KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



danas

Kosor u Splitu otvorila sajam vojne industrije

Najavila je kako će se za vrijeme trodnevnog trajanja ove izložbe u Splitu voditi rasprave i o suvremenim NATO tehnologijama.


30.04.2011.g.
Kolinda Grabar-Kitarović postaje pomoćnica glavnog tajnika NATO-a za javnu diplomaciju

http://www.seebiz.eu/hr/karijere/kolinda-grabar-kitarovic-postaje-pomocnica-glavnog-tajnika-nato-a-za-javnu-diplomaciju,108554.html
[/quote]

A to automatski znači da će poskupjeti paradajz i paprika???? Ovo ima veze sa K.Staklenicima isto koliko i sa konjskim utrkama [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Tko je slijedeći fantomski kupac KSST?
Prvo je po nekima bio siguran kupac "po 7000 nečega" g. Luka, potom g. Ivica, potom Izraelci, sada je navodno NATO, a sutra?
Marica i Barica, Mujo i Fata ili mosad i marsovci?



Može bit slučajnost, ali…
IZRAELSKI VELEPOSLANIK U KAŠTELIMA
Srijeda, 23 Ožujak

Izrael, izazovi za budućnost


Izraelci u Kaštelima RAJČICE IZ KOKOSA
Ugovorom između Kaštelanskih staklenika i izraelske tvrtke ‘Plastro irrigations systems’ L.T.D…

…Izraelska tvrtka, koja u Hrvatskoj prvi put instalira ovakav kompjutorski vođen sustav proizvodnje, vodeća je tvrtka za irigacijske sustave…
[/quote]
30. ožujak 2011. 13:30 danas
Predsjednica Vlade Jadranka Kosor u posjetu Državi Izrael

Predsjednica Vlade Republike Hrvatske Jadranka Kosor boravit će u službenom posjetu Državi Izrael, u srijedu i četvrtak, 30. i 31. ožujka 2011. godine.

Prvog dana posjeta, u srijedu, predsjednica Vlade sastat će se s potpredsjednikom Vlade i ministrom vanjskih poslova Države Izrael Avigdorom Libermanom, u 13.30 sati. Tom će prigodom biti potpisan Dodatni protokol između Vlade Republike Hrvatske i Vlade Države Izrael o izmjenama i dopunama Ugovora između Vlade Republike Hrvatske i Vlade Države Izrael o poticanju i uzajamnoj zaštiti ulaganja…

…Istoga dana, u 18.00 sati, predsjednica hrvatske Vlade sudjelovat će na izraelsko-hrvatskom poslovnom forumu, u Tel Avivu, nakon čega će se susresti s ministrom industrije, trgovine i rada Države Izrael Shalom Simhonom…

http://www.vlada.hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2011/ozujak/predsjednica_vlade_jadranka_kosor_u_posjetu_drzavi_izrael

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ima li tko info sa skupštine, makar par riječi?

Da ste se potrudili doći na skupštinu, saznali bi apsolutno sve što vas interesira i nebi više imali nikakvih nedoumica što se tiče privatizacije i početne cijene! Sve točke sa dnevnog reda su odrađene formalno i brzo, a najveći dio skupštine je protekao upravo u objašnjavanju prodaje društva, doslovno u najsitnije detalje, kako od strane direktora, tako i od predstavnika HFP-u.

No, da i napišem par riječi, lokalni forumaši "dušebrižnici" bi se potrudili da sve to upropaste, pa ću vas i dalje ostaviti sa vašim šaljivim komentarima, drukanju i miniranju, jer za zaradu je potrebno puno više od piskaranja na forumu! LP
[/quote]

Smart, smartićić, smartćiću… što da smartamo, mi sada nesmartovci sada?
http://www.zse.hr/userdoc…Pn1aL1ekYZZlFBedBSQ==.pdf


Smart, smartićić, smartćiću… što da smartamo, mi sada nesmartovci sada?
http://www.zse.hr/userdoc…Pn1aL1ekYZZlFBedBSQ==.pdf

A moj ZZtop, ne znam što si ovo stavio u prilog, ne može se otvoriti. Vjerojatno zapisanik sa skupštine!? Lijepo ti ponavljam, prodaja KSST nije bila na dnevnom redu skupštine, pa stoga nije niti mogla biti uvrštena u zapisnik! Ma, vidi dečko, stvarno me ne ineteresiraju tvoje provokacije! Ako hoćeš nešto normalno ili argumentirano pitati, pitaj! Nemoj se bez veze tu glupirati i stalno držati nama lekcije o KSST, jer nemaš blagog pojma o njima! Da imaš, kupio bi ih i ispao smart, a ovako samo ispadaš smiješan!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Smart, smartićić, smartćiću… što da smartamo, mi sada nesmartovci sada?
http://www.zse.hr/userdoc…Pn1aL1ekYZZlFBedBSQ==.pdf

A moj ZZtop, ne znam što si ovo stavio u prilog, ne može se otvoriti. Vjerojatno zapisanik sa skupštine!? Lijepo ti ponavljam, prodaja KSST nije bila na dnevnom redu skupštine, pa stoga nije niti mogla biti uvrštena u zapisnik! Ma, vidi dečko, stvarno me ne ineteresiraju tvoje provokacije! Ako hoćeš nešto normalno ili argumentirano pitati, pitaj! Nemoj se bez veze tu glupirati i stalno držati nama lekcije o KSST, jer nemaš blagog pojma o njima! Da imaš, kupio bi ih i ispao smart, a ovako samo ispadaš smiješan!
[/quote]

Tko je smiješan?

Smart
gismundIma li tko info sa skupštine, makar par riječi?

Da ste se potrudili doći na skupštinu, saznali bi apsolutno sve što vas interesira i nebi više imali nikakvih nedoumica što se tiče privatizacije i početne cijene! Sve točke sa dnevnog reda su odrađene formalno i brzo, a najveći dio skupštine je protekao upravo u objašnjavanju prodaje društva, doslovno u najsitnije detalje, kako od strane direktora, tako i od predstavnika HFP-u.

No, da i napišem par riječi, lokalni forumaši "dušebrižnici" bi se potrudili da sve to upropaste, pa ću vas i dalje ostaviti sa vašim šaljivim komentarima, drukanju i miniranju, jer za zaradu je potrebno puno više od piskaranja na forumu! LP

Vrlo kvalitetna diskusija na ovoj temi danas. Moj tata je jači od tvog tate. Ich bin Peter du bist Paul ich bin fleisig du bist faul. Ali ako sam dobro shvatila cijena će opet rasti a to je dobro. Nakon što je kolega golubv izjavio da više neće padati ulagači su mudro zaključili da će onda rasti i prorijedili prodaju. Nemam čime kupovati ali mi je jako drago ako se trend preokrenuo jer mojih 14 komada KSST-R-A meni je velik novac i jako sam brinula ovih dana kad je samo padala cijena. Ljudi nemojte se svađati,pomažite jedni drugima.

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

KSST ,

to je jedino podesno zemljište za proizvodnju hrane za turizam .
Nije mi jasno tko bi pametan mogao toliko skupo platiti poljoprivredno zemljište .
A tek dugovi tvrtke KSST ?


KSST ,

to je jedino podesno zemljište za proizvodnju hrane za turizam .
Nije mi jasno tko bi pametan mogao toliko skupo platiti poljoprivredno zemljište .
A tek dugovi tvrtke KSST ?


ttttomo, mmmeni nnnije jasno odakle sssad pppa ti?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire




Ima li tko info sa skupštine, makar par riječi?

Da ste se potrudili doći na skupštinu, saznali bi apsolutno sve što vas interesira i nebi više imali nikakvih nedoumica što se tiče privatizacije i početne cijene! Sve točke sa dnevnog reda su odrađene formalno i brzo, a najveći dio skupštine je protekao upravo u objašnjavanju prodaje društva, doslovno u najsitnije detalje, kako od strane direktora, tako i od predstavnika HFP-u.

No, da i napišem par riječi, lokalni forumaši "dušebrižnici" bi se potrudili da sve to upropaste, pa ću vas i dalje ostaviti sa vašim šaljivim komentarima, drukanju i miniranju, jer za zaradu je potrebno puno više od piskaranja na forumu! LP
[/quote]

Smart, smartićić, smartćiću… što da smartamo, mi sada nesmartovci sada?
http://www.zse.hr/userdoc…Pn1aL1ekYZZlFBedBSQ==.pdf

[/quote]

30.03.11. | 22:42 Smart | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1475 | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 13.02.2006.

ocjena poruke
21%
zajednica –
moderatori
ZZtopSmart, smartićić, smartćiću… što da smartamo, mi sada nesmartovci sada?
http://www.zse.hr/userdoc…Pn1aL1ekYZZlFBedBSQ==.pdf

A moj ZZtop, ne znam što si ovo stavio u prilog, ne može se otvoriti. Vjerojatno zapisanik sa skupštine!? Lijepo ti ponavljam, prodaja KSST nije bila na dnevnom redu skupštine, pa stoga nije niti mogla biti uvrštena u zapisnik! Ma, vidi dečko, stvarno me ne ineteresiraju tvoje provokacije! Ako hoćeš nešto normalno ili argumentirano pitati, pitaj! Nemoj se bez veze tu glupirati i stalno držati nama lekcije o KSST, jer nemaš blagog pojma o njima! Da imaš, kupio bi ih i ispao smart, a ovako samo ispadaš smiješan!
Zadnja izmjena: vjeko (30.03.2011. 23:28)

Ajd pojasni nam tvoje izrečeno 27.02.2011. … ne poklapa se dobrano sa zapisnikom skupštine…



KSST ,

to je jedino podesno zemljište za proizvodnju hrane za turizam .
Nije mi jasno tko bi pametan mogao toliko skupo platiti poljoprivredno zemljište .
A tek dugovi tvrtke KSST ?


ttttomo, mmmeni nnnije jasno odakle sssad pppa ti?
[/quote]

G Smart ,
tako star a neznate da je nepristojno izrugivati se drugima zbog drugog stava .
Svako voli svoje ime i nekulturno je izrugivati se tuđem imenu .
Nesjećam se kad smo mi prešli na ti ?
Očekivao sam kao novi na Forumu podršku a ne uvrede !

Pozdrav

Imamo nova 184. kom na prodaji po 7300 kn!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

?
I na LRH je bilo mali milion komada po 6000kn, a znam kako je to završilo
[angry]


Imamo nova 184. kom na prodaji po 7300 kn!

Ako je to jedan nalog, onda ćemo danas ili sutra vidjeti tko ga je izložio na prodaju!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire




danas

Kosor u Splitu otvorila sajam vojne industrije

Najavila je kako će se za vrijeme trodnevnog trajanja ove izložbe u Splitu voditi rasprave i o suvremenim NATO tehnologijama.


30.04.2011.g.
Kolinda Grabar-Kitarović postaje pomoćnica glavnog tajnika NATO-a za javnu diplomaciju

http://www.seebiz.eu/hr/karijere/kolinda-grabar-kitarovic-postaje-pomocnica-glavnog-tajnika-nato-a-za-javnu-diplomaciju,108554.html
[/quote]

A to automatski znači da će poskupjeti paradajz i paprika???? Ovo ima veze sa K.Staklenicima isto koliko i sa konjskim utrkama [lol]
[/quote]

Da vidimo malo kako stojimo nakon mog zadnjeg javljanja od prije mjesec i kusur dana.
Najprije je bio aktualan Todorić – od toga se izgleda odustalo.
Zatim je bio aktualan Rajić – od njega ni mukajeta.
Poslije se prešlo na izraelce, pa na ruse, pa Nato, pa Kolindu ( to podržavam, to je zgodna cura ) pa Marsovce, itdalje itbliže..

U međuvremenu je cijena pala sa 4.800-4.900 na 3.800-3.900 što je prilično zabrinjavajuće za dežurne drukere i dezifnormatore, jer svjedoči protiv njihovih navoda o silnom interesu.

Natječaju usprkos
A na kraju cijena uvijek dođe na fer vrijednost
Mislim da je to nekih 700-800 kuna max

No Face, No Name, No Number

New Report

Close