KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je tako ste govorili i kad je bila na 4.900…….a vidi vas sad……..

nekako mi se čini da ste bliže 700 kn nego 7000……ali to je samo moj utisak……ne mora biti ispravan


je tako ste govorili i kad je bila na 4.900…….a vidi vas sad……..

nekako mi se čini da ste bliže 700 kn nego 7000……ali to je samo moj utisak……ne mora biti ispravan


Pa tebi vremenska orijentacija očito nije jača strana. Moje pisanje na forumu uopće ne korespondira sa navedenim cijenama. Usput ne znam koja je tvoja pozicija, ako prodaješ prodaj po ovim cijenama i čekaj 700 Kn, sigurno ćeš se načekati.



Smart, jel ovo izlazi HITA?

Ma, jok, očito je netko uskakao u INU!? Nadam se da je pogodio vrh!?
[/quote]

a danas je uskakao u VLDS ??? [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



je tako ste govorili i kad je bila na 4.900…….a vidi vas sad……..

nekako mi se čini da ste bliže 700 kn nego 7000……ali to je samo moj utisak……ne mora biti ispravan


Pa tebi vremenska orijentacija očito nije jača strana. Moje pisanje na forumu uopće ne korespondira sa navedenim cijenama. Usput ne znam koja je tvoja pozicija, ako prodaješ prodaj po ovim cijenama i čekaj 700 Kn, sigurno ćeš se načekati.
[/quote]

imaš pravo tvoje pisanje ne korespondira s ničim…….pa ni s vremenom….

Vaš link

morat ćete copy/paste cijelog linka. prihvati mi samo dio.

Treba uzeti prosjek i temeljem ovih podataka izračunati vrijednost KSST po dionici. Naravno, minus dugovi minus obveze za plaće:

Tako je Imex banka na osnovi kredita od dva milijuna kuna uknjižila pravo zaloga nad dvjema česticama ukupne površine nešto veće od 15.000 kvadrata. Agencija za upravljanje državnom imovinom (AUDIO), za pozajmicu od 1,5 milijuna kuna, uknjižila je pravo vlasništva nad česticom površine 5124 četvorna metra, te Cestar, za pozajmicu od dva milijuna kuna, nad česticom površine 10.070 kvadrata.

– ima na ovoj dionici podmuklih ljudi
– jedva cekaju da se rijese svih svojih dionica kupljenih ispod 1000kn
– ali kupaca nekako nema…

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

@drazen83

ako si na mene mislio da sam podmukao hvala.
dao sam link na članak i to je to.
i tebi sretan Božić!




Smart, jel ovo izlazi HITA?

Ma, jok, očito je netko uskakao u INU!? Nadam se da je pogodio vrh!?
[/quote]
a danas je uskakao u VLDS ??? [lol]
[/quote]
Stres test!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Treba uzeti prosjek i temeljem ovih podataka izračunati vrijednost KSST po dionici. Naravno, minus dugovi minus obveze za plaće:

Tako je Imex banka na osnovi kredita od dva milijuna kuna uknjižila pravo zaloga nad dvjema česticama ukupne površine nešto veće od 15.000 kvadrata. Agencija za upravljanje državnom imovinom (AUDIO), za pozajmicu od 1,5 milijuna kuna, uknjižila je pravo vlasništva nad česticom površine 5124 četvorna metra, te Cestar, za pozajmicu od dva milijuna kuna, nad česticom površine 10.070 kvadrata.


Mene je oduševio naslov članka: "Zračna luka Split ne želi zemljište pod hipotekom"

A vidi, da kupuju ono zemljište (60.000 m2) što je za njih prenamjenjeno 2006.g., nebi bilo problema, jer to zemljište nije po nikakvom hipotekom!

ZL Split radi maximalan pritisak da što prije i što jeftinije dođe do tog zemljišta. Neke stvari su se promjenile u državi i znaju da im istječe vrijeme, dapače, nemaju ga uopće. Lijepo sam vam napisao nedavno, neće dobiti to zemljište jeftino na taj način kako oni hoće! Može ZL biti od ne znam kakvog interesa, zemljište dioničara KSST će biti plaćeno po fer vrijednosti ili nitko ništa neće prodati/kupiti!

Zato je i nastao problem, jer predsjednik NO KSST želi na sastanku utanačiti sve što je za njih prenamjenjeno!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Treba uzeti prosjek i temeljem ovih podataka izračunati vrijednost KSST po dionici. Naravno, minus dugovi minus obveze za plaće:

Nakon što se definira sve sa ZL, a oni će morati pristati na uvjete ili neće dobiti ništa, dugovanja će biti pokrivena u potpunosti, a ukupno su oko 500 kn po dionici. Zaboravi preneseni porezni dug, on se poništava zbog dugova nakon poravnanja bilance i nove procjene.

Nadalje, budući potencijalni kupac će za cca. 4.000-4.500 kn dobiti čistu tvrtku bez kune duga sa 470.000 m2 zemljišta i 1500 kn keša po dionici na računu! Znači, kupca će u konačnici staklenici koštati 2.500 do 3.000 kn , a dioničari bi trebali dobiti između 4.000 i 4.500 kn! Zvuči dobro, zar ne!? Sve će biti predstavljeno uskoro na izvanrednoj skupštini, čim prođe GUP! [thumbsup]

Sretan Božić svim forumašima!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Sretan Božić!

New Report

Close