KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto uvjeravati nekoga da vrijedi ako on misli da ne vrijedi??

Gospon golubv, čisto da dokažete svoju teoriju, dajte mi recite hoće li budući kupac KSST-a biti u obvezi davanja javne ponude za preostale dionice i po kojoj cijeni smatrate da će ta ponuda ići (ako je obvezna)? 😀 😀



Zašto uvjeravati nekoga da vrijedi ako on misli da ne vrijedi??

Gospon golubv, čisto da dokažete svoju teoriju, dajte mi recite hoće li budući kupac KSST-a biti u obvezi davanja javne ponude za preostale dionice i po kojoj cijeni smatrate da će ta ponuda ići (ako je obvezna)? 😀 😀
[/quote]

Nemam pojma [undecid]……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Dajte ljudi malo angažmana. Zračna luka planira proširenje putničkog terminala, investicija vrijedna 50 milja evra. Proširenje piste od stotinjak milja financirali su vlastitom lovom. U fondovima EU čeka nas 80 milja evra za zračne luke. Prema procjenama stručnjaka, ZL SPlit do 2040. godine treba dodatnih 80 ha zemljišta, trenutno ih ima 120. Zemljište bolje od Staklenika ne postoji, to je valjda jedino zemljište koje je sređeno, u komadu i odgovara po svemu. Prema neslužbenim informacijama, 30 ha ide u prenamjenu isključivo za ZL. Pomnožite sa 200 evra po kvadratu, to je 600 milja kuna. Protiv prenamjene tog zemljišta za potrebe zračne luke nitko nema ništa protiv. Svi dobivaju, nitko ne gubi.
Ajmo na izmjene GUP-a:
Zračnoj luci nije bitno hoće li biti danas ili sutra ili za tri godine zemljište prenamijenjeno, bitno joj je da bude, a nema razloga da ne bude.
Kako je ZL 100% u vlasništvu države (država plus JLS), nema nikakvih prepreka za prenamjenu.
Zašto tako visoka cijena (2000 kn po kvadratu)?
1)DA je niža, mogao je uletiti špekulant, kupiti zemljište i ucjenjivati državu.
2) DA prodaju po cijeni poljoprivrednog, bila bi opća pobuna.
Dakle, prodaje se poljoprivredno po cijeni građevinskog iako nije prenamijenjeno, ali nitko se na tome, osim države, a to smo mi, neće obogatiti. Uvijek se isticalo da je razlog povećane cijene vrijedno zemljište.

Glavni dokument koji govori u prilog mojoj teoriji:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/pLs8KAavLH68GbpmZESuBQ==.pdf

Tko je bio na tom povijesnom sastanku?
predstavnici HFP-a, vlasnika dionica
Ivo Benzon, gradonačelnik Kaštela, koji je 15% vlasnik ZL Split
pročelnik za gospodarstvo Spl-dal županije, koja je 15% vlasnik ZL Split
sindikati

i šećer za kraj

Ivan Udovičić, pomoćnik direktora ZL Split

Neka mi netko objasni koji moj ima pomoćnik direktora ZL Split raditi na tom sastanku? Je li ZL Split vlasnik dionica KSST-a? Je li KSST nešto duguje ZL Splitu? Ili su čisto zvali susjede na tako važan sastanak?

Nema nikakve logike da predstavnik ZL Split bude na tom sastanku.

Sve navedene informacije, osim one neslužbene, mogu se taj čas proguglat. Hoće li Vladin igrač u ovoj prodaji biti Luka Rajić ili netko osmi, potpuno je nebitno.

Evo, molio bih drukere na dolje da me razuvjere. Molio bih također Playboya da ne komentira.

??? Ti bi mene molio da ne komentiram ?? Pa daj molim te, kako mozes biti takav licemjer covjece, daj izvrtite malo postove unazad pa pogledajte tko je prvi ovdje iznio da ce zemlja najvjerojatnije u konacnici biti prodana aerodromu … Eto ti pa listaj , nemoj da moram sam sebe citirati .. Ajde Lebowski, bivsi drukeru pada koji ima mozda 5 ovih dionica ili 15 – 20, sakrij se u misju rupu prije nego skupis časti da priznaš kome si popalio ideju … Kakvih sve likova necu vidjet ovdje, strava

Kressho


??? Ti bi mene molio da ne komentiram ?? Pa daj molim te, kako mozes biti takav licemjer covjece, daj izvrtite malo postove unazad pa pogledajte tko je prvi ovdje iznio da ce zemlja najvjerojatnije u konacnici biti prodana aerodromu …

Evo ti stotka u znak isprike. Inače, prvi je o aerodromu pisao dr. oetker. No u ovoj disciplini forumaška slava najmanje je bitna, zar ne?

Djeco,dječice,kažite vi starom Lavgaru kako stoje stvari ovdje u ovoj kompaniji. Se isplati uletjeti po ovim cijenama ili da se idem nadmudrivati s Šelebajem?
Svi znaju da je sve već dogovoreno za prodaju K. staklenika a meni nitko ništa da šapne [sad]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Djeco,dječice,kažite vi starom Lavgaru kako stoje stvari ovdje u ovoj kompaniji. Se isplati uletjeti po ovim cijenama ili da se idem nadmudrivati s Šelebajem?
Svi znaju da je sve već dogovoreno za prodaju K. staklenika a meni nitko ništa da šapne [sad]

vidit ćemo već sutra da li je sve dogovoreno, ovisno da li će biti ponuda…. a shodno tome i cijena će ili jako gore ili potop na 2000 kn ili niže

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]



http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]
[/quote]

Neka netko napravi dubinsko snimanje ovog Rusa,nekaj je z njim grdo naopak kad je kupil to starudijo. A možda je to samo varka.Dok mi usmjeravamo pažnju na tu kuću netko će maznuti staklenike. Treba organizirati straže [angry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"



http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]
[/quote]
_________________________
korisničke domobranski,
ništa vam ja nisam htio reći, jer ja što vam imam za reći to vam i kažem, nego mi se čini da vam je dotični rus htio nešto reći, a vi vjerojatno ne znate ruski, pa zato ne primjećujete da vam dotični rus želi nešto reći [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]
[/quote]

……….zaboravija je stavit i ovo kako je izgledalo prošle godine , a ni ove neće biti bolje…. http://dalje.com/hr-hrvatska/more-kod-kastela-zagadjeno-fekalijama-kupaci-poceli-obolijevati/314392%5Bshocked%5D




http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]
[/quote]
_________________________
korisničke domobranski,
ništa vam ja nisam htio reći, jer ja što vam imam za reći to vam i kažem, nego mi se čini da vam je dotični rus htio nešto reći, a vi vjerojatno ne znate ruski, pa zato ne primjećujete da vam dotični rus želi nešto reći [wink]

[/quote]

korisniče drOETKER,čini mi se samo da je dotični rus htio samo tebi reći i jedino ga ti razumiješ,sretno tebi i njemu [bye]

korisniče domobranski,
mnogi ga razumiju, mislim tog rusa i njegove namjere. Vidite, ako netko i ne zna ruski, kao vi naprimjer, to i nije tako tračino, jer mnogi razumiju govor novca, kažem mnogi, a ne kažem svi, jer vidim da vi, osim što ne znate ruski, ne razumijete ni govor novca. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

korisniče drOETKER,sve što ste rekli o meni je najvjerojatnije točno…ja Vam želim da cijena

KSST ide duplo zbog rusa i kako koji rus kupi nekretninu da opet cijena ide gore…aj sretno


korisniče domobranski,
mnogi ga razumiju, mislim tog rusa i njegove namjere. Vidite, ako netko i ne zna ruski, kao vi naprimjer, to i nije tako tračino, jer mnogi razumiju govor novca, kažem mnogi, a ne kažem svi, jer vidim da vi, osim što ne znate ruski, ne razumijete ni govor novca. [wink]

Moram priznati kolega da ovo ne izgleda ni malo dobro do jučer je to trebao kupiti NATO savez a sada vam je dobar i VARŠAVSKI pakt sačinjen od jedne članice.

New Report

Close