Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Navodno je neki fond manager otisao….

Zatvorilo ga ili…? [smiley6]

skype - ivek1234

hypo konzultants –to je više za nekretnine tak da ne mislim da ima to neki preveliki utjecaj na iskrcavanja


…malo me zanima kud pretaču toliku lovu

bliže se izbori i treba to sve neko financirat[smiley2]

Crobex danas ni gore ni dolje, a cijela EU u izuzetnom zelenilu. Mislim da sutra i mi krećemo gore

Ignore: KressoM, delux

Svi su kupili Ledo vidim…očekujemo velike stvari ovdje…!!??Osim što je graf odličan……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Crobex danas ni gore ni dolje, a cijela EU u izuzetnom zelenilu. Mislim da sutra i mi krećemo gore

mi smo skoro uvijek u kontra ritmu, tako da bi to bilo logično


Svi su kupili Ledo vidim…očekujemo velike stvari ovdje…!!??Osim što je graf odličan……

gledajući graf ledo bi trebao uskoro poletiti [smiley1]

Dugo je trebalo za blokadu,

No respect


Dugo je trebalo za blokadu,

Kolega,ko je u blokadi???

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Cijela Rijeka!

I love the Smell of Profits in the Morning

Pazi ovo [smiley2][smiley2][smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Pazi ovo [smiley2][smiley2][smiley2]

možda hypo?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Na LKPC prva prodaja iza blokade.

No respect

LKPC blokada

No respect

odosmo opet u luđačku euforiju, čim Luka Rijeka skoči tako bolesno to je znak da će cijelo tržište uskoro poluditi

Bolje prekasno nego nikad.

New Report

Close