KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E, ovaj što skuplja 4 po 4 kom. je veliki investitor, a ovaj što prodaje samo misli da je! [wink] Opet vam ponavljam, nemojte dizati ljestvicu, pustite ga da to proda niže od 4000 kn!

Jbg, reci ti to ovim panjevima sto se takmice iznad 3850 [wink]

Kressho


E, ovaj što skuplja 4 po 4 kom. je veliki investitor, a ovaj što prodaje samo misli da je! [wink] Opet vam ponavljam, nemojte dizati ljestvicu, pustite ga da to proda niže od 4000 kn!

Ali ako skuplja ovaj što prodaje (52 kom), onda je jako dobar. U posljednja dva tjedna nije prodao niti jednu dionicu, a dosta je utjecao na kretanje cijene.

Dvije dionice su ovaj tjedan sigurne od Japana. Ksst i Ulpl.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Ali ako skuplja ovaj što prodaje (52 kom), onda je jako dobar. U posljednja dva tjedna nije prodao niti jednu dionicu, a dosta je utjecao na kretanje cijene.

Prošli put je skupljao na način: velik nalog na prodaji, velik nalog na kupnji.
Ovo izgleda puno, puno uspješnije.

Šteta je bila ovu priliku propustit!

p.s.
drago mi je da prodavatelj ne mari za neke postove sa prethodne strane jer i pad je ponekad dobar!

Danas se ljepo mezilo [thumbsup]. A sutra? Ako ameri ne odu dublje u crveno ništa od jeftinog KSST-a. [angry]
A mogli bi ovi naši LEN ČU GE malo požuriti s tim natječajem,meni je već neugodno čekati a kak je tek njima [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Danas se ljepo mezilo [thumbsup]. A sutra? Ako ameri ne odu dublje u crveno ništa od jeftinog KSST-a. [angry]
A mogli bi ovi naši LEN ČU GE malo požuriti s tim natječajem,meni je već neugodno čekati a kak je tek njima [lol]

Sad bi napisao nešto ali neću … [wink]

Ti si mezio "moj" paketic na soma, sumnjam da i sad još meziš na 3900 [wink]

Kressho


Ali ako skuplja ovaj što prodaje (52 kom), onda je jako dobar. U posljednja dva tjedna nije prodao niti jednu dionicu, a dosta je utjecao na kretanje cijene.

Prošli put je skupljao na način: velik nalog na prodaji, velik nalog na kupnji.
Ovo izgleda puno, puno uspješnije.

Šteta je bila ovu priliku propustit!

p.s.
drago mi je da prodavatelj ne mari za neke postove sa prethodne strane jer i pad je ponekad dobar!
[/quote]

A nije baš tako, bilo je tu svega, i "guranja" malih jakim nalozima (nečiji je bio često na 4300, 4290, čak i 4200 ali kratko, niže nije imao petlje ići ..) ali netko je valjda ipak i prodavao …
Vidio sam jedan velik nalog na ASK, par puta načet tako da…

Kressho

Opasna neka šutnja danas… slijedi li tsunami na lijevo ili na desno?

Tko sad udari po ask-u, ima pravo na priznanje -" Kamikaza godine "


Tko sad udari po ask-u, ima pravo na priznanje -" Kamikaza godine "

Znači, bit će pametniji onaj koji poslije na stampedu bude lupao preko 5000 ili 6000 kn!? Nema šta, znate investirati i gotovo! Dionice se kupuju kad nitko neće, dokazano na KSST!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

I prodaju kad svi hoće.Gotovo.



Tko sad udari po ask-u, ima pravo na priznanje -" Kamikaza godine "

Znači, bit će pametniji onaj koji poslije na stampedu bude lupao preko 5000 ili 6000 kn!? Nema šta, znate investirati i gotovo! Dionice se kupuju kad nitko neće, dokazano na KSST!
[/quote]
Ti si investitor koji si uso na vrijeme, svi mi ostali koji smo zakasnili smo sitni spekulanti koji misle zaradatiti 40-50% u razdoblju od 2-3 mjeseca.

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close