Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam da li da sutra odem kupiti kruh ili da se za te novce postavim na kupnji IPKK. [lol]

Ma dodat ću i đeparac od djece pa će možda biti za 5 dionica IPKK. Onda ćemo mijenjati za Kanditove slatkiše.

Von Braun:

Ček malo, Amerika ponovo u crvenom do ušiju.
Vaš link
Vaš link


S&P 500 je vazniji od meksikanaca
http://finance.yahoo.com/

od nasdaqa jedino transportation zeleno, brodari [pray][rolleyes]


jedini problem, hoce li to biti i kad se burza otvori[embarass]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo zasto burza pada,

Malo za ucenje:

Današnji svjetski pad indexa nema veze s recesijom, naftom, američkim gospodarstvom, Kinom, Iranom ni Kosovom, nego:

[color=blue]21. siječanj – najdepresivniji dan u godini [/color]

21. siječanj, prema izračunu znanstvenika s Cardiffskog sveučilišta, najdepresivniji je dan u godini.

Jednadžba po kojoj su došli baš do današnjeg datuma uključuje vremenske prilike, dugovanja, propale novogodišnje odluke, nisku razinu motivacije te potrebu za promjenama.
No, Hrvati se ne daju. Prvi sunčani dan ove godine izmamio ih je na ulice, istraživanje u potpunosti ignoriraju, a jedini je problem, čini se, kako naći slobodno mjesto na terasama kafića.

Jednadžba po kojoj su znanstvenici došli baš do današnjeg datuma uključuje vremenske prilike, dugovanja, propale novogodišnje odluke, nisku razinu motivacije te potrebu za promjenama

21.01. je za nama, što znači, od sutra krećemo zeleno. [proud]

Ignore: KressoM, delux

nije ovo danas korekcija, ovo je rasprodaja!!! može se i tako gledati na ovo danas[proud]

valentine:

Sutra idemo gore, Get Up, Stand Up tko ne vjeruje neka čuje: Vaš link

Ide to gore, pogotovo kad je na većinu dionica prodaja 5X jača od
kupnje i kad fondovi izlaze iz dionica.[thumbsup]


a di to izlaze? u kulušić, papaju?

a tko ulazi?

u mojim dionicama nema fondova uopce.. tko tu izlazi, tko ulazi?

sve nesto nutra van.. kad tak puno ide nutra van onda mora negdje puknuti… prema gore[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Današnji svjetski pad indexa nema veze s recesijom, naftom, američkim gospodarstvom, Kinom, Iranom ni Kosovom, nego:

[color=blue]21. siječanj – najdepresivniji dan u godini [/color]

21. siječanj, prema izračunu znanstvenika s Cardiffskog sveučilišta, najdepresivniji je dan u godini.

Jednadžba po kojoj su došli baš do današnjeg datuma uključuje vremenske prilike, dugovanja, propale novogodišnje odluke, nisku razinu motivacije te potrebu za promjenama.
No, Hrvati se ne daju. Prvi sunčani dan ove godine izmamio ih je na ulice, istraživanje u potpunosti ignoriraju, a jedini je problem, čini se, kako naći slobodno mjesto na terasama kafića.

Jednadžba po kojoj su znanstvenici došli baš do današnjeg datuma uključuje vremenske prilike, dugovanja, propale novogodišnje odluke, nisku razinu motivacije te potrebu za promjenama

21.01. je za nama, što znači, od sutra krećemo zeleno. [proud]


avax je jedini forumas koji je imao vise krivih procjena nego ja.. taj je svagdi spusio.. na VLHO, LRH, BZJK, HT, EIG.. evo a ja na bzjk barem sam u plusu [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Tema: Korekcija
Datum:
02.08.2007. 08:23
apoksiomen

korisnik od: 11.09.2006.
lokacija:
broj poruka: 645
KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE

A Vi??? a što ćete Vi????????????

Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ

[smiley2]

——————————————————————————–

Apoxi Legenda!!!
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


E sad se svi cude panici…
Eto, neki dan u City Centru, izlazim na garazu na krovu i sto skuzim? Vrata se otvaraju prema unutra. Moje medvjedje oko odmah uvidja problem. A vi?

Nitko mi nije odgovorio. Anyone?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


… avax je jedini forumas koji je imao vise krivih procjena nego ja.. taj je svagdi spusio.. na VLHO, LRH, BZJK, HT, EIG.. evo a ja na bzjk barem sam u plusu [smiley]

Hehe, samo se ti tješi, svatko tko je u dionicama je spušio ako je sad prodao, a ja u ovakvim vremenima samo dokupljujem. Nego, kako sam ja spušio na BZJK, a ti ne? Bit će da imaš P seriju BZJK koja ne pada [lol] . Iako nije bitno, dobar dio BZJK sam prodao na nekih 1300 kn (možeš provjeriti na “što smo tržili”) . A ove ostale doći će na svoje vrijednosti. Imam vremena čekati, još sam mlad i perspektivan. [lol]

Ignore: KressoM, delux

Znači da bi trebalo ići rikverc da bi se vrata do kraja otvorila te kako bi auto krenuo dalje prema ulazu ili izlazu.

ma pusti deimos, nije svak za međeda [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

deimos:

E sad se svi cude panici…
Eto, neki dan u City Centru, izlazim na garazu na krovu i sto skuzim? Vrata se otvaraju prema unutra. Moje medvjedje oko odmah uvidja problem. A vi?

Nitko mi nije odgovorio. Anyone?

ne kuzimo ti mi nismo dovoljno pametni.. ja primjerice ni ne znam koji mrtvi city center? se tak sad zove trg bana jelacica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jel to ono – bull trap, mos uc, al ne mos izac samo tako, ha?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close