KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mcinha,
natječaj više ne može proći jer nema vremena, nitko nije niti preuzeo dokumentaciju za izradu ponuda…
sad je realna opasnost da se natječaj odgodi na neodređeno vrijeme, tj. nakon izbora jer su izbori za par mjeseci pa se novi natječaj ne stigne provesti!! znači novi natječaj će biti tek nakon formiranja nove vlade, a to znači za oko godinu dana najranije

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.



cigan ode na more pješice, proda dionice KSST-R-A po 7000 kuna, okupa se i vrati se na biciklu sa 7.000 u džepu [cool]

E moj doktore, 40 komada do 3.000 kn, a ti umjesto da si na bidu, citiraš samog sebe po forumu. Ajde u napad!
[/quote]
____________________
korisniče lebowski,
molim vas pređite na neku drugu dionicu, za sada ovdje, na kaštelanskim staklenicima, samo naša puding companija ima eksluzivno pravo raditi dubinsku analizu…je s to zove due diligace…molim vas radite due diligance na ingri [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Eto, o tome vam ja pricam .. cim se pojavi malo ozbiljniji kupac, ala ovi iz TOP 10 koji su po razlicitim imenima svi vec presli i 300 komada, a o prvome da ne pricam, taj ima barem 500 a ne 325 … ugl cim se pojavi netko tko im moze parirati bjeze kao da je pljusak pracen tsunamijem sa svojim velikim nalozima …

Pitam se pitam i tko stoji iza vijesti nekidan da nema kupca .. Bice suza iduci tjedan kad se sve lijepo i uredno rijesi , ne po 7000 ali po 5500 sigurno …

Kressho



kkao objasniti manekene na 3000 i ozbiljnog skupljača na 2900?

manekene? ne znam baš, samo da ti manekeni danas prije zatvaranja ne potuku bid do 2000 kn…mnogi se boje dočekati ponedjeljak pa da čuju da je natječaj propao i da nije došla niti jedna ponuda [embarass]
[/quote]
Ili mozda odgoda koja ne mijenja prodajnu cijenu, evo upravo javili ide odgoda ^_^.

Rusitelj vlade ^_^.

Ako nekoga zanima due dilligence Kaštelanskih staklenika, ovo je najbolji izbor. Dovoljno je nekoliko klikova da se procijeni prava vrijednost:

http://www.staklenici.hr/GALERY/galerija.html

Je s može ta dokumentacija dići u elektronskoj formi ?…ja samo onako pitam [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ljudi, trenutak ozbiljnosti prosim lijepo. Razvio sam jednu logičnu teoriju:

1) kupac je Luka Rajić, to već svi znamo. 😀
2) Lura voće daje državi tih pišljivih 600 milijuna kuna.
3) Država tim novcem dokapitalizira Zračnu luku Split.
4) Zračna luka Split od Kaštelanskih staklenika kupi zemljište, za brat-bratu 600 milja kuna.

Što dobivamo?

Luka Rajić par plastenika da se može bavit poljoprivredom.
Zračna luka Split odnosno država kao većinski vlasnik dovoljno zemljišta za širenje do 2040. godine. Ionako planiraju izgraditi putnički terminal.

Tko gubi? Nitko.

E sad, umjesto Luke Rajića može se ubaciti koji god drugi kupac, to je ionako nebitno. Mislim, može i sin od Petra Čobankovića kupit… 😀

Meni se čini da svi ovi šta ovako pišu da su spušili dobre pare na ksst, pa sad objesno i bezkompromisno žele,očekivaju,drukaju pad da bi opravdali svoju prodaju sa pušingom…..

Simpa su nema šta’… [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Ovako ce otprilike izgledat pogled sa balkona buduceg hotela u sluzbi aerodroma.
Vaš link

Dajte ljudi malo angažmana. Zračna luka planira proširenje putničkog terminala, investicija vrijedna 50 milja evra. Proširenje piste od stotinjak milja financirali su vlastitom lovom. U fondovima EU čeka nas 80 milja evra za zračne luke. Prema procjenama stručnjaka, ZL SPlit do 2040. godine treba dodatnih 80 ha zemljišta, trenutno ih ima 120. Zemljište bolje od Staklenika ne postoji, to je valjda jedino zemljište koje je sređeno, u komadu i odgovara po svemu. Prema neslužbenim informacijama, 30 ha ide u prenamjenu isključivo za ZL. Pomnožite sa 200 evra po kvadratu, to je 600 milja kuna. Protiv prenamjene tog zemljišta za potrebe zračne luke nitko nema ništa protiv. Svi dobivaju, nitko ne gubi.
Ajmo na izmjene GUP-a:
Zračnoj luci nije bitno hoće li biti danas ili sutra ili za tri godine zemljište prenamijenjeno, bitno joj je da bude, a nema razloga da ne bude.
Kako je ZL 100% u vlasništvu države (država plus JLS), nema nikakvih prepreka za prenamjenu.
Zašto tako visoka cijena (2000 kn po kvadratu)?
1)DA je niža, mogao je uletiti špekulant, kupiti zemljište i ucjenjivati državu.
2) DA prodaju po cijeni poljoprivrednog, bila bi opća pobuna.
Dakle, prodaje se poljoprivredno po cijeni građevinskog iako nije prenamijenjeno, ali nitko se na tome, osim države, a to smo mi, neće obogatiti. Uvijek se isticalo da je razlog povećane cijene vrijedno zemljište.

Glavni dokument koji govori u prilog mojoj teoriji:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/pLs8KAavLH68GbpmZESuBQ==.pdf

Tko je bio na tom povijesnom sastanku?
predstavnici HFP-a, vlasnika dionica
Ivo Benzon, gradonačelnik Kaštela, koji je 15% vlasnik ZL Split
pročelnik za gospodarstvo Spl-dal županije, koja je 15% vlasnik ZL Split
sindikati

i šećer za kraj

Ivan Udovičić, pomoćnik direktora ZL Split

Neka mi netko objasni koji moj ima pomoćnik direktora ZL Split raditi na tom sastanku? Je li ZL Split vlasnik dionica KSST-a? Je li KSST nešto duguje ZL Splitu? Ili su čisto zvali susjede na tako važan sastanak?

Nema nikakve logike da predstavnik ZL Split bude na tom sastanku.

Sve navedene informacije, osim one neslužbene, mogu se taj čas proguglat. Hoće li Vladin igrač u ovoj prodaji biti Luka Rajić ili netko osmi, potpuno je nebitno.

Evo, molio bih drukere na dolje da me razuvjere. Molio bih također Playboya da ne komentira.

@lebowski

Zašto ovo pišeš? Ako misliš da će sve dobro završiti za nas male dokupi još malo. Ako misliš da ide po zlu prodaj ,kupnje fala bogu ima.
Kad kupiš neku dionicu u interesu ti je da joj cijena raste kako bi je jednoga dana na višoj cijeni prodao. U tom slučaju ima smisla objašnjavati koliko to vrijedi. Ali ovdje na KSST je to bez veze,tu i onako svi izlazimo ako država uspije prodati.
Zašto uvjeravati nekoga da vrijedi ako on misli da ne vrijedi?? Ako ima dionice i sam zna zašto ih je kupio. Ako nema znači da se ne usudi kupiti jer se boji. Mi tu u stvari ne kupujemo klasičnu dionicu firme za koju se nadamo da će još dugi niz godina uspješno poslovati,to svi valjda znamo. Mi u stvari kupujemo zemljište koje namjeravamo skuplje prodati onome tko bude obavezan dati ponudu.
Kome to nije jasno meni ga je jako žao a vidim svaki dan da ima masa takvih, pa postaju razno razna izvješća i ostale gluposti.
Jasno piše da se natječaj može i produžiti na zahtjev. Produženje je produženje,to nije novi natječaj po nekoj drugoj cijeni nego produženje ovog istog. U ostalom…. kaj pak me briga…….nije to kolektivni sport. Ja igram solo prodor i imam samo jednu želju…..da ja pogodim a vi svi promašite

[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Svaki ortački ovjereni prijedlog ugovora/dogovor u svezi opravdanog razloga kupnje dionica KSST dobro je došao… ponude možete slati javno putem foruma, ali i javno putem media i TV-a u udarnom terminu… npr. nedjeljom prije emisije koja prethodi emisiji More…

NOVE DESTINACIJE 2011.
Prema najavama, tijekom ljetne sezone 2011., iz Splita bi trebalo letjeti 9 novih avioprijevoznika, za 8 novih destinacija: Ljubljanu, Kristiansand, Norrköping, Anconu, Barcelonu, Salerno, Örnsköldsvik i Odense.
http://www.split-airport.hr/hr/novosti/newdestinations2011.html

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vizija

Vizija Zračne luke Split, d.o.o. je postati najuspješnija zračna luka u ovom dijelu Europe i da usluge koje se pružaju budu najvišeg stupnja kvalitete na zadovoljstvo putnika i zrakoplovnih kompanija s jedne strane i s druge strane svoju uspješnost dokazati efikasnim poslovanjem.
Nadalje, kao pravna osoba od posebnog državnog interesa, želimo biti uzor pažljivog i odgovornog odnosa prema korisnicima, društvenoj zajednici, zaposlenicima i okolišu, a isto tako želimo da infrastrukturni objekt kojom gospodarimo bude pojam najsigurnije, najkvalitetnije i najljepše zračne luke u Hrvatskoj i regiji.

Misija

Stvoriti pretpostavke za sigurno i redovito odvijanje zračnog prometa uz kontinuirano povećanje kvalitete usluga i zadovoljstva korisnika.
Pozitivno utjecati na okolinu, osigurati održiv razvoj i očuvanje okoliša, te biti oslonac razvoju turizma u srednjoj Dalmaciji.
Usklađenošću s međunarodnim standardima te stručnošću i profesionalizmom svih zaposlenih pridonijeti gospodarskom i prometnom razvitku Republike Hrvatske, njegujući status sigurne zračne luke.
_________________
http://www.split-airport.hr/hr/vizija-misija.html

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Zašto uvjeravati nekoga da vrijedi ako on misli da ne vrijedi??

Mislim da si 100% u pravu!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close