KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ne vidim ni razloga zašto bi dionice Kraša rasle poslije dokapitalizacije, onda će ih biti još više pa će svi navaliti da ih prodaju, onda će im početi padati cijena, onda će ivestitore uhvatiti panika pa će još više prodavati, treba čekati da im padne cijena pa onda kupiti

Da, pogotovo će navaliti na prodaju ovi koji su ih dokapitalizirali.

Očito, to sve skupa nije slučajno. I očito se neki trebaju nakrcati. Nisu tu samo Pivci u igri.

Moguće je da je to njima prilika da uđu i ne natjeravaju cijenu na burzi.

Ovo je pretpostavljam, samo prvi korak nečega što, čini se, zna vrlo uzak krug ljudi.


Danas je trebala biti dividenda naime imao sam nesto sitno Krasa ali divke nigdje

Divka je sjela, možda trebate poslat podatke Krašu za isplatu tako je bilo prošle godine

Meni nije sjela. Jeli mi možeš reći gdje i kako poslati podatke za isplatu?


Meni nije sjela. Jeli mi možeš reći gdje i kako poslati podatke za isplatu?

Na prvoj stranici ovog i svakog njihovog financijskog izvješća imaš telefone za kontakt za dioničare. Nazovi pa pitaj sve detalje.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/KRAS-fin2018-1H-NotREV-K-HR.pdf


Da, pogotovo će navaliti na prodaju ovi koji su ih dokapitalizirali.

Očito, to sve skupa nije slučajno. I očito se neki trebaju nakrcati. Nisu tu samo Pivci u igri.

Moguće je da je to njima prilika da uđu i ne natjeravaju cijenu na burzi.

Ovo je pretpostavljam, samo prvi korak nečega što, čini se, zna vrlo uzak krug ljudi.

da kada je IPO onda se ne zna tržišna cijena, a sada se već zna , pitanje je po kojoj će cijeni ponuditi Kraš u dokapitalizaciji

da kada je IPO onda se ne zna tržišna cijena, a sada se već zna , pitanje je po kojoj će cijeni ponuditi Kraš u dokapitalizaciji

Trenutno cijena ispod očekivane cijene dokapitalizacije, to valjda vec netko pametni uračuno kolko ce vrijediti dionica. Splitska banka prebacuje svoj paket još jednom HPB-u, kreće i ovdje igra al očito ne za male.

Ne vidim razlike između velikih i malih. Svi imaju ista prava i obveze u dokapu.

Cijena se namjerno tiska odnosno namjera je da padne da bi što manje postojećih ulagača sudjelovalo u dokapu. Očito veći imaju neki interes da sve upišu što se ponudi. I očito to nije slučajno.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/nisam-poduzetnik-koji-ce-ispred-tvrtke-parkirati-luksuzni-auto-a-onda-zakidati-radnike/8014739/

Cvate “interesna ljubav”… dok je ne penzioniraju. Pritom po mojoj procjeni, proces penzioniranja će se odigrati brzo. Mnogo brže od ispunjenja uvjeta za mirovinu.


https://novac.jutarnji.hr/aktualno/nisam-poduzetnik-koji-ce-ispred-tvrtke-parkirati-luksuzni-auto-a-onda-zakidati-radnike/8014739/

Ali će zato uvesti meso iz država koje ga prodaju po potpuno nemogućoj/nepoznatoj kalkulaciji iza koje stoji neka nemoguća priča i na takav način postaviti benčmark cijena svim proizvođačima u RH i nakon toga reći javno sa nije istina da se prasac nema kome prodati u RH da oni otkupljuju sve ali po konkurentnoj cijeni.

Sve su to Matani

Na vijest kako dokap ide po 405 kn netko prodaje po 376? Samo u Hrvatskoj. Ovo bi vani u sekundi otišlo po 405 kn. Ali ovdje u ovoj vukojebni,,,

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close