Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam baš upućen u nova pravila pa me zanima da li taj varijabilni početak tgovanja znači da se nemogu sve dionice trgovat odmah po otvaranju nego po jedna svakih 10-ak min i to na prometu ne većem od 100 kn 😀

ovo je prejadno 🙂

p.s. netko je rekao prije nekih mjesec dana da mi nismo ameri pa ne vrijedi "sell in may and go home"

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-sumorno-ljeto-a-kakva-ce-tek-biti-jesen/ar-7059/

Seebiz i ovoj Siniša Malus polupismeni novinarčić to ne da su plaćenici već neprijatelji svega što je HRVATSKO

Ovo jednostavno bi trebalo zatvorit jer ovo jednostavno nema nikakvog smisla
TKO je HANFA

ČEMU služi HANFA
KOGA štiti HANFA
ZA ČIJI interes postoji HANFA ( osim samih podobnih uposlenika )

U jeku krize 30-40% indexa je bilo zatvoreno tj.obustava trgovanja da se zaštiti mali ulagač od strahovitog urušavanja cijena tih dana
HANFA šta je tad učinila NIŠTA još dopustila nekontrolirano povlačenje novca fondovima što je regulirano zakonom sasvim drugačije
Kakav je smisao ovog trgovanja na ZSE kad se samo pljačka u korist fondova radi INE dokad više imali itko pametan da progovori u javnosti o igrama na ZSE

Što učiniti da se pokrene trgovanje?
dal treba prdnuti da se skrene pozornost ulagača
imam osječaj da samo ljudi bleje na monitor a nosta se ne događa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Danas imamo grčke narodne mase koje ne žele priznati realnost – odtuda i strahovi na ZSE.

dok pogledamo samo da grka ima 11 milja a imaju 340 miljardi dug,

gledajući nas iz zog aspekta, 4 ,5 milja populacije 46-48 miljardi dug,,,imamo mi još lufta i to prežestoko, ajde trošte pare, da još malo uživamo

ovdje nešto kupiti pa prodati sa zaradom je ravno dobitku na lotu, ali glavno da smo mi u plusu [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ovdje nešto kupiti pa prodati sa zaradom je ravno dobitku na lotu, ali glavno da smo mi u plusu [bye]

Sve mi se čini u zadnje vrijeme da bi isto prije dobio na lotu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kao da smo opet primljeni u EU….nevjerojatan slijed događaja…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



Knjigu u originalnom izdanju na engleskom sam kupio prije nekih pola godine. Jedna od lošijih koje sam pročitao. Cijela se može svest na jednu banalnu formulu.

što misliš, jesu li svi ti ljudi, među kojima i barataši silnim znanjem iz knjiga koje smatraš najboljima na svijetu, stradali zato što su poštovali pravilo kupnje dobrih firmi po dobroj cijeni, ili zato što su pokušali nadigrati kupnju dobrih firmi po dobroj cijeni? zato što su znali bolje i više? 🙂
malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište smatram najboljom ikad napisanom o investiranju zato što je to zapanjujuća demistifikacija trgovanja na burzi. nikad nitko nije bolje napisao da su dva i dva, jebi ga, četiri.
da sam tu knjigu imao 2007. godine, odvratila bi me od kretenarija koje sam radio. a ljudima koji su mi kretenarije preporučivali rekao bih ili da im diplome ne vrijede po pizde ladne vode, ili me žele prevariti
[/quote]

Ajde da i tebi pomognem savjetom koji nećeš nigdje pročitati, a neće ti ga niti reći tvoj Bankarčina;

Kupuj samo onda kad znaš razloge zbog kojih će još netko kupovati osim tebe……..
Ako ne znaš nikoga takvog nemoj kupovati.

Savjet je besplatan i jako profitabilan

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

probudila se naša burzica,
ide novi val,
odbijanac od 2222 bodova crobexa, značajne fibo razine

@ Callahan

inspektore, sve ste rekli. to je tako jednostavno.

kaže naslov na poslovnom: "nade u spas grčke poduprle cijene nafte" a ja se sjetim one pjesme dražena zečića…IMA LI NADE ZA NAS?

Kakvo ludo tgovanje,vani se sve zeleni već nekoliko dana ,a mi ni mic ni vamo ni tamo.
Kakva burzica,ode xy na godišnji (i njegovih par kompanjona)i stane burza.

Eto opet skriveni nalozi… [cool]

New Report

Close