Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kome nije jasno da je na djelu akumulacija, bolje da se okane burze…

da, mali akumuliraju….a veliki pucaju od smijeha dok to gledaju

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

….samo uvertira za sutra 🙂

beti

Tako je, mali svaki dan naprave 1,5-2 mio € dok se veliki smiju, a veliki su cijelo vrijeme u +…


kada smo već kod nepoštivanja Zakona, kada ste zadnji puta vidjeli biciklistu s kacigom ?

Zakonom su obvezne samo mlađima od 16
[/quote]
takvi i jure najviše bez njih

Tu akomulacijsku priču slušamo svaki tjedan ispočetka. Onda preko vikenda pogledamo analizu u promjenama dioničara, a od akomulacija na A.
Akomuliraju da, negdje po Everest cijenama, kao i Ledo svojevremeno, ali ADRS, ERNT, ADPL i RIVP

Mirovinci ne kupuju na ZSE-u zato što je sve manje budućih “stečajuša” pa jadni nemaju gdje ulagati. Čim se pojavi neka nova firma koja će u stečaj eto njih odmah na kupnji. Šta ćeš kad vole gubiti tuđi novac, zarazno je to kao droga!

na godišnjoj razini eto me već par dana u plusu. gledam nešto onaj svoj fond (prvo hebeš diverzifikaciju ako je sve na istoj burzi) oni su u minusu preko 6% i sad si nešto razmišljam koliko čovjek mora biti nesposoban ili ne talentiran da bi se zaposlio na takvom radnom mjestu. po meni oni su dno ekonomske misli u ovoj državi. ajd bar jednu godinu da naprave prinos bolji od mene…. ali nema šanse. to su takvi luzeri da nemoš boliviti.

who dares, wins

koliko vidim najbolje za sada prolaze predstečajuše, što si više dužan, veći je otpis, trebalo bi osnovati nekoliko Predstečajuša j.d.o.o. za poslovanje u Rvackoj

Da li to dolaze oni stari dani gdje je važilo pravilo – što prije kupiš u većem si plusu. Očito je da će se na ovoj napaćenoj burzi napokon morati kupovati po asku. Tako da je sada teško promašiti jer što je trebalo u stečaj već je tamo ili je u predstečajnoj.
Jedino problem je nelikvidnost i opće nepovjerenje u institucije koje bi trebale štititi tržište kapitala.


Da li to dolaze oni stari dani gdje je važilo pravilo – što prije kupiš u većem si plusu. Očito je da će se na ovoj napaćenoj burzi napokon morati kupovati po asku. Tako da je sada teško promašiti jer što je trebalo u stečaj već je tamo ili je u predstečajnoj.
Jedino problem je nelikvidnost i opće nepovjerenje u institucije koje bi trebale štititi tržište kapitala.

hahaha, dobar vic :-))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dva dana raste burza nakon 2 mjeseca pada i odmah ukazanje i prosperitet. 🙂

Ranojutarnji promet 500 000 kn.
Pa to smo mogli frend i ja u dane kada nam je dosadno.
O Burzo, o vremena !
Onaj promet posljednja dva dana, to je bilo u prigodi proslave stabilizacije vlade. Proslava završila, eto nas po starom.

ako ne griješim dno je odrađeno i idemo prema ponavljanju prošlogodišnjeg scenarija?
svima nama kako si izaberemo
živjela sloboda izbora
a živjelo i ljeto sa svojim blagodatima,guštima…
svi najavljuju da će biti pakleno pa da vidimo kako će se tu ZSE uglazbiti.
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Sve će se iskorigirati prema gore, građevinari odrađuju, još ako bdi bude u plusu čekamo brodare i neke banke.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čekamo i dionice firmi koje su dobavljači Agrokoru, a koje će napokon dobiti svoju lovu. Pozitivno ozračje posvuda.

New Report

Close