Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega @migra ja nisam bio pristao na onu ponudu za himr jer sam htio hljeba preko pogače i onda je na jednom nestalo bid pa me skoro infakt strefio. srećom pa se je stvar uskoro normalizirala i malo pomalo izašao sam od tamo kompletan. od kad sam ja prestao prodavati tamo više skoro pa da i nema prometa. u zadnje vrijeme mi je taj keš bio pri ruci. još malo pa mi je skroz novi portfelj.

dobro smo postupili odlukom o tpuštanju svega ili večeg dijela jer je na drugim sektorima se ponudilo bitno više,tu mislim na građevinu i atpl.
građevina je u snažnoj korekciji ali i dalje vozi min 600% brže od crobexa.
upravo potpisujem vaše i ponavljam svoje izrečeno najbolje je kupiti i ugasit komp ako netko ima slabe živce,u suprotnom napravit će si još veću štetu.
dokazalo se to nebrojeno puta pa sam sklon da je to i sada najizgledniji scenarij.
pratim da utučem još taj cash na svoje favorite,navijam da padnu ali ne vidim tu neke želje za prodajom,sproradično od paničara ali uglevnom vidim želju da se market spusti što niže kako bi se krcalo na nižim razinama.
ako sam u pravu opet će biti
“pajdo ne vodi brigu ,sve će izać na dobro!
bez obzira na todex u bull marketu smo i nakon rješenja ići će gore lakše nego sada ide dole.
živi bili…
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ulagači zabrinuti: Wall Street pao, financijski sektor pod pritiskom

ma neee,,mi nemamo veze sa svijetom .:-) tako je rekao sanader onomad 🙂

Jos jedan dokaz da je zse na krhkim nogicama, svaka ljuljanje moze biti potop


ok..
Ali što je najgore više su pale dionice koje nemaju veze sa todorićem i HR ekonomijom nego same todine dionice..
To je ono što nema logike…ali baš nikakve i da ljudi paničare bezveze…jasno mi je da pada tržište zbog agrokora…ali zar onda njihove dionice nebi trebale padat jače nego druge…a mi ovdje imamo obrnutu situaciju….
ovo je luda kuća..

Nije točno. Ledo je roknuo 40% od vrha, samo kao primjer navodim, a sad ostale dionice slijede. Ipak kontam da je toliki sell off bez veze. Ali ovo je burza. Vijest ovdje vijest ondje… Nadam se dobrom raspletu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pa ovi vani nam i jesu prijetnja tj kad ce oni u crvenilo… moze nas BDP plus 20 nepomaze… j*ga toda nas zaj da doguramo vislje… sto duze davimo s njim gubimo dragocjeno vrijeme… pojedine dionice su podosta srozane , ako dosegnu neke razine od prije nove godine po meni je citav ovaj rast onda bio navlacenje i corak (prevelikoj kolicini ljudi se daje mogucnost zarade-a toga na burzi nema, idealno je bilo za izbit one koji cekaju uvijek nize) mali postotak dajem onome da fondovi prodaju bliznjima i sebi…. mogli su to radit na ohho nizim razinama

pepe7

Ulagači zabrinuti: Wall Street pao, financijski sektor pod pritiskom

ma neee,,mi nemamo veze sa svijetom .:-) tako je rekao sanader onomad 🙂


Tresla se brda, rodio se miš… volio bih upoznati ove paničare kod nas koji na ove vijesti sa stranih tržišta panično rasprodaju… pa da i nastupi stvarna kriza, mi imamo barem godinu fore dok se to vidi na bilancama naših firmi tj. dok dođe do nas…
A inače priča iz početka s kamatama ide ovako… da bi se stimuliralo ekonomiju spuštene su kamatne stope…onda su dionice rasle i rasle, a padale samo na objavu mogućeg povećanja kamatnih stopa… e sada kad su povećali kamatne stope, pada jer ih nisu dovoljno povećali!
O ovome će se s odmakom od 20 godina pisati kao o ludostima što su se događale na burzi….


crobex -1,56% …"hvala" gazdi!

a sad smo već na -2,27% !!!
kako je krenulo, spržit će u par dana cijeli rast ZSE od zadnja 3 mjeseca

Ignore: KressoM, delux


Gledam sad cijene i osjecam se kao dijete u slasticarnici. Svega bi, a nemam novaca 😀

Potpisujem…

https://seenews.com/news/croatian-agrokors-suppliers-angered-by-lack-of-communication-over-financial-issues-govt-562477

Wall street – korekcija – pa 64 dana su u plusu bili brate mili,dokle više !

Kod nas – lagana panika. Odlično za zaraditi. Ne znam kad da uletim, mislim da ću pomalo krenuti rebalansirati.



Gledam sad cijene i osjecam se kao dijete u slasticarnici. Svega bi, a nemam novaca 😀

Potpisujem…
[/quote]
U kešu 96% i ne zanima me. Da li vi shvaćate koje su ovdje opasnosti. Ovo se mora hitno riješiti, svaki dan odgađanja biti će obojen u crveno. Jedini moj pogrešan korak u ovome bio je kupovina jmnc na 135000 ali i to je riješeno. Promatranje do daljnjeg i uopće mi ne djeluje privlačno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

zasto se cudite padu?

pa wekkly crobex je pokazao korekciju u rastucem trendu.

dodatno, najveca HR firma nema zive kune u blagajni.
moralo je dole.

Ne čudim se padu, anticipirao sam ga, imaš na temi što smo tržili da sam 95% u kešu od 15.03. U međuvremenu se malo poigrao JMNC i tu malo popušio ali kakav je armagedon posljednjih tjedan dana to je ništa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

napokon se otpor javlja na ledu..

He,he

Otpor na ledu na 7000, a nedavno je bio otpor na 11000.

Hoće li uskoro opet biti otpor na 11000 kad prođe panika?

Pozdrav

New Report

Close