KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Inače, sad kada je valjda napokon izašao taj skrbnički, dojma sam kako je ovo bilo jedno od najgore izvedenih iskrcavanja ikad.

PA skrbnički nije izašao, prodao je samo 200-tinjak dionica. To ti je ovaj na 5-tom mjestu..Samo proviri preko 500 i odmah će ti oni uvaliti dionice. [emo_naivan]

To ćemo tek u ponedjeljak poslije 20h znati koliko skrbnički s broja pet još ima. Možda malo a možda ništa.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Inače, sad kada je valjda napokon izašao taj skrbnički, dojma sam kako je ovo bilo jedno od najgore izvedenih iskrcavanja ikad.

PA skrbnički nije izašao, prodao je samo 200-tinjak dionica. To ti je ovaj na 5-tom mjestu..Samo proviri preko 500 i odmah će ti oni uvaliti dionice. [emo_naivan]
[/quote]

Ak’ je to onih 200 komada po 500 od neki dan, a prodaval je očito i ispod 500, onda si morem(o) misliti kaj tek bude napravil za oproštajnu feštu.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Zato ja i kupujem uvijek kupujem kad netko MORA izići a kraj se vidi. Taman on iziđe a ja uđem u prvih 10, cijena ode gore tako to ide.

E pa Đuro ima tešku ruku.

HM…netko se zahebava s 19-cama, želi prikazati kao da SG još nije izašao .

ps: A možda i nije ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pozdrav dečki , ja čuo da firma ide u stečaj???!!!
Ima li netko potvrdu ili demantij navedene informacije.
hvala lepa



Inače, sad kada je valjda napokon izašao taj skrbnički, dojma sam kako je ovo bilo jedno od najgore izvedenih iskrcavanja ikad.

PA skrbnički nije izašao, prodao je samo 200-tinjak dionica. To ti je ovaj na 5-tom mjestu..Samo proviri preko 500 i odmah će ti oni uvaliti dionice. [emo_naivan]
[/quote]

Kao prvo skrenuo bih pažnju na riječ “valjda” u mom postu.
Kao drugo, ako niste znali u pregledu Top10 prikazani su podaci koji kasne 3 dana za stvarnim stanjem zbog namire koja traje 3 dana, tj. T+3.
Dakle, ni vi ni ja još ne znamo je li prodao, no ja pretpostavljam da jeste ili bar da je izašao iz Top10 dioničara.
No, poanta mog posta i nije jel izašao ili samo što nije, već traljavost tog izlaska.

Odite na stranice vlade..otvorite zadnji link na 87 sjdenicu i pod dokumentima br.5 tj prijedlog strategije upravljanja i raspolaganja imovinom u vlasnistvu .E onda odite na 78 stranicu i tamo je prijedlog za tvrtke medju kojima su i Kastelanski stakleniki…

“Predviđa se za sva društva u kojima Republika Hrvatska ima više od 10% dionica, a dionice kotiraju na burzi i društvo ne posluje s gubicima da se uvrste u grupu 8.3.
Dionice i udjele u ostalim trgovačkim društvima u roku od tri godine treba prodati, darovati ili uvrstiti u fond rizičnog kapitala. ”

I to je sluzbeno…sve drugo..rekla /kazala…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sutra kreće pojačana potražnja kada večeras vidimo dokaz da SG skrbničkog više nema, a danas uz pomoć lažne prodaje skupljamo posljednje dionice oko 500 kuna.
Iskreno, nakon prenamjene zemljišta, ispod 1200 kuna nije smjelo pasti.

Fino ja slažem to polako ali sigurno…… dajte samo dajte po bidu udri

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nema skrbničkog u top 10…..konačno je vani[emo_smijesak] A sada laganini na cijenu koja je bila prije početka izlaska.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nema skrbničkog u top 10…..konačno je vani[emo_smijesak] A sada laganini na cijenu koja je bila prije početka izlaska.

Dakako…..
ali imam osjećaj da bi još neki iz top-10 mogli vrlo pametno iskoristiti to saznanje da značajno skrate svoju poziciju…..

Stoga oprez. [emo_namigusa]

New Report

Close