Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nebojse kolega ,zvačemo Schumahera,ISPOD 99% NEIDEMO,tržište dionicama je rizičnije,ali i profitabilnije dugoročno,mi volimo izazov.. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ovdje upišite svoj komentar… [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ovdje upišite svoj komentar… [wink]

jel treba ključat temu? [cool]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Što kaže tvoj guru Croman, kad ćemo na 1.600? [wink]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu



Ovdje upišite svoj komentar… [wink]

jel treba ključat temu? [cool]
[/quote]
ma ja sam ovo iz zajebancije kliknuo…
ipak je ovo tvoje "maslo" [thumbsup]
U pravo vrijeme [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Myohmy03
A sto kazete ti i tvoji gurui poput Volovske banke?
Kad ce velika depresija 2 [smiley]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

America’s Second Great Depression 2010 Year-end Update (Part 1)
Economics / Great Depression II
Dec 18, 2010 – 11:24 AM

By: Mike_Stathis

“Regarding the Great Depression. You’re right, we did it. We’re very sorry. But thanks to you, we won’t do it again.” [1]

That quote was taken from a speech made by then Board of Governors member Ben Bernanke in 2002 to the Federal Reserve. Unfortunately, Bernanke’s pledge has been broken.

[smiley]

izgleda da će korekcija…
sutra bi se mogao istopiti onaj nalog na INA-i…ostalo još nekih 20k komada na kuppnji…za očekivat je da se pojavi novi…
ostalo u blagom padu vrlo vjerojatno…

slučajno sam nabasao na ovu temu, a kako vidim da je zadnji post još s kraja 2010., ajde da vidimo što danas kažu forumaši: je li velika korekcija gotova…ili će još potrajati?

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

New Report

Close