KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo za one koji su zazivali stecaj jer ce im nakon stecaja ostat bar 5000 kuna po dionici. Evo stecaj ste konacno dobili,a i da niste ista prica. Ovakvo poslovanje bi firmu izilo prije ili kasnije. Ali malo vise o tome kako izgledaju steccajevi u Rvackoj. Ovo se odnosi i na DIOKi i na ostale stecajuse. Nije KSST izolirani primjer.

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/velika-hrvatska-stecajna-prevara-kako-su-stecajni-upravitelji-zaradili-68-milijardi-kuna-na-unistenim-firmama/

Sve stečajne suce i upravitelje treba USKOK provjeriti.
Njihovu imovinu i njihove rodbine.

Pa ako ne štima, trideset godina + oduzimanje sve imovine.

http://sudovi.pravosudje.hr/tssp/index.php?linkID=3

Stečajni sudac KSST-a je gos. Bačić ….. nazvao sam i rečeno mi je da je odluka VST Zagreb u vezi žalbe malog dioničara negativna i da stečaj ide dalje. Dobio sam obećanje da će postupak biti najbrže moguć … ma šta to značilo.

DAJ PET !!!

Je li stecaj onda dobar ili ne za dionicare?? Koliko sam ja skuzio s obzirom da su ovrhe pokrenute prije otvaranja stecaja mislim da ce se vecina imovine prodat u ovrsnom postupku. S obzirom da je najveci vjerovnik drzava,a nije u prvom naplatnom redu drzim da se ovo namjesta za odredjenog kupca. Za koga ne znam,ali sve mirise na to. Sve u svemu trgujte jos dok mozete jos ovaj misec dana. Iza toga game over.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.vecernji.hr/hrvatska/vlada-o-napredovanju-drzavnih-sluzbenika-1028004

Oće li ovo šta pomoći ….

DAJ PET !!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/302190/Default.aspx

Jadranka, Jadranka šta si sve pisala u zadnjh par godina ………………

Al opet ima ona ” samo se b.udala ne mijenja ”

DAJ PET !!!


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/302190/Default.aspx

Jadranka, Jadranka šta si sve pisala u zadnjh par godina ………………

Al opet ima ona " samo se b.udala ne mijenja "


Dakle između ostalog …osim žalopoljki gos. Jadranke za dobrim starim vrimenima komunizma….stečajni upravitelj je izjavio da će se KSST prodavati kao cijelina , da je trenutna računovodstvena vrijednost 314 mil kuna , ukupno prijavljene tradžbine su 96 mil kuna
Zemljišta imaju ukupno 593 998 m2 : pogon Knežine 252 509 m2 , pogon Kaštela 152 311 m2 , pogon Resnik 159 925 m2 i pogon Brnik 29 253 m2

DAJ PET !!!

Ja vjerujem da će se prodavati ovo i po više od 314 mil kuna. Kao npr Đakovština, Dalmacija vino i evo jučer Dioki. Baš se sjećam kad su pisali da dioki vrijedi milijardu kuna i da će se sigurno naplatiti iz stečajne mase tj likvidacije, kad ono nemaju ni za plaće radnika. Ne kažem da će tako biti ovdje. Ali u RH ništa nije nemoguće. Znate kako ide; prvi krug prodaje pa niža cijena u drugom itd itd. Da li je to zemljište već prenamjenjeno iz poljoprivrednog ili nije? Ako nije tko će ga kupiti ako ne zna dal će se prenamjeniti? Ja ne znam niti jednu dionicu koja je iz likvidacijske mase namirila dioničare. Nek me netko demantira. Ja stvarno ne znam niti jednu

Najbitnija stavka je da će se prodavati kao cijelina ……… samo se nezna kad tj. mi mali to ne znamo

DAJ PET !!!


Najbitnija stavka je da će se prodavati kao cijelina ….

To je najbitnije jer na taj nacin ce bit daleko vise zainteresiranih. Ja bas setam Rivom i svaki drugi setac kaze sta ti je danas 50 miljona eura. Zato ocekujem da se upravo nasi domaci Rockfelleri jave na ovaj natjecaj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nije 50 nego 40 mil € ….. ne mora toda može MBM ( koji su ionaka već u zakupu a i lakše se nekako dogovorit ono jedan na jedan )…http://www.mbm.hr/o-nama/

DAJ PET !!!

08.10.2015. 13h HRT4,
Nemir medju maslinama, 1970

Polusatna emisija iz 1970. o oduzimanju zemljista u Kastelima u svrhu podizanja staklenika za Jadro,
koji je prema recenome u dokumentarcu jos onda bio nelikvidan i neperspektivan. Eksproprijacija je
prosla jer su mimo normalne prakse da se zemlja ne moze oduzeti ukoliko se ne radi o industrijskoj svrsi, proglasili staklenike industrijom, a ne poljoprivredom. Vlasnicima zemljista koji su tu imali svoje vinograde, masline, smokve, pome i ostale kulture, nudili su 1200 dinara po kvadratu, dok se inace moglo dobiti 10000 dinara. (placa je bila oko 60000 dinara). Ondasnji Vrhovni sud SRH odbio je zalbe ekspropriranih Kastelana.

Skupstina opcine Split se nije mogla odluciti izmedju turizma i poljoprivrede. Uglavnom tu je u zacetku
sve puno nepravde pa je tako i zavrsilo. Ako se do 2020. tu nesto izgradi, znaci da su samo pola
stoljeca isli u krivom smjeru. Zlocestoca i glupost su isli ruku pod ruku.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Dosa vrag po svoje konacno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U papirima stoji da je vridnost 314 mil a dugovi 96 …… znači dioničarima ostaje 218 mil pa kad se to podjeli s brojem dionica od 113 593 ispada da svaka dionica vridi 1 919,00 kuna ….. ili oko 17 PUTA VIŠE od trenutne tržišne cijene ( ako uzmemo da je zadnja transakcija bila po 110 kuna )
I sad reci da ovo nije BEST BUY …

DAJ PET !!!


U papirima stoji da je vridnost 314 mil a dugovi 96 …… znači dioničarima ostaje 218 mil pa kad se to podjeli s brojem dionica od 113 593 ispada da svaka dionica vridi 1 919,00 kuna ….. ili oko 17 PUTA VIŠE od trenutne tržišne cijene ( ako uzmemo da je zadnja transakcija bila po 110 kuna )
I sad reci da ovo nije BEST BUY …

ovaj izračun je na razini djeteta od 6 godina koji još vjeruje u djeda mraza. obveze će biti veće puno jer će stečaj trajati ajmo reći tri godine, ali to je jako optimistično, imovina ajmo reći vrijedi toliko, ali kada je ikada u hrv stečajna imovina prodana po punoj cijeni – pola vrijednosti uvrh glave. sve u svemu ako dobijemo koju stotinu kn po dionici. to će biti čudo neviđeno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



U papirima stoji da je vridnost 314 mil a dugovi 96 …… znači dioničarima ostaje 218 mil pa kad se to podjeli s brojem dionica od 113 593 ispada da svaka dionica vridi 1 919,00 kuna ….. ili oko 17 PUTA VIŠE od trenutne tržišne cijene ( ako uzmemo da je zadnja transakcija bila po 110 kuna )
I sad reci da ovo nije BEST BUY …

ovaj izračun je na razini djeteta od 6 godina koji još vjeruje u djeda mraza. obveze će biti veće puno jer će stečaj trajati ajmo reći tri godine, ali to je jako optimistično, imovina ajmo reći vrijedi toliko, ali kada je ikada u hrv stečajna imovina prodana po punoj cijeni – pola vrijednosti uvrh glave. sve u svemu ako dobijemo koju stotinu kn po dionici. to će biti čudo neviđeno
[/quote]
Inteligentna su to dica koji mogu to izračunati …. jer tvoj izračun je AJMO REĆI i dva puta ….bravo majstore

DAJ PET !!!

New Report

Close