Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pročitao neke tekstove na tom forumu imam novac i dobro se nasmijao, trenutačno ima više korisnika nego gostiju odnos je 7:8 heh, a par kolega me stvarno razočaralo iskreno,tko želi pisati gluposti ostaje mu imam novac….[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Pozdrav Apoksiomenu velikome, caru i kralju [thumbsup]

E sad nemojte nas optužiti ako sutra opali korekcijetina, nećemo mi to nadrukati nego će se to iskrcavati ljubavnice fonda managerstva [lol] [lol] [lol]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Baš će korekcija opalliti jer ste vi nadrukali sve se bojim. S obzirom da mi je porfelj od 1.1.2008 narastao 15%
u principu baš me briga. No što ćemo ako slijedeći tjedan nastavimo u revijalnom pozitovnom tonu,kako ćemo onda,kukakt i narikat cijele dane neće li doći ta korekcija. Meni je to fakat smiješno jel tržište poskoči malo
tema korekcija zaživi kao da će sutra smak svijeta. Što se mene tiče kad sam preživio onaj famozni utorak
što je meni ličilo na slom burze, te je tad u pola sata okrenut trend od -4,5% do 1,5%+ i to bez mirovinaca
jer nisu imali pravo kupovati JDD više me nije strah ni približno.. Čega se sad trebam bojati uz mirovince koji su tu sa hrpom casha,uz očekivane dobra godišnja izvješća za većinu glavnih tvrtki,uz činjenicu da je prvi kvartal i kako god fondovi će pumpati prinose koliko toliko. Korekcija uvijek može biti i bit će ali opet ćemo pristojno zaraditi u ovom kvartalu u to sam prilično siguran.Politički krize dolaze i odlaze ,stalno je tu nešto i mi sad moramo reagirati na svaku kad se ionako uglavnom riješe vrlo brzo i onda sve po starom. Tu smo da zaradimo a sa kukanjerm i narikanjem zato jer naše dionice nisu narasle nego neke druge nećemo daleko ,pa sad eto nam korekcije.Možeš mislit.NHF

Međedino,

ne bude ti se Apoksiomen više vratio ovdje, vidiš da je izjavio da je prognan sa ovog foruma.

[cry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Pročitao neke tekstove na tom forumu imam novac i dobro se nasmijao, trenutačno ima više korisnika nego gostiju odnos je 7:8 heh, a par kolega me stvarno razočaralo iskreno,tko želi pisati gluposti ostaje mu imam novac….[pray]

malo više humora dobro bi došlo i na ovom forumu osobito u vrijeme krize i korekcije.
[rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ako Apox stvarno ne smije pisati ovdje, ja ću ga čitati tamo, samo nek piše… [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Ako Apox stvarno ne smije pisati ovdje, ja ću ga čitati tamo, samo nek piše… [smiley]

..biga. organiziraj peticiju za njegov povratak na ovaj forum.
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Eno sam otišao tamo malo ih pozdraviti prije nego što mi netko ne ukrade nick kao onom armaniju ovdje [lol]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Eno sam otišao tamo malo ih pozdraviti prije nego što mi netko ne ukrade nick kao onom armaniju ovdje [lol]

he-he. možda ga pukla kriza identiteta s obzirom da su mu ga ukrali pa sad više ne zna tko je.
[wink][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nego ruši se poslovni sve u šesnaest, vidim da je ista firma CMS pravila… tamo na imamnovac mi se čini bolje.

Admine, jeste li više popravili… jel trebam ja urgirat i vuć programere za uši [lol] [lol] [lol]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Vidim da se vise ni ne zna sto je korekcija, ostao je samo gorak okus necega o cemu se sada sali uz osmjeh na licu[thumbsup].
Cuvajte prinose…to mozete samo ako nastavite kupovati[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

RealBear:

Ako Apox stvarno ne smije pisati ovdje, ja ću ga čitati tamo, samo nek piše… [smiley]

..biga. organiziraj peticiju za njegov povratak na ovaj forum.
[smiley]

Ja odmah potpisujem za povratak Apoxa, Karoja i La Coste! Dajem vise nego Englezi za Modrica!!! Sa isplatom malo pricekati dok mi portfelj ne naraste. [lol] [lol]

skype - ivek1234

New Report

Close