KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čitaj malo sam sebe[emo_zloban]

20.03.2011


Uopće ne kontam ove negativne komentare, posebno ovih novih korisnika? Evo, ja vas lijepo molim da mi "konkretno" objasnite zašto KSST ne vrijedi 7000 kn po dionici?

ps: od mržnje do ljubavi je samo jedan korak……oprez prijatelju[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

to je bilo tada.Ne razumin sta ti nije jasno tada san navija za ATPL na 800 a sada je 220. Moj Golube pa ti ko da si od jućer na burzi. Najbolje od svega je sta i ovaj forum shvacas ozbiljno a ja ko zabavicu povremenu.
Nemoj mi molin te reći da si ponekad nešto i kupovao na burzi recimo na osnovu pisanja ajkula, pauka , supermana itd itd.

[emo_smijeh]
čuj neznan kako si do sada prosa na burzi, moze bit da si neki jaki igrač ali ako se pronalaziš u tekstovima iznad moj ti je savjet da se povuces ili bar promjenis nick.

Prvo se dogovorite tko je speider a tko parchy[emo_smijeh][emo_smijeh]…pa nemožemo svi u glas. Kad imaš dva nika onda obavezno paziti da ga promjeniš pa ti se neće događati da se zahebeš kao što si se sada …Kad se to dogovorite onda se ti parchy dogovori sam sa sobom koja cijena je fer 300 ili 250 ili 5000 jer to sad si sve to navodio kao fer…kad to riješite odite na iskricu i komunicirajte međusobno (ili bolje rečeno sam sa sobom)[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja nemam nikakve veze sa parchyem, a dobro ti je čovjek napisao. Samo se blamiraš bez potrebe. Ja sam samo komentirao neki dan da sigurno ti prodaješ jer poznajem način na koji to radiš. Sad kad smo vidjeli da je to bila istina, nemamo što više razglabati. Zamisli da se ja sad vraćam unazad godinu ipol, ma daj molim te, uozbilji se.
Što se tiče privatizacije, kako sam ja čuo, oni bi zaista i mogli raspisati natječaj. Po kojoj cijeni, ne znam, ali zaista sumnjam da će pokušati prodati ksst ispod nominale sada. Dakle, nekih početnih 2500 kn je realno nakon svega. Hoće li ovaj put pronaći kupca, tko zna? Možda se javi Toda ili Rajić, nemam pojma. Onako malo pratim sa obzirom da sam dosta bio upoznat sa situacijom, ali sada nemam neku namjeru ulazit. Možda, ako se nešto konkretno i dogodi, ali sada dionice slabo reagiraju na te vijesti. Čudno kako se nije ni mrdnula kada se ovo sve riješilo sa ZL, baš čudno.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

to je i meni čudno. ZL sve riješila, dug nula, zemljišta ko u prići i nikomništa. LEDO je nikidan 15% odletija na samu dokapitlizaciju, ovdje je vršena revalorizacija zemljišta na manju firmu veći iznos i ništa. mislin da mr.market ćeka dase neki naivci istresu pa da cijena ode gore.


Ja nemam nikakve veze sa parchyem, a dobro ti je čovjek napisao. Samo se blamiraš bez potrebe. Ja sam samo komentirao neki dan da sigurno ti prodaješ jer poznajem način na koji to radiš. Sad kad smo vidjeli da je to bila istina, nemamo što više razglabati.

Ajde još jednom pročitaj što si tvrdio…da ja kupujem SLRS, čak su ti i prometi štimali[emo_smijeh]

Što se tiče privatizacije, kako sam ja čuo, oni bi zaista i mogli raspisati natječaj. Po kojoj cijeni, ne znam, ali zaista sumnjam da će pokušati prodati ksst ispod nominale sada. Dakle, nekih početnih 2500 kn je realno nakon svega. Hoće li ovaj put pronaći kupca, tko zna? Možda se javi Toda ili Rajić, nemam pojma.

To ja trubim cijelo vrijeme, nema šanse da ode ispod 2500 ali nemate muda kupiti, u straha su velike oči[emo_ooooo]


@parchy

Ti se čudiš zašto ne raste? ….evo tu si objasnio[emo_zloban]


dobro pa ko ce kupovat i dizat cijenu ove dionice na 800 – 900 Kn??! I zašto – zbog dividende? zbog dobre drzavne uprave? zbog novog komadanja tvrtke koje se radi vec 20 godina? zbog mozda stecaja koji visi nad glavom?
ajde drukeri sta ste unutra obrazlozenje molim za UP !!!!????!!!!

[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Po podacima iz porezne uprave na dan 31.10.2012 dug jos nije “izbrisan”..
KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D.ZA POLJOP.PROIZ.USLUGE SPLITSKO-DALMATINSKA,KAŠTELA KAŠTEL ŠTAFILIĆ 2.788.054,45 0,00 3.114.256,23 37.967.398,37 0,00 536.274,61 0,00 44.405.983,66
http://duznici.porezna-uprava.hr/po/3017/1.html
A sto se tice nominale…nakon svih ovih “otkinutih” tisuca kvadrata trebalo bi napravit novu revalorizaciju i procjenu pa utvrdit vrijednost tvrtke. To da ce je Toda placat po toj cijeni mozemo samo sanjat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Po podacima iz porezne uprave na dan 31.10.2012 dug jos nije "izbrisan"..
KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D.ZA POLJOP.PROIZ.USLUGE SPLITSKO-DALMATINSKA,KAŠTELA KAŠTEL ŠTAFILIĆ 2.788.054,45 0,00 3.114.256,23 37.967.398,37 0,00 536.274,61 0,00 44.405.983,66
http://duznici.porezna-uprava.hr/po/3017/1.html
A sto se tice nominale…nakon svih ovih "otkinutih" tisuca kvadrata trebalo bi napravit novu revalorizaciju i procjenu pa utvrdit vrijednost tvrtke. To da ce je Toda placat po toj cijeni mozemo samo sanjat.

Pozdrav

Ako naprave revalorizaciju onda će još skuplje plačati. Izmjenom Gupa se dobilo na vrijednosti i to drastično. Kad odbiješ ovo prodano još si u ljepom plusu. Po zakonu bi to trebalo biti vidljivo u godišnjem izvješću za 2012g…..ako ne ode prije toga baš zato da to izbjegnu i tako pogoduju kupcu[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ma nece napravit ni jedno ni drugo jer su nesposobni. Pogledajte samo koliko im treba za privatizirat cepinsku uljaru…i “natjecaj” za prijavu interesenata je prosao..i troje kupaca se javilo i jos uvjek nista…o HPB-u i CROS da i ne govorim…i onda se cude kako nema investicija..!!!!
Pa sta su u ovu godinu dana ponudili na prodaju..?..ali konkretno..s cijenom i rokovima..!!..nista

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ma nece napravit ni jedno ni drugo jer su nesposobni. Pogledajte samo koliko im treba za privatizirat cepinsku uljaru…i "natjecaj" za prijavu interesenata je prosao..i troje kupaca se javilo i jos uvjek nista…o HPB-u i CROS da i ne govorim…i onda se cude kako nema investicija..!!!!
Pa sta su u ovu godinu dana ponudili na prodaju..?..ali konkretno..s cijenom i rokovima..!!..nista

Pozdrav

Pa K.S. su ti najspremnija firma za privatizaciju. Sve je obavljeno što je trebalo obaviti, samo još konferencija za novine i najava natječaja. Ako Penga laže onda i ja lažem[emo_vrtimise] Ali ima jedna kvaka….kad najave natječaj obustavit će trgovanje dionicom. Nadam se da neće u roku od 30 dana[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nego kolega, rade oni tamo što ili samo primaju plaće. Interesatno im je stvarno FI za 3Q. Više prometa jedna baba na trogirskom placu napravi od njih. Državna prčija, ne znam tko bi to uopće kupovao radi businessa


… samo još konferencija za novine i najava natječaja. Ako Penga laže…

Žalosno je što su gospoda pretramakala preko 100 milijuna kuna nedavno, što u novcu, što u zemljištu, a nitko od odgovornih se do sada nije udostojio obavijestiti službeno javnost. Tako pljačkaju staklenike već 15 godina na isti način, kao da im je sve ćaćino! [emo_palacd]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

mislim da je krajnje vrijeme s ovom tvrtkom da se pređe Rubikon.Lakše je šjor Liniću uvest porez na nekretnine nego se potrudit nakon ćišćenja bilanci naći partnera za ksst.
di su nas odveli političari i ljudi opet glasuju za sdp ili hdz.
živjela Hrvatska i mi Hrvati.

linićev porez bi mogao pokopati ovu tvrtku, jer i tako nemaju skoro nikakve prihode. Nevjerojatno da je ova firma došla u rang sa brodogradilištima. Samo saniranje, saniranje i saniranje


linićev porez bi mogao pokopati ovu tvrtku, jer i tako nemaju skoro nikakve prihode. Nevjerojatno da je ova firma došla u rang sa brodogradilištima. Samo saniranje, saniranje i saniranje

Porez na nekretnine mogao bi ih uništiti, imaju ogromne komplekse zemljišta koje ne koriste. A kome da to sada prodaju kad je zbog straha od novog poreza promet nekretninama potpuno zamro. Po svoj prilici KSST će nastaviti s rasprodavanjem imovine radi pokrića dugova i poreza…i tako sve dok ne dođu do nule.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close