KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je vama ljudi, otkad ste na burzi? Jel ovo neka zaxebancija ili vi to ozbiljno pitate za blokadu? [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Šta je vama ljudi, otkad ste na burzi? Jel ovo neka zaxebancija ili vi to ozbiljno pitate za blokadu? [shocked]

neki su zaboravili da je u tijeku ponuda za preuzimanje i da nema blokade


Pozdrav korfici, ova dionica na sadašnjim razinama je jako podcijenjena, a minimalno bi trebala biti na razinima od 90 kn, a ovo tu su sad igre macke i miša….


Sutra će biti plakanja na Korfu, ovo današnje istresanje znaci sutrašnji pad od 10%….

4 ure razlike između ova 2 posta?!
[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Pozdrav korfici, ova dionica na sadašnjim razinama je jako podcijenjena, a minimalno bi trebala biti na razinima od 90 kn, a ovo tu su sad igre macke i miša….


Sutra će biti plakanja na Korfu, ovo današnje istresanje znaci sutrašnji pad od 10%….

4 ure razlike između ova 2 posta?!
[lol]
[/quote]
Tocno, ali ovaj rast je prebrzo dosao, i znate sami kolega da nakon takvog rasta slijedi pad…



Pozdrav korfici, ova dionica na sadašnjim razinama je jako podcijenjena, a minimalno bi trebala biti na razinima od 90 kn, a ovo tu su sad igre macke i miša….


Sutra će biti plakanja na Korfu, ovo današnje istresanje znaci sutrašnji pad od 10%….

4 ure razlike između ova 2 posta?!
[lol]
[/quote]
jadno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Pozdrav korfici, ova dionica na sadašnjim razinama je jako podcijenjena, a minimalno bi trebala biti na razinima od 90 kn, a ovo tu su sad igre macke i miša….


Sutra će biti plakanja na Korfu, ovo današnje istresanje znaci sutrašnji pad od 10%….

4 ure razlike između ova 2 posta?!
[lol]
[/quote]
Sutra vedran11 kupuje od miska na 58kn [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




Pozdrav korfici, ova dionica na sadašnjim razinama je jako podcijenjena, a minimalno bi trebala biti na razinima od 90 kn, a ovo tu su sad igre macke i miša….


Sutra će biti plakanja na Korfu, ovo današnje istresanje znaci sutrašnji pad od 10%….

4 ure razlike između ova 2 posta?!
[lol]
[/quote]
Tocno, ali ovaj rast je prebrzo dosao, i znate sami kolega da nakon takvog rasta slijedi pad…
[/quote]

A vi bi kvalitetan rast od 1% svaki dan [lol] Meni se čini da ste malo prerano izašli, no cijena će sigurno past

Kolega KLIRING, VI STE INACE TAKO ELOKVENTAN?, mislim na vaše postove je svaka rijec suvišna, a ja i dalje stojim kod toga da je korf podcijenjen, ali ovo je umjetan rast, prava rijec je isforsiran, ali baš me zanima kad sutra padne kako ćete sutra komentirat i pravit se pametan…


Kolega KLIRING, VI STE INACE TAKO ELOKVENTAN?, mislim na vaše postove je svaka rijec suvišna, a ja i dalje stojim kod toga da je korf podcijenjen, ali ovo je umjetan rast, prava rijec je isforsiran, ali baš me zanima kad sutra padne kako ćete sutra komentirat i pravit se pametan…

još jadnije…prodao sam korf sad pod hitno mora pasti;))) još jednom jadno!!!


Kolega KLIRING, VI STE INACE TAKO ELOKVENTAN?, mislim na vaše postove je svaka rijec suvišna, a ja i dalje stojim kod toga da je korf podcijenjen, ali ovo je umjetan rast, prava rijec je isforsiran, ali baš me zanima kad sutra padne kako ćete sutra komentirat i pravit se pametan…

nek padne, nije me briga. bolje sebe pravit pametnim nego mislit kako druge možeš pravit budalama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A tko sad prodaje KORF kad je euforija tek počela? Gospon vedran, za druk purpose morate otvoriti više nickova, ovak Vam to ne zgleda baš uvjerljivo…

PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika


Ako je knjigovodstvena vrijednost kompanije 207,66 kuna po dionici i da je izračun stvarno realan. tko bi normalan prodao desetak posto turističkog bogastva Hrvatske i lijepu hrpicu dobrih dionica neturističkog sektora po knjigovodstvenoj vrijednosti.



PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika


Ako je knjigovodstvena vrijednost kompanije 207,66 kuna po dionici i da je izračun stvarno realan. tko bi normalan prodao desetak posto turističkog bogastva Hrvatske i lijepu hrpicu dobrih dionica neturističkog sektora po knjigovodstvenoj vrijednosti.
[/quote]

Kaze da je 207 precjenjeno. Pa recimo onda da je 100 po tebi realno, znači jos uvijek je ispod pola vrijednosti. Ma čini mi se da tu ima puno stvari koje se jos uvijek ne vide. Po meni jedna od 5 najpodcijenjenijih dionica.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

kolega može ostale 4

New Report

Close