Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U dvije godine prepolovljen broj odlazaka dionica s burze



rusi znaju zašto su davali lovu Agrokoru polako se već javlja srpska pomoć preko Putina (trojanski konj)našem Plenkoviću a teško će bilo tko od naših imati bilo kakav utjecaj na djelove Agrokora u srbiji a izjava
AA3 da je potpuno neutralan a izabran je od strane sperbank je priča za malu djecu.
Ako se naša država ne umiješa u spašavanje gospodarstva pa tako i agrokora scenarij je znan.
Agrokor će pasti u ruske ruke koji će i dalje upumpavati svoju lovu u Agrokor a Agrokor je ne će moći vraćati.

Ja nemam ništa protiv da se okrenemo Rusima umjesto licemjernoj EU i Amerikancima.
Ameri nam filaju oružje, a Rusi lovu.
Gdje su povoljni EU krediti poslovnom sektoru?
Rusi su kupili i uložili u Jadranku d.d. na Lošinju brdo love, cijeli otok polako renoviraju i dižu turizam na svjetske razine. Pripremaju se za golf terene na Cresu.
U AD Plastiku su najveći dioničari, isto im super ide.
A gdje su u cijeloj toj priči Amerikanci? Gdje su njihova ulaganja i njihova lova?
Progurali su plutajući LNG na Krku da mogu prodavat svoj plin po EU.
Što je s kopnenim terminalom, gdje je tu naš ineteres?
Ali oružje daju badava, ili možda to baš i nije badava? Koji je tu naš interes da se naoružavamo i militariziramo?
Glupava Čokolinda radi za Amere, to je valjda svima jasno i arlauče o vojnim rokovima, kokoš.
Da se ovdje slučajno ponovno zarati, bježim glavom bez obzira!
Ni ja, ni moja djeca neće gubit glavu za Todoriće, Guciće, Plenkoviće, Bernardiće, Kitaroviće i druge skorojeviće.
Između Amera i Rusa biram Ruse (+ Kineze).
[/quote]

i to što velite će izgleda i krenuti tim putem jer njemačka i Austrijanci daju podršku rusima za dolazak njihovog plina tako da od lng terminala nema ništa jer je američki plin duplo skuplji.
I naša politika bi trebala više slušati Njemačku i gledati EU interese jer lovu od Amerikanaca ne ćemo vidjeti.


Hebote svi ste unutra…I kako će to završit…

preživljava se nekako sa 300-tinjak bodova u plusu u zadnjih godinu dana.-)
iako se je moglo a realano i je, dosta više od toga,moglo se je i kapitalizirati a neki i jesu na bitno većim razinama.
ako sad odvrtimo forum unazad bilo je u istom periodu dosta onih koji su teško primili taj rasplet
(rast crobexa 600 bodova) ostaje da vidimo gdje je ovo dno i tko će i koliko ukrcati za novi vrh.
jedna odlična prilika je u godinu dana propuštena,može li biti i druga?
živi bili…
držim da će uskoro doći do turnaraunda jer bi sve drugo bilo nerazuman put u pokušaj suicida pa…
možda i riješim,nebi bilo…
unutra sam u visokom postotku pa možda ne mogu biti objektivan
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Je li ovo možda dno?

@milijarder
za danas možda i je, a za sutra i iduće dane teško je reći jer nitko ne zna kako će se ovo s agrokorom završiti, može biti happy and, a može biti i totalni krah koji će se prenijeti na burzu. nadajmo se pozitivnom ishodu jer bi valjda i bilo vrijeme nakon one duge krize….

Ignore: KressoM, delux

e to je poso, LEDO up, ostale dionice down..

Drastičan pad prometa za isti vremenski period, u odnosu na prethodne dane!

Moguća privremena stabilizacija tek na 1820

bit će bolje................

Ne bih rekao, još se držimo tu na ovim razinama…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Drastičan pad prometa za isti vremenski period, u odnosu na prethodne dane!

Čim je TODEX krenuo nizbrdo, evo i prometa!

Čini se velika potražnja za lovom. pogledajte istovar na Adris Dlkv i Rivp. prodaju ono gdje još ima kupaca, a da gubitci nisu preveliki.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Uf kako je dobro u ova tmurna vremena biti u brodarima.. Kad je poplava i nevrijeme brodovi uvijek plove :-))
Nemam niti jednu dionicu Todexa i ne želim se nikome naslađivat, žao mij e zbog ovoga i nadam se da će na kraju mnogi biti spašeni, a žrtava će svakako bit..

opca panika, 7 dio!

@brux2
je je, vidjet ćeš kako će brodari biti pošteđeni…

Ignore: KressoM, delux

na djelu je glavni udar rasprodaje

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close