Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



PITANJE :

dali je moguce i zakonito dati nalog na prodaji a kod dr. brokera na kupnju istog naloga.. znaci samo presipavati da se ulovi netko u mrezu? nekako mi to miriše kod uljanika danas..


važan je oib a ne broker, takva transakcija bi mogla proći na zse ali ne kod knjiženja u skdd…sad, da li hanfa ima kakvu sankciju osim poništenja transakcije i prijave za manipulaciju tk, to ne znam
[/quote]

Upravo tako kolega, knjiženje ide preko OIBa.
Reći ću svoja dva primjera, trenutno radim s dvije brokerske kuće, u jednoj sam imao otvoren nalog nekoliko mjeseci za kojeg sam zaboravio, iz druge sam išao realizirati tu kupnju… slučajno pokupio svoj nalog!
U kratkom roku zovu Vas iz brokerske kuće da se pismeno očitujete zašto ste to napravili, oni šalju HANFI, burzi…
Za sada nisu dijelili sankcije, ali vrlo su ažurni!

E da su tako bili ažurni kod LEX tdx dionica!

Ali ako Vam žena, punica, prijateljica ima brokerski račun onda tu radite dogovorene transakcije…:)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

jel ovo krenula korekcija prije korekcije, ja se nisam još ni od zadnje oporavio?

mi smo ipak zemlja slučaj


jel ovo krenula korekcija prije korekcije, ja se nisam još ni od zadnje oporavio?

okle ti to?fondovske dionice rastu tjednima,,,a ostale ne rastu nikako

...from Doboj!

Sad nije vrijeme za ulagati van definitivno.
Treba akumulirati sredstva, pa za par godina mozda van… evo bitcoin raste vec 130% ove godine, a mozda ce jos toliko…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Povrh negativnog sentimenta, te jačeg izostanka _ rasta TK, sad nam još smo treba i politička kriza!

Uskoro bi mogli gledati hapšenje Milijana _ Vasilija i atak na Plenkija!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Soros je predvidio da će iduća financijska kriza biti u Europi, jesmo li se izvukli?

Zar će nas i on vozikati u Dajcu

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/bruto-domaci-proizvod-u-prvom-kvartalu-porastao-za-cak-39-posto-na-godisnjoj-razini/8938025/

a kraj svijeta??

sori ali ovo je iznenađujuće dobro.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sad sam siguran da mi je Todorić izbio minimalno jedan stan. Od travnja 2017. do danas mi bi bili na 3400 bodova…da nije bilo todexa.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nije sve tako crno
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/bruto-domaci-proizvod-u-prvom-kvartalu-porastao-za-cak-39-posto-na-godisnjoj-razini/8938025/

Ignore: KressoM, delux

NaBiduAsku, slažem se s vama…nažalost….

Očekujem Crobex do kraja ljeta na 2000 bodova
To je moja konzervativna procjena…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Evo za sve koji su dali glas Amsterdamskoj koaliciji (HNS, IDS…) neka poslušaju što im o svome izboru u EU parlament ima reći jedina osoba izabrana s te liste – Boris Miletić (IDS)

https://100posto.hr/news/putem-drustvenih-mreza-miletic-je-otkrio-kako-mu-je-sin-reagirao-kad-je-postao-viralni-hit-naravno-pronasao-je-osebujno-opravdanje?utm_campaign=internal&utm_medium=floater&utm_source=jutarnji.hr

nemojte ovo propustiti, jako je bitno da vidite zašto se zapravo provode EU izbori i tko su ljudi koji idu na njih glasati…

još jedna poruka tko su, što su i kojim poslom bi se trebali baviti
https://www.vecernji.hr/vijesti/zastupnik-o-kra-i-identiteta-ovo-svakako-nije-ugodno-sustav-ne-funkcionira-1322427

ako ovakvi nikakvi rastemo 3,9 zamislite da smanjimo državne rashode i smanjimo poreze, da više novaca povlačimo iz EU i da malo jače porastu investicije… imali bi laganih 6% jer imamo i taj turizam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Sad sam siguran da mi je Todorić izbio minimalno jedan stan. Od travnja 2017. do danas mi bi bili na 3400 bodova…da nije bilo todexa.

U pravi ste….baš na je za.ebo….i nije samo on…i ekipa iz Viadukta….

sjeti se naslova iz intervjua, a nakon dva mjeseca propast

lagao a onda otišao….

koji likovi….

Viadukt u 2017. očekuje 2 milijarde kuna prihoda i 2500 radnika

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-je-moguce-samo-u-hrvatskoj-grad-pag-preveslao-investitoricu-prodali-joj-tude-zemljiste-i-vec-10-godina-ne-vracaju-milijun-eura/8936939/
Poruka investitorima – Ako imate para dođite kod nas mi će mo Vas operušati na suvo! 🙂



Sad sam siguran da mi je Todorić izbio minimalno jedan stan. Od travnja 2017. do danas mi bi bili na 3400 bodova…da nije bilo todexa.

U pravi ste….baš na je za.ebo….i nije samo on…i ekipa iz Viadukta….

sjeti se naslova iz intervjua, a nakon dva mjeseca propast

lagao a onda otišao….

koji likovi….

Viadukt u 2017. očekuje 2 milijarde kuna prihoda i 2500 radnika

[/quote]tako je to nažalost kod nas. zamašnjak je izgubljen i tu smo gdje jesmo. mislim da naše tk nema nekakvu budućnost još dugo godina. par dionica ima potencijal… drugo je ili precjenjeno ili je na putu da vrlo brzo postane.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close