KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao što sam rekao, trend je bitan. Okrenuli ste trend i sad šiba 15% dnevno. Što je 13. 07. bliže nervoza raste. I još nešto, svi koji tupite o stečaju očito niste dorasli burzi. Kao ulagač svatko bi trebao znati zašto to tvrdim. [smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


*** nisam napisao nominalne ,NORMALNE, ***,

to te kao spasava?!
sto znaci onda normalna cijena?
inace u sve si u pravu, mislim da trebas prodat mami stan i uduplati lovu na kastelanskim staklenicima


uuuuuuuuuuuuuuuuuu sto se dokupljuje, heheh kaj to znaci ja imam malo znanja ,kolega beeero??????’

Izgleda kao da imaš 15 godina 🙂

U 16 godina samo su jednom poslovali pozitivno. Pohvala za nezamjenjivu upravu. Nije mi jasno odakle im samo 6 milijuna prihoda od tolike silne zemlje.

http://m.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Najnovije/tabid/297/articleType/ArticleView/articleId/180043/Default.aspx

samo dobre vijesti audio vise nerasprodaje i top 10 dokupljije .jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Domobran…kanabis…galija…prijatelji moji, gdje ste?’Kako vam se sviđa rast od 30% u tjedan dana? Jel vas bar mali veseli ili ste…hmmmm…ravnodušni?

Eto vidite što vam je burza [proud].
Mislili ste da je burza trgovina temeljena na FA-TA (ne ona Fata)?? Ma neeee….dečki moji burza vam je jedna obična prevara gdje u bikovskom trendu sve raste a u medveđem sve pada, ništa više od toga. S tim da bikovi predvodniki nisu uvjek isti. Bikove mjenjaju da se nebi slučajno nekome strpljivost isplatila. Badava vam kalkulacije, izračuni, analize….a pogotovo vam je badava čitati te silne knjige navlakuše iz kojih ćete kao saznati kako se obogatiti. Moja baka kaže – e baš će ti netko nacrtati gdje rastu vrganji, moš mislit.

Čitam ja blogove gdje stručnjaci izračunavaju vrijednost neke izlistane firme naprimjer KORF…pa onda broje hotele , pa krevete, pa kućice, pa čehinje….i zaključe da to mora da puno vrijedi. Glupost. Evo imate Adris. Tri miljarde prometa godišnje.Nakon što pokradu živu lovu i sakriju i prešvercaju boga i marka još im ostaje par sto milja dobiti. Samo Kanfanar je koštao miljardu kuna. Iiiiii….ništa to ne vrijedi. Dionice im danas vrijede koliko i keš na računu…točno toliko. A Kanfanar, a Iran, a inovine???
Ništa.

A jedni Staklenici pred stečajem (vjerojatnije privatizacijom) 30% u tjednu
[proud]……pa sad budi pametan [lol]

Burza je kombinacija kocke i šaha….pomoću dobro odigranih šahovskih poteza možete dobiti na kocki…ili izgubiti…"zato pazite u što ulažete i čuvajte svoj novac" [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ide to iduci tj barem 100% gore ak ne i 200%

Golube ima istine u tome što si napisao. Najveći rast u zadnje vrijeme imaju badel i punta. I eto ako ti hoćeš ksst, samo ja ću priznati rast ksst kad probije 1000kn ili još bolje 1200kn na koliko sam ga bio kupio. Meni je važno da je rast zdrav, a ne špekulntski kao kod sve tri navedene firme. Kvalitetne dionice će kad tada doći na realnu razinu. Dok se sa špekulantskim može dići neka lova, ali puno prije izgubiti. Trenutno stanje u državi i okolini nije baš bajno. Mislim da bi svatko od nas prije prodao dionice, nego u nekretninu u kojoj živi. Svi nastojimo reducirati što više troškova. A država nas stišće sve više. Linić upravo izbacuje novu seriju obveznica koju su mirovinski fondovi po nalogu dužni kupiti. Tako da se gotovo ni kuna ne slijeva na burzu. Jednom kad to prestane i kad nezaposlenost padne vjerujem da će današnje cijene dionica biti smiješna. Prije par godina se smatralo da je povrat na kapital od 30% realan, no to je bio čisti balon. Danas je druga krajnost.

Ovdje se čeka 13.7. kada će se odlučiti o sudbini staklenika. Mislite da će to nakon 16 bolnih godina konačno biti odlučeno? Mislite da ova vlada ima snage i volje za to? Što će se desiti ako ksst ode u stečaj, a što ako se saniraju gubitci i nastavi sa radom? Koliko ta zemlja može vrijediti ako je obavezno zadržavanje poljoprivredne djelatnosti, radnika i njihovih prava?

Golube,nisi loš lik,rast si isključivo ti napravio sa 28 komada više u tvom portfelju,što se baš i ne računa jer promet i nije baš nekakav,zemlja od staklenika je vrijedna,profitabilnost firme baš i ne,ali za špekulante kao što smo ti i ja i 90% burze to i nije važno,zar ne? [thumbsup]


ide to iduci tj barem 100% gore ak ne i 200%

lako ste to digli sa sitnom lovom sa 600 na 800 kn, ti prebaciš golubu, golub ti vrat malo skuplje pa u krug…samo sad treba naći budalu kojoj ćete to uvaliti po 900-1000 kn, a više na ZSE nema puno naivaca [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



uuuuuuuuuuuuuuuuuu sto se dokupljuje, heheh kaj to znaci ja imam malo znanja ,kolega beeero??????’

Izgleda kao da imaš 15 godina 🙂
[/quote]

ovi s 15 idu v srednju školu…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Golube,nisi loš lik,rast si isključivo ti napravio sa 28 komada više u tvom portfelju,što se baš i ne računa jer promet i nije baš nekakav,zemlja od staklenika je vrijedna,profitabilnost firme baš i ne,ali za špekulante kao što smo ti i ja i 90% burze to i nije važno,zar ne? [thumbsup]

Tihigost, Kolega Golub ti ima sam preko 300 kom na listi ako ne vidiš dobro .. Ti ak imaš 30 dam glavu ..daj mi pojasni kak si se ti to stavio u isti razred s njime ? [lol]

Golub mi se čini pokušava nametnuti kao novi Smart na temi .. Samo što , Smart kad je dizao dizao je sa 700 na 5000 , a Golub digne sa 600 (na koju je prethodno srušio mlincem o stečaju) pa digne nazad na dno – 760 [thumbsup]

Ovaj krš ide u stečaj van sumnje ako se nešto ne poduzme , iako je po meni to bezakonje ako si dozvole otvoriti stečaj u kompaniji kojoj je imovina 3 puta veća od duga

Kressho

U stečaj radi vrijednog ili ne vrijednog zemljišta… ?
http://www.google.hr/#sclient=psy-ab&hl=hr&site=&source=hp&q=u+ste%C4%8Daj+radi+vrijednog+zemlji%C5%A1ta&oq=u+ste%C4%8Daj+radi+vrijednog+zemlji%C5%A1ta&gs_l=hp.3…4680.15506.0.16528.33.33.0.0.0.0.302.6477.0j19j13j1.33.0…0.0.C1_zSfGQ5xg&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=755e0c5dc932146f&biw=1366&bih=643

plejboj,***** ,zar ne vidiš da sam napisao da ima 28 komada više u svome portfelju odnosno da ga je pojačao za 28 komada,a ne stavljam se u isti razred niti sa tobom niti sa golubom,jer ti vjerovatno i ne pripadaš istom razredu kao ja,a za goluba ne mogu tvrditi ***** ,lp [shocked]


…a za goluba ne mogu tvrditi osim da za razliku od tebe ne piskara gluposti i da je ok ,lp [shocked]

**** brisano **** Čovjek tuče po dionici nemilice, a pritom priziva stečaj. Nastavlja pričom da fundamneti i vrijednosti ne znače ništa, jer dionica svejedno raste 30% u jednom tjednu. Nadovezuje se šupljom pričom kako u bikovskom trendu sve raste pa tako i KSST. Mišljenja sam da je to upravo ovdje bio problem i dok je na krilim stranih burzi sve raslo, KSST je padao, provjerite malo. Nakon toga je kolega "djelovao" i prebacivao sve raspoloživo ovdje, kako se nebi osjećao gubitnikom, jer je jedino njegova perjanica padala.

Poručio bi dioničarima KSST da dobro razmisle, jer trenutno opet imaju kupca (golubv), pitanje je kad će doći slijedeći?

New Report

Close