Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


85% dosadašnjeg (slabog) prometa ZSE otpada na HT. Tragikomična burza.

da,ALI
često je HT bio prethodnica ostalima u bikovskom raspoloženju pa…
time will tell

p.s.
upravo je to bio moj motiv za ulazak nakon dizanja rejtinga u očekivanju onog što”nebi smjelo”
pa da vidimo što će Mr market odlučiti kada već ne ispunjava želje večini.
po vl izboru naravno.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Tako dugo neće biti trgovine dok se ne vidi da su naši udjeli u Agrokoru spašeni. U suprotnom ako će nam dionice postati bezvrijedne , nikad više neće biti ništa od ZSE. NIKADA!

kraljica
ZSE-a
seli
sve ulagače
na NYSE*

* ( NYSE=Njuškalo Stock Exchange)



nije normalno što su učinili ovoj burzi…izgleda kao da im je u interesu da se što manje trguje

Kriva je drzava.
Prvo su onom mamlazu dozvolili da previse naraste, da smulja izvjesca, izvara i izmuze ljude, a onda prenaglasili vaznost Agrokora da bi oni ispali jako vazni.
Kako uopce u nekoj normalnoj zemlji nesto sto pocinje s Agro moze biti najvaznije?
U razvijenim zemljama prefiks je Tech.
[/quote]

nije samo država, pogledajte ovaj novi softwere za trgovanje…ne možeš vidjeti cijene dok se ne trguje, a dobrim djelom se ne trguje… to je kao da su sami sebi zabili nož u leđa

Popolo
Ne budi smiješan. Nisam zaglavio samo ja, nego 99% ulagača. Da li ti znaš koliko duboko prometi 2005-2009?
Po 300-500 mil kn, ponekad i preko 2 mlrd. Ja sam znao imati po danu promet 500000 kn a kamoli veći ulagači. Ovo danas kao da trguju vrtičarci.

Porez je definitivno ujecao na smanjenje prometa, a to mu je bio i cilj ocito su uspjeli, nadam se da ce uvidjet da od toga nema nitko koristi bolje prije nego poslje.

Ignore : renči

Porez od kojeg u godinu dna bude skupljeno ca 14 milje kn – pa to je jedna velika sprdačina. 14 milja kn – a maltretiraju tisuće ljudi – malih dioničara, brokera, knjigovođa. stvarno supidno, ali kad samo pomislim da mi vec 5 ili 6 godina činimo zloćin nad vlastitim gradanma u vidu ovrh ai blokada, zasto da se cudim ovome.

Ako drzava zeli nesto zaraditi od burze, neka uvede fiksnu pristojnu od pola ili 1 kn na svaku trnaskaciju , plativo svakim mjesec. Brokeri pokupe svoju proviziju plus 1 kn, i na kraju mejsece to proslijede drzavi. sasvim sigurno bi nabrali vise od 14 milj akn. I nikome ne bi pala vlasa sa glave – TKO OD NAS BI UOPĆE PRIMIJETIO TU JEDNU KUNU.

Ali ne, mi cemo uvesti euro, ali necemo pomoci blokiranima, i mi cemo traziti ratnu odstetu, ali necemo uciniti nista za mlade nezaposlene. isto tako cemo uvesti besmislen porez u kojem necemo ubrati nsita, ali necemo uvesti naknadu od 1 kn jer tu nema pravilnika, podzakonskih akata, pečata,, štambilja, uhljeba i vjerodstojnih tumačenja

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Lojtra
Za sve bi bilo bolje da ste se odavno pozdravili sa svojim udjelima u Agrokoru i nastavili kao da nista nije bilo.
Ja to radim kad izgubim novce i vjerujte mi zivot je mnogo ljepsi i produktivniji.
Da ste tako postupili te da su jos maknuli todex na otc crobex bi danas bio na 2300-2500, necrobex bar duplo od koliko je sada, a svi skupa bogatiji i zadovoljniji.
Ovako zbog todex pusaca nema niceg.
Nego im jos nije dosta pa siju crnilo i gorcinu po ionako bijednoj i za.ranoj burzi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Porez od kojeg u godinu dna bude skupljeno ca 14 milje kn – pa to je jedna velika sprdačina. 14 milja kn – a maltretiraju tisuće ljudi – malih dioničara, brokera, knjigovođa. stvarno supidno, ali kad samo pomislim da mi vec 5 ili 6 godina činimo zloćin nad vlastitim gradanma u vidu ovrh ai blokada, zasto da se cudim ovome.

Ako drzava zeli nesto zaraditi od burze, neka uvede fiksnu pristojnu od pola ili 1 kn na svaku trnaskaciju , plativo svakim mjesec. Brokeri pokupe svoju proviziju plus 1 kn, i na kraju mejsece to proslijede drzavi. sasvim sigurno bi nabrali vise od 14 milj akn. I nikome ne bi pala vlasa sa glave – TKO OD NAS BI UOPĆE PRIMIJETIO TU JEDNU KUNU.

Ali ne, mi cemo uvesti euro, ali necemo pomoci blokiranima, i mi cemo traziti ratnu odstetu, ali necemo uciniti nista za mlade nezaposlene. isto tako cemo uvesti besmislen porez u kojem necemo ubrati nsita, ali necemo uvesti naknadu od 1 kn jer tu nema pravilnika, podzakonskih akata, pečata,, štambilja, uhljeba i vjerodstojnih tumačenja

.

Potpisujem!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

zamrlo sve..gasim comp.do 2020 god. i uživam..oni koji trguju neka trguju sami sa sobom:))

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Nesmiju .I to su zabranili 🤣

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


…izgleda kao da im je u interesu da se što manje trguje

– svakako bi vam trebalo biti u intereseu što manje trgovati,
– manja trgovina = manji porez.

– I love this game.
Pozdrav !

Ovdje se isplati kupovati samo ono sto ce ici u preuzimanje.
Ili preseliti novce odmah izvan Hrvatske.
Npr firme koje ne idu u preuzimanje poput Adrisa npr nije dobro kupovati. One dijele sudbinu zemlje i burze na kojoj se nalaze.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ne isplati se uopće ulagati na burzu gdje se ne može vjerovati nijednom FI, i gdje 2-3 firme s burze propadnu svake godine od ukupno 30-40 listiranih.

Prevelika je ovo kocka, ja novce odsad selim vani, jedino što čekam je prva prilika da sve prodam.

jako ste negativni svi…to znaci da najbolje stize


jako ste negativni svi…to znaci da najbolje stize

to je samo realizam…..kako misliš dovesti nove ljude na burzu koji će ovdje uložiti svoj teško zarađen i ušteđen novac koji bi trebao pokrenuti burzu, kad i oni koji su ovdje već 10-15 godina sada ne žele više ulagati zbog velikog rizika i slabe perspektive?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close