KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek 30.10. Ima jos skoro 2 i po miseca. Zasto ljudima onemogucit da trguju i zaradjuju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mislim da trgovački sud ne može poništiti stečaj jedino da većinski vlasnik to zatraži radi nastavka proizvodnje a to je nemoguće …….. ali ne znam da li može radi zaštite mali dioničara suspedirati odluku nižeg suda recimo na 6 mjeseci u kojem roku bi većinski vlasnik trebao pokušati prodati imovinu koja je po izjavi splitskog suda vrijedna 280 mil kuna tj. najmanje duplo više od potraživanja vjerovnika ……. [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_ljut][emo_kuna][emo_palacg]

DAJ PET !!!

Ja mislim da vjerovnici ovdje nece izvuc ni pola love.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ni pola love od koje cifre?

Pola od cijelog duga valjda koji je oko 140 miljona kako pise kolega mikro.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zašto ovaj Gvozden kupuje?

A zasto su kupovali Golub,Mato,Anto,Dragica,Mario…? Ljudi zele zaradit. Sta vise kupi vise ce zaradit. Po meni je dobro kad kupuje top10 jer to znaci da vjeruju u dionicu,a ako netko novi udje u top10 to znaci da on zna nesto sta obicni smrtnici ne znaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Eto me izbrisalo, ajmo probat ovako kolega Frankie i prije smo imali primjer da je top 10 pozivao na kupnju i povjerenje u tvrku a sad koji su kupovali na njegov poziv su u minusu više od dvije trečine od tadašnje cijene a i za tu tvrtku je trenutno upitna budućnost. Ako vi gledate šta top10 radi i kopirate njih onda bježite odavde jer nebu dobro prošlo.Ta tvrtka je isto stećajuša o kojoj pišem.

Evo vako malo vijesti za nase mesetare nekretninama. Ovrha OVR-867/2014 za 75258 m2(nounar jasno fulao i napisao 53000 m2,ali uvidom u zemljisne spise radi se o ukupno 75.258,75 m2 gradjevinskog zemljista u Kastelima cistog ka suza didova)odma do Baumaxa. Procjena je 84.666.093,75 kn. Ja mislim da kupca nece naci ni na 1/3 cijene odnosno da ce banka morat kupit i jos platit koji miljun kuna poreza naq promet .A ovi poljoprivrednici ovdje sanjaju o stotinama miljuna kuna dok neki iz klase optimist i o milijardama.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/181437/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/299993/Default.aspx

Znači ovi su sjevernije traže oko 400 E/m2 …. a mi južnije tik uz City Centera vridima bar taliko ka i oni ….. čovječe

DAJ PET !!!

Pravi Beverly hills,a KArepovac ni 200 metara zracne linije. Ovo je po meni bas za elitu. Nego cijena nije bitna. Bitno je za koliko ce se prodat. Za onoliko za koliko se proda toliko mozda i vridi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jel se zna kad je zakazana rasprava na VTS

DAJ PET !!!

Nece sigurno bit prije 1.11.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Jel se zna kad je zakazana rasprava na VTS

Odluka je donesena i poslana TS Split 7.9 ….. izgleda da još nije pročitana

DAJ PET !!!

Samo za one koji su zazivali stecaj jer ce im nakon stecaja ostat bar 5000 kuna po dionici. Evo stecaj ste konacno dobili,a i da niste ista prica. Ovakvo poslovanje bi firmu izilo prije ili kasnije. Ali malo vise o tome kako izgledaju steccajevi u Rvackoj. Ovo se odnosi i na DIOKi i na ostale stecajuse. Nije KSST izolirani primjer.

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/velika-hrvatska-stecajna-prevara-kako-su-stecajni-upravitelji-zaradili-68-milijardi-kuna-na-unistenim-firmama/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close