KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupuje netko na skebnički račun u RAIFFEISENBANCI , u pndjelajk je imao 0.69% dionica , jučer 1% dionica Kraša , kada bi se znalo tko kupuje, odnosno zašto, znali bi odprilike i zadnju cijenu. i 4. je dioničar kraša po količini dionica

i on ne kupuje iz kratokoročno špekulativnih razloga , jer mu se broj dionica povaećava , a i pitanje zašto, vjerovatno zbog većeg utjecaja u Krašu


ovako nabildana cijrena stoji i pada s tim trećim kupcem

tko je on i koje su mu namjere i koju cijenu je spreman platiti – upitnik

zasada ne da više od 580

a tko su prva dva?

Barbosa, 13.09.2019. u 11:39
je cijena dionica Kraša “zaključana” s petkom, 6. rujna, a tada bi cijena preuzimanja bila, ako smo dobro izračunali, na razini od oko 427 kuna.

je kol. zorangutan, a moguče je i da je uvjetuju ponudu npr. prelaskom neke najmanje količine upisanih dionica….tko se sijeća one đurine ponude za ingr kada su uvjetovali 95%…biti će tu još svega…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Izgleda se zasitio RBA kupac, mozda mu je dosta po njegovoj racunici

lako je kad znaš što drugi ne znajju

kao kad ramljakovi ameri kupuju obveznice a onda ramljak im otkuopi te obveznice

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Izgleda se zasitio RBA kupac, mozda mu je dosta po njegovoj racunici

lako je kad znaš što drugi ne znajju

kao kad ramljakovi ameri kupuju obveznice a onda ramljak im otkuopi te obveznice

Možda su potrošili sredstva koja su imali (20 mil kn?!) i sada su lagano
za/stali. Zanimljivo je da su počeli kupovati i dizati cijenu čak dva dana
prije objave ponude za preuzimanje, što je u najmanju ruku ‘sumnjivo’

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

meni je zanimljivo kako se kupnjom tek 1,5% freefloat dionica, tržišna kapitalizacija u tjedan dana digla za 50%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

netko se iskipao po 600 kn….850 komada

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


meni je zanimljivo kako se kupnjom tek 1,5% freefloat dionica, tržišna kapitalizacija u tjedan dana digla za 50%

Kakve to veze ima? Vjerovatno je vrijednost Kraša i prije bila veća od tržišne cijene na 380. Kada krene potražnja za vrijednom robom normalno da prodavači odustaju od prodaje i čekaju neku višu cijenu.
Imate na ZSE-u još dionica kojima će u kratkom roku drastično porasti cijena. Tek kada se otkrije vrijednost nečega i ima zainteresiranih za kupnju počne se ozbiljnije i trgovati. Očito je zadnjih godina da Hrvati ne cijene ono što imaju jer su ih drugi uvjerili da ništa od onoga što posjeduju ne vrijedi.

Ocito kontrolirani kanal akumulacije s branom na 640 kuna. Sigurno ne stite ” brzoplete” da ne kupe preskupo. Drugim rijecima akumuliraju na ovoj razini. Kada nju potrose idu na vecu razinu i tako do xxx kuna.

Status Quo: Roll Over Lay Down



Izgleda se zasitio RBA kupac, mozda mu je dosta po njegovoj racunici

lako je kad znaš što drugi ne znajju

kao kad ramljakovi ameri kupuju obveznice a onda ramljak im otkuopi te obveznice

Možda su potrošili sredstva koja su imali (20 mil kn?!) i sada su lagano
za/stali. Zanimljivo je da su počeli kupovati i dizati cijenu čak dva dana
prije objave ponude za preuzimanje, što je u najmanju ruku 'sumnjivo'
[/quote]

Sumnjivo? VIdjeti ćemo što će HANFA odgovoriti, ali vjerojatno će tražiti “dokaze”, npr. ništa manje od pisanog priznanja “Da, ja sam trgovao po povlaštenim informacijama”. Iako, zar sami prometi 3 dana prije objave nisu dovoljan dokaz trgovanja povlaštenim informacijama? I recimo razlog za poništavanje “sumnjivih” transacija.

ako ovaj od 10000 nestane – nastat će takva rrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuupa

tko god bio, ne zna kupovati – mrežu zabaciš i sakriješ samo da plovaik vuiri

ovdje viri cijela mreža pod 10000 očica

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ako ovaj od 10000 nestane – nastat će takva rrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuupa

tko god bio, ne zna kupovati – mrežu zabaciš i sakriješ samo da plovaik vuiri

ovdje viri cijela mreža pod 10000 očica

to je 6 mil kuna? ,a i pitanje je zašto ili za koga kupuje


ako ovaj od 10000 nestane – nastat će takva rrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuupa

tko god bio, ne zna kupovati – mrežu zabaciš i sakriješ samo da plovaik vuiri

ovdje viri cijela mreža pod 10000 očica

Nalovio se a sad drzi cijenu da ne padne..i pusta male da mu dizu vrijednost

Pozdrav

svi smo mi Crobex


ako ovaj od 10000 nestane – nastat će takva rrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuupa

tko god bio, ne zna kupovati – mrežu zabaciš i sakriješ samo da plovaik vuiri

ovdje viri cijela mreža pod 10000 očica


Sumnjam da netko sa 6mil ne zna kupovati. Prije bi rekao da šalje poruku pivcima što misli o tromjesečnom prosjeku od 430 kn. Al opet, tko zna. 🙂

New Report

Close