Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




*MatLalic2
Kakva prognoza, pa ima u Solarisu bazena, pa hobotnica iz krušne peći, bifstek ili ramstek sa pršutom i kaduljom, koji brancin itd. u bratovom restoranu [smiley]

Hehe, prika, treba znati kuda ideš i na što ideš, ribe uvijek ima u Tribunju u 5,6 ujutro a hobotnica ako nije iz leda onda je žilava.

[/quote]

prestar sam da bih bio budan do tad, a premlad da ne mogu spavati

Malo optimizma
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3308744/index.do;jsessionid=CB19F33BFD9C7CEAE0C3E5CD48080DC4.1

IMT?

ma mi ćemo krenuti tek iza 13 sati kad se managerčići vrate s ručka, vide da je vani sve zeleno i krenu u šoping do 16 sati pa onda doma i na produženi vikend [wink]
[/quote]

to im je fora, da se ne bi prenaglo dizao crobi nego mic po mic, tada ćemo čitati kako crobi raste i peti tjedan za redom i kako se kriza bliži kraju i bla..bla, slijedi (ponovo) par dana brutalnog iskrcavanja kada opet ameri zarolaju i crveno i ponovo iz početka

strpljen..spašen Time is on my side




*MatLalic2
Kakva prognoza, pa ima u Solarisu bazena, pa hobotnica iz krušne peći, bifstek ili ramstek sa pršutom i kaduljom, koji brancin itd. u bratovom restoranu [smiley]

Ima, ima bazena, nema sunca prika, žena nervozna onda, neda, djeca oće vanka.
Ovo sve kaj si nabrojao ćeš prije naći u zg nego na moru, cijeli prošli tjedan ni bilo ribe kod mene, srednjijadran, vrijeme 30+, a ekipa nudi samo salpe??? nema nič drugo, u restaču nude kovače odmrzavane bar 3 puta, strahota, da remiziram, nema ribe prika kad je loše vrijeme, tj. ima, ali [thumbsup] one koja je odležala, ta je i meni najfinija… [lol] [thumbsup]
[/quote]
Hehe, prika, treba znati kuda ideš i na što ideš, ribe uvijek ima u Tribunju u 5,6 ujutro a hobotnica ako nije iz leda onda je žilava.
Ako će biti tako loše vrijeme nije problem skočiti i do Međugorija [wink]
[/quote]

Kolko ja znam koće dolaze u 5, 6 popodne.




*MatLalic2
Kakva prognoza, pa ima u Solarisu bazena, pa hobotnica iz krušne peći, bifstek ili ramstek sa pršutom i kaduljom, koji brancin itd. u bratovom restoranu [smiley]

Ima, ima bazena, nema sunca prika, žena nervozna onda, neda, djeca oće vanka.
Ovo sve kaj si nabrojao ćeš prije naći u zg nego na moru, cijeli prošli tjedan ni bilo ribe kod mene, srednjijadran, vrijeme 30+, a ekipa nudi samo salpe??? nema nič drugo, u restaču nude kovače odmrzavane bar 3 puta, strahota, da remiziram, nema ribe prika kad je loše vrijeme, tj. ima, ali [thumbsup] one koja je odležala, ta je i meni najfinija… [lol] [thumbsup]
[/quote]
Hehe, prika, treba znati kuda ideš i na što ideš, ribe uvijek ima u Tribunju u 5,6 ujutro a hobotnica ako nije iz leda onda je žilava.
Ako će biti tako loše vrijeme nije problem skočiti i do Međugorija [wink]
[/quote]

Nema, prika uvijek, ak si se ikad bavio il štogod znaš o ribolovu, onda znaš da kad je bure ribe nema, osim morti uzgojne, a to mi je ka da jedem tovljene piliće, su i jeftiniji ne… [shocked]

A i s otoka trajekt stotka, 2 kile ribe 50 ojra, nazad stotka+ benga, i to je 100 ojra za 2 kile brancina, malo preveč kaj ne? Al kad se ovak brutalno zarađuje pa kaj ne u pravu si, uvjijek ima, samo ko to more platiti [lol] [lol] [thumbsup]

A kaj sad i u međugorju love ribu, nisam to znao… daj mi preporuči koju poštu[cool] [lol] [lol] [thumbsup]

@Matija,
ni si shvatio, u Međugorje se ide ako ni si zadovoljan svojom zaradom.
Kad ti vidjelica pogleda portfelj u jesen šišaš Crobex. [lol]

who dares, wins



@Matija
,
ni si shvatio, u Međugorje se ide ako ni si zadovoljan svojom zaradom.
Kad ti vidjelica pogleda portfelj u jesen šišaš Crobex. [lol]

Nema šta on biti ni zadovoljan ni nezadovoljan on je cash 100%, čeka čovjek jesen i crobex na 900 ako mu se posreći biti će pukovnik ako ne pokojnik.

[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/067.gif[/img]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



@Matija
,
ni si shvatio, u Međugorje se ide ako ni si zadovoljan svojom zaradom.
Kad ti vidjelica pogleda portfelj u jesen šišaš Crobex. [lol]

vidim svi ste dolje u ljetnom ozracju, dodjite na Otok ovdje fino pada kisa 18C ali FTSE je skoro 2% u plusu danas [smiley]
mislim da sam ipak dobro postupio izasavsi iz Crobexa (samo dio mi je i dalje dolje) jer je fino potegnuo FTSE a i samo na Forexu se dalo zaradit zadnjih tjedana
inace bio sam malo u domovini na moru, na plazi u Primostenu bilo je brat-bratu 20 ljudi
kaze mi ekipa cekamo sezonu da pocne? pa kad ta sezona pocinje dolje???
ajd uzivajte

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Nouriel Roubini: Istočna Europa ne smije se osloniti samo na MMF, potrebne promjene politike
Autor/izvor: SEEbiz / Reuters
NEW YORK – Čovjek koji je predvidio financijsku krizu Nouriel Roubini zabrinut je za stanje u istočnoj europi. Bez obzira na to što je MMF ovoga puta regiralo pravodobno, samo novac neće spasiti situaciju.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/nouriel-roubini-istocna-europa-ne-smije-se-osloniti-samo-na-mmf%2c-potrebne-promjene-politike,48693.html



@Matija
,
ni si shvatio, u Međugorje se ide ako ni si zadovoljan svojom zaradom.
Kad ti vidjelica pogleda portfelj u jesen šišaš Crobex. [lol]

Hehe pa na to nisam niti pomislio, kaj ti ima likova koji idu u crkvu i vjeruju u Boga?

Ja sam mislio da je to za pučkoškolce samo, nate one rođene 1930 i prije…

Ne pomaže Bog pomaže čovik sam sebi ili odmaže, ovo ostalo je šišanje ovaca samo u drugom smislu, pa kažu za Isusa da je čuvao ofce od 20 -30 godine, kad se nije znalo 10 godina đe je.
Nije li to malo znakovito, čuvao ih i šišao? [lol] [lol] [thumbsup]

A onda meni sampica o šišanju hehe. Pa šišani su ti koji idu tamo, ak je zbog toga ne?
[lol] [lol] [pray] [thumbsup]




@Matija
,
ni si shvatio, u Međugorje se ide ako ni si zadovoljan svojom zaradom.
Kad ti vidjelica pogleda portfelj u jesen šišaš Crobex. [lol]

Nema šta on biti ni zadovoljan ni nezadovoljan on je cash 100%, čeka čovjek jesen i crobex na 900 ako mu se posreći biti će pukovnik ako ne pokojnik.
[/quote]
Nešto grdo dere Matiju, uzela ga neka bedara pa mu ništa ne paše…
Možda promjena vremena nakon 2250[lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pankretić o punim carinama BiH: Intervenirat ćemo kod Inzka

http://seebiz.eu/hr/analize/pankretic-o-punim-carinama-bih-intervenirat-cemo-kod-inzka,48733.html

New Report

Close