KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iluzorno je bilo da ce netko kupit ovu tvrtku za 600 mil kuna koliko je trazila prosla Vlada u objavljenom natjecaju…za sta 600 mil..?..za zemljiste !?!…Sta da radi investitor s njim..?..da radi stanove koje nema kome prodat…da radi hotele koji ce pol godine bit prazni…da ulozi jos milijardu u nesto sto ce bit uz more cije plaze bas i nisu na razglednicama..tako da ako se ne nadje netko tko je prvenstveno zainteresiran za proizvodnju…pa makar i salate i kukumara..a da je bar tulipana tesko ce ovo otic za vise od “kunu”
A sto se tice vremena i expeditivnosti nase Vlade ..evo demantirala me objavom natjecaja za Badel…i to tako sto ce od dana objave za iskazivanje interesa koji je bio 02.07..do dana odluke proci dobrih 8 mjeseci..Naime 90 dana su dali…TRI mjeseca za rok podnosenja ponuda…a 11 zainteresiranih imaju.!!
Izvinjavam se ako sam “skrenuo” s teme..ali samo uzimam okvirni primjer rada nase Vlade.

Pozdarv

svi smo mi Crobex

Ma ova firma bi samo od proizvodnje cvića mogla zarađivati milijune.Dan danas ih znaju iz Nizozemske kontaktirati glede nekadašnjih narudžbi cvijeća jer je isto bilo prvoklasno te brano u zimskim mjesecima kada u Niz. moš sanjat ili trošit 10€ po cvijetu za grijanje istoga.

E da se jos jedan put najist poma s kapulon na salatu iz Jadrovih staklenika pa taman odma umra iza toga.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

“”Iluzorno je bilo da ce netko kupit ovu tvrtku za 600 mil kuna koliko je trazila prosla Vlada u objavljenom natjecaju…za sta 600 mil..?..za zemljiste !?!…Sta da radi investitor s njim..?..da radi stanove koje nema kome prodat…da radi hotele koji ce pol godine bit prazni…da ulozi jos milijardu u nesto sto ce bit uz more cije plaze bas i nisu na razglednicama..tako da ako se ne nadje netko tko je prvenstveno zainteresiran za proizvodnju…pa makar i salate i kukumara..a da je bar tulipana tesko ce ovo otic za vise od “kunu”“”

Ako nisi kupac zašto se zamaraš što će to nekome …itd? Treba pitati Todorića ili Rajića što će njima to. Oni su bili zainteresirani, oni su ganjali Jadranku da im proda Staklenike…..treba pitati zašto se mjenjao GUP….neki planovi postoje, gup se ne mjenja zato jer je nekome dosadno…evo ni ja neznam što će kupacu to zemljište i ti Staklenici….i baš me briga štoće mu, neka isplati nas male i državu po nominali, delistira i preproda Šeiku za duplo….koga briga[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube kad te tvoje glavešine budu dolazile kupit ksst jedno je sigurno zračna luka nije in daleko. Dođu slete,izvade pare,kupe i odlete.
[emo_smijeh]

Ne zamaram se ja kolega sto ce to netkome..vec kazem da ne vrijedi onoliko koliko je Vlada trazila i da se ne zavaramo kako ce to netko placat stotine miliona…kamo srece kad bi ali da su Toda i Raic tako kupovali nikad nebi bili tu di su sad…oni kupuju za “kunu” ili ispod toga….Sretniji bi svi mi bili kad bi se proizvodnja pokrenula i tvrtka svoju vrijednost na tome temeljila a ne na kvadratima…to nije nikog usrecilo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ode[emo_vrtimise]

A moj Golube!!!!!!!!!!!!!!!
Cilo vrime drukaš za dionicu a ujedno ju prodaješ.
SRAMI SE!
Dobro šta si skuzija da firma ide u stečaj!!!
Nema od njih ništa.Spasi si još i onih 600 i kusur šta ti je ostalo.
Ajmo sad udri drukat kako firma neće u stečaj kako je OK i kako vridi bilijune a ujedno lupaj po ASKu.
Jedino bih te zamolio da mi analiziraš kretanje cijena SLRS i KSST.
[emo_namigusa]
p.s.
baš san čita djeci priću o Ivici budalici : lik šta je dobija zlatni grumen i s njime krenuo kući, najzad je donio ocu kamen … ali nema veze bitno da je živ i zdrav doma doša.

odleti golubica…šta golub čeka

8. OUT GOLUB SNJEŽANA -325

stvarno me ko čovika pogodilo da ovdje po forumu druka za rast i uvjerava nas u kvalitetu firme a u isto vrime trpa askU. SRamota!
Ja san ga slusa pa san kupija neku kolicinicu po 620-650.Fala golube.
[emo_vrtimise][emo_dolar]


stvarno me ko čovika pogodilo da ovdje po forumu druka za rast i uvjerava nas u kvalitetu firme a u isto vrime trpa askU. SRamota!
Ja san ga slusa pa san kupija neku kolicinicu po 620-650.Fala golube.
[emo_vrtimise][emo_dolar]

Molim. Nego….jel bi ti meni to opet prodao po 530 recimo….500….530??[emo_namigusa] Ako bi ja bi tebi bio zahvalan[emo_zloban]


@domobran

pojma nemaš….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ako može prosvijetli me….i usput pošto je golubica kupovala[emo_vrtimise]


Ako može prosvijetli me….i usput pošto je golubica kupovala[emo_vrtimise]

Neznam tko si…pa neću valjda ulaziti u diskusiju s Nitko Nitkovićem iz Zagreba[emo_ooooo] Ako imaš ime i prezime pošalji mi kopiju osobne da te mogu provjeriti pa onda možemo na kavi o svemu što te zanima vezano za moj kućni buđet.
A dotle imaš parchyja pa se ljepo družite i prevrčite po tuđim novčanicima.(gdje je smajlko koji maše)?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ajde što ste napali golubva? čovjek vidi da KSST idu do đavola i krati pozicije…kad je IGH bez problem zveknuo sa 800 na 400 kn, što ne bi mogli i KSST????

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Ma uopće mi nije namjera prozivat bilo koga i prepucavat se….da je netko u prvih 10 kupio jednu dionicu ovdje bi već se postalo deset puta masnim slovima….namjera mi je bila samo stavit promjene u top 10 bilo nekome krivo ili pravo[emo_zacudjen]

New Report

Close