrav svim dioničarima LEDA!!

pozdrav i tebi!! neka vam zivci ne popustaju, krenut cemo ubrzo!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

New Report

Close