KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dragi korisnici domobranski i glomazni,
ja vam samo želim reći, da vam gospodin rus želi reći da je zemlja oko kaštela jako dobra i još uvijek jeftina, a da će uskoro biti još bolja i skuplja i da je on zato tamo kupio to malo grunta…čini mi se da je rus bolje informiran od vas…ja ne kažem da će dotični rus kupiti staklenike, dotični rus je očito kupio što je htio [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


dragi korisnici domobranski i glomazni,
ja vam samo želim reći, da vam gospodin rus želi reći da je zemlja oko kaštela jako dobra i još uvijek jeftina, a da će uskoro biti još bolja i skuplja i da je on zato tamo kupio to malo grunta…čini mi se da je rus bolje informiran od vas…ja ne kažem da će dotični rus kupiti staklenike, dotični rus je očito kupio što je htio [wink]

A ne ne kolega korisniče gospodine doktore Oetker,nemojte biti naivni. Rus je kupio kuću da može podiči glavni stožer gdje će u tajnosti planirati zauzimanje staklenika. Podsjećam vas da preuzimanje ne mora biti prijateljsko (pogledajte slučaj MOL-INA).
Zgrada je važan strateški punkt (sigurno je povezana podzemnim tunelom sa crkvom) i siguran sam da je to samo probni balon (sjetite se čobankovičevih probnih balona). Preuzimanje Staklenika počelo je kupnjom ove kuće i samo treba pratiti kretanje tog Rusa ako je uopće Rus (sjetite se Tita) [cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"



??? Ti bi mene molio da ne komentiram ?? Pa daj molim te, kako mozes biti takav licemjer covjece, daj izvrtite malo postove unazad pa pogledajte tko je prvi ovdje iznio da ce zemlja najvjerojatnije u konacnici biti prodana aerodromu …

Evo ti stotka u znak isprike. Inače, prvi je o aerodromu pisao dr. oetker. No u ovoj disciplini forumaška slava najmanje je bitna, zar ne?
[/quote]

Istina je, je…es i forumasku slavu ako je i ovo samo jos jedna od nasih nebuloznih halucinacija a mogla bi cak i biti, jer masta radi svasta. Prihvacam ispriku, jbg , to je sve sto mi ostaje nakon fijaska na KSST

Kressho



dragi korisnici domobranski i glomazni,
ja vam samo želim reći, da vam gospodin rus želi reći da je zemlja oko kaštela jako dobra i još uvijek jeftina, a da će uskoro biti još bolja i skuplja i da je on zato tamo kupio to malo grunta…čini mi se da je rus bolje informiran od vas…ja ne kažem da će dotični rus kupiti staklenike, dotični rus je očito kupio što je htio [wink]

A ne ne kolega korisniče gospodine doktore Oetker,nemojte biti naivni. Rus je kupio kuću da može podiči glavni stožer gdje će u tajnosti planirati zauzimanje staklenika. Podsjećam vas da preuzimanje ne mora biti prijateljsko (pogledajte slučaj MOL-INA).
Zgrada je važan strateški punkt (sigurno je povezana podzemnim tunelom sa crkvom) i siguran sam da je to samo probni balon (sjetite se čobankovičevih probnih balona). Preuzimanje Staklenika počelo je kupnjom ove kuće i samo treba pratiti kretanje tog Rusa ako je uopće Rus (sjetite se Tita) [cool]
[/quote]

Prejako [lol] [thumbsup]

Nazalost, duhovitos nam nece privuci nove kupce KSST.a… Al sta ima veze, ionako se vec svi otimaju za njih … NATO, Rusi, Izraleski prinčevi, Unilife, Luka Rajic preprodavač, Pharma S službeno, Toda, pa Washdown Operejšn.. hm, možda i Oetker i Smart otkupe jednu dokumentaciju udruženo hahaha… E pa fkt, kako se toga nismo sjetili nitko od nas, da otkupimo documentation i fingiramo kupnju covjece, koja pljuga das 14 000 kn i napumpas cijenu u nebo, a due dilligence vrsi ono ne znam "Rubelj" d.o.o. hahaha…

Ekipo, ajmo si priznati, Nedjelja je ipak dan iskrenosti i istine – nasukani smo

Kressho

@Plejboj
Znači, gotovo je…….šteta, volio sam čitati tvoje postove……nasmijavali su me prije spavanja…..a i volim naučnu fantastiku. Sve u svemu……jesi bar nešto zaradio? Ipak si puno truda uložio….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://www.centarnekretnina.net/HR/oglas1074042/Kastela-Kastel-Luksic-Zemljiste-1489-m2-5000000-EUR.htm

ovo vise nije slucajno, na pragu dobrih vijesti, svi koriste priliku
[smiley][smiley][smiley][smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@vipy
[lol] [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

treba sačekati službeni završetak natječaja, pa vidjeti hoće li se netko u zadnji tren javiti. ako ne bude ponuda, zna se: sljedeći dan bježmo van, pa tko prvi njegova djevojka [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


http://www.centarnekretnina.net/HR/oglas1074042/Kastela-Kastel-Luksic-Zemljiste-1489-m2-5000000-EUR.htm

ovo vise nije slucajno, na pragu dobrih vijesti, svi koriste priliku
[smiley][smiley][smiley][smiley]

Nadodao bi da krivu lokaciju uzimate, kao reprezentativan uzorak. Da ne duljim:

1.) Lokacije: Kaštel Štafilić

Cijena/m2: 300 €/m2 / 2.227 HRK/m2

Građevinska dozvola :Ne

Građevinsko zemljište u Kaštel Štafiliću – Bile.

Površina zemljišta 576m2
Zona M5
Udaljenost do mora cca.70m
Dimenzije cca.22 x 26m

http://www.biliskov.com/kastela/3371/


2.) Lokacije: Kaštel Štafilić

Cijena/m2: 50 €/m2 / 371 HRK/m2

Zona: Poljoprivredna
Površina zemljišta: 4391 m2
Građevinska dozvola :Ne

Poljoprivedno zemljište u Divuljama (između aeredroma i stare kaštelanske ceste) površine 4.391m2.
Odličan pristup
Gradska voda na parceli.
Udaljenosti
Javni gradski prijevoz: 100 m
More: 300 m

http://www.biliskov.com/kastela/3308/

3.) Lokacije: Kaštel Štafilić

Cijena/m2: 150 €/m2 / 1.114 HRK/m2

Zona: Turistička
Površina zemljišta: 715 m2
Građevinska dozvola :Ne

Građevinsko zemljište u Kaštel Štafiliću ispod stare kaštelanske ceste, predio Bile.
Površina zemljišta 715m2 – prodaje se idealni dio.
pristupni put širine 3m.
Dimenzije cca.30x24m.
Zona: Turistička
Javni gradski prijevoz: 50 m
More: 300 m
Plaža: 300 m

http://www.biliskov.com/kastela/3284/

4.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Poljoprivredna
Površina zemljišta: 782 m2
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 105 €/m2 / 779 HRK/m2

http://www.biliskov.com/kastela/3208/

5.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Građevna
Površina zemljišta: 137 m2
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 300 €/m2 / 2.227 HRK/m2

http://www.biliskov.com/kastela/2407/

6.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Građevna
Površina zemljišta: 443 m2
Građevinska dozvola :Ne

Cijena: 300 € / 2.227 HRK

Opis
Zemljiše se prodaje samo sa susjednim zemljištem površine 137m2. Sveukupna površina je 580 m2.

http://www.biliskov.com/kastela/2406/

7.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Građevna
Površina zemljišta: 440 m2
Dimenzije nekretnine: 28 x 15 m
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 180 €/m2 / 1.336 HRK/m2

http://www.biliskov.com/kastela/2242/

8.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Poljoprivredna
Površina zemljišta: 3700 m2
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 35 €/m2 / 260 HRK/m2

http://www.biliskov.com/kastela/1658/

9.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Turistička
Površina zemljišta: 6486 m2
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 350 €/m2 / 2.598 HRK/m2

10.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Orijentacija: Jug
Zona: Turistička
Površina zemljišta: 850 m

Cijena/m2: 170 €/m2 / 1.262 HRK/m2

Opis
Prodaje se zemljište u turističkoj zoni, područje Resnik. Površina 850 m2. Vlasništvo 1/1.

Udaljenosti
Javni gradski prijevoz: 150 m
More: 150 m

http://www.biliskov.com/kastela/649/

11.) Lokacije: Kaštel Štafilić
Zona: Građevna
Površina zemljišta: 750 m2
Dimenzije nekretnine: 36×21 m
Građevinska dozvola :Ne

Cijena/m2: 250 €/m2 / 1.856 HRK/m2

Udaljenosti
Javni gradski prijevoz: 200 m
More: 150 m
Plaža: 150 m

http://www.biliskov.com/kastela/2979/

Priložene su lokacija, zone, cijene zemljišta, pripadajuća kvadratura, posjedovnost građevne dozvole i udaljenost od sadržaja. Ovo su javno dostupni podaci, tako da ih možete provjeriti na gore postavljenim linkovima.

Srdačan pozdrav



@Plejboj

Znači, gotovo je…….šteta, volio sam čitati tvoje postove……nasmijavali su me prije spavanja…..a i volim naučnu fantastiku. Sve u svemu……jesi bar nešto zaradio? Ipak si puno truda uložio….

Jesam, dvije kune po dionici ako sutra prodan po 3 soma hahahahaha… 200 kuna, ups, ni tolko, 186 … haahahahahahah… Ma nije lose, samo sam na posjetu Kaštelama opalio 5 puta toliko … Ma tko zna, možda sutra pljusne neko iznenađenje .. Jedno je sigurno, ako produže natječaj na još 60ak ili 30 dana na istoj cijeni to je mnogo bolji znak, nego novi natječaj .. Ne toliko zbog cijene koliko zbog toga šta to upućuje na postojanje kupca 90 % … U tom slučaju cijena ide preko 4500 vrlo brzo, jer su količine iscijeđene ispod 4000 za natječaj od 7000.
Realno, ova sada cijena na burzi je već ukalulirala mogući najcrnji scenarij , kao što to uvijek i biva kada cijena ode previše dolje, ili gore (npr – ukalkulacija najboljeg scenarija koja je potjerala jednom KSST na 5 ) … Dakle, ispod 3000 prodavati sve i da ide novi krug nema smisla, jer da je netko trebao već prodati, gospoda Šantić i ostali iz TOP 10 koji moraju nešto znati, a brate, prodali bi .. Barem dio .. Dakle, ja osobno očekujem novi natječaj na istoj cijeni , ili čak raketu ovaj tjedan…

Ako pak ide novi natječaj na 5500 svoje dionice ne mislim prodavati ispod barem 4000, a sumnjam da će i drugi. Uostalom, može se desiti drugi krug i na 6300 npr .. Tko to zna …

Jedno je sigurno, teško da će Vlada smanjiti cijenu iz natječaja za više od 20 – 30 % ako ide drugi krug… A to bi bio taj najcrnji scenarij zbog kojeg su neki prodavali svoje dionice po 50 % tog iznosa – 2750 kn …

Paničari [proud]

Kressho




dragi korisnici domobranski i glomazni,
ja vam samo želim reći, da vam gospodin rus želi reći da je zemlja oko kaštela jako dobra i još uvijek jeftina, a da će uskoro biti još bolja i skuplja i da je on zato tamo kupio to malo grunta…čini mi se da je rus bolje informiran od vas…ja ne kažem da će dotični rus kupiti staklenike, dotični rus je očito kupio što je htio [wink]

A ne ne kolega korisniče gospodine doktore Oetker,nemojte biti naivni. Rus je kupio kuću da može podiči glavni stožer gdje će u tajnosti planirati zauzimanje staklenika. Podsjećam vas da preuzimanje ne mora biti prijateljsko (pogledajte slučaj MOL-INA).
Zgrada je važan strateški punkt (sigurno je povezana podzemnim tunelom sa crkvom) i siguran sam da je to samo probni balon (sjetite se čobankovičevih probnih balona). Preuzimanje Staklenika počelo je kupnjom ove kuće i samo treba pratiti kretanje tog Rusa ako je uopće Rus (sjetite se Tita) [cool]
[/quote]

Prejako [lol] [thumbsup]

Nazalost, duhovitos nam nece privuci nove kupce KSST.a… Al sta ima veze, ionako se vec svi otimaju za njih … NATO, Rusi, Izraleski prinčevi, Unilife, Luka Rajic preprodavač, Pharma S službeno, Toda, pa Washdown Operejšn.. hm, možda i Oetker i Smart otkupe jednu dokumentaciju udruženo hahaha… E pa fkt, kako se toga nismo sjetili nitko od nas, da otkupimo documentation i fingiramo kupnju covjece, koja pljuga das 14 000 kn i napumpas cijenu u nebo, a due dilligence vrsi ono ne znam "Rubelj" d.o.o. hahaha…

Ekipo, ajmo si priznati, Nedjelja je ipak dan iskrenosti i istine – nasukani smo
[/quote]

Kak misliš da se niko nije sjetio?
Lebowski je to napisao još prije mjesec dana.
Šteta što se nije obistinilo
[lol]

Nitko ništa nepiše jutros……. [lol]
Konačno malo mira na topiću….

Rekoh vam već da je ako se nitko nejavi to već uračunato u cjenu…pad sa 4000 na 3000 je to napravio…
Strplivo…
A ako bude šta danas molo bi bit na mlazni pogon….. [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Jedno je sigurno, teško da će Vlada smanjiti cijenu iz natječaja za više od 20 – 30 % ako ide drugi krug…

Sumnjam da će uopće mijenjati cijenu ako bude drugi krug, ali bi mogli uvjete!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


…Jedno je sigurno, teško da će Vlada smanjiti cijenu iz natječaja za više od 20 – 30 % ako ide drugi krug…

vlada? koja vlada? ako sad ne dođe niti jedna ponuda, zaboravi na privatizaciju KSST pod jacinom vladom. u tom slučaju sačekat će se novi izbori, pa formiranje nove vlade itd…a onda je pitanje kako će nova vlada koju sastaviti sadašnja oporba gledati na ovu privatizaciju i ovu nebuloznu cijenu od 7000 kn po dionici….
zato novi natječaj za privatizaciju KSST očekujem najranije na proljeće 2012., a vjerojatnije tek krajem 2012. godine [embarass]

Hahahah!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close