Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što se događa kada nalozi na kupnji imaju veću cijenu od onih na prodaji?

Npr. prije otvaranja burze najbolji nalog na kupnji je 300 kn, a na prodaji 290 kn.

Po kojoj će cijeni proći transakcija kad se burza otvori?


Ovdje vam je sve objašnjeno:
Vaš link
Kalkulator u ruke [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

oce reci da bi to onda bilo 295 u ovom slucaju?

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

pohvalio bih danasnje kupce mojih dionica i osobno za mene je ovo danas preslika jucerasnjeg dana…
daklem pretpostavljate kaj sam gablecovao…opet…LP..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


oce reci da bi to onda bilo 295 u ovom slucaju?

Tvoje pitanje je nepotpuno jer u primjeru nisi naveo količine u tim nalozima.

Najlakše je ako si kod Agram brokera pa imaš u streamer-u stupac T.O.P.
i ne moraš ništa računati. Ako se preklapaju samo dva naloga transakcija ide po cijeni onog sa većom količinom.

Pogledaj si trenutno stanje na PUNT. Cijena otvaranja je (zasada) 0,83 jer je nalog na kupnji ima veću količinu od ovog što prodaje po 0,81.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Jel se to meni ponovno čini, ali todex je ponovo in. Ako se netko sjeća jedne godine todex je šišo crobex za duplo. Izgleda da se povijest ponavlja.


Jel se to meni ponovno čini, ali todex je ponovo in. Ako se netko sjeća jedne godine todex je šišo crobex za duplo. Izgleda da se povijest ponavlja.

Ima i razloga za to.
Pozdrav


Jel se to meni ponovno čini, ali todex je ponovo in. Ako se netko sjeća jedne godine todex je šišo crobex za duplo. Izgleda da se povijest ponavlja.

Nekako mi se čini da bi u period koji je pred nama mogli obilježiti brodari ipak
Ne kažem da neće i drugi..uvijek se nešto nađe ali imam osjećaj da kapital polako prelazi u brodare

sijem žito raste grahorica

Pravilo broj jedan. Kupoj ono što raste, prodavaj ono što pada. Dva thedna radim tako i fantastični rezultati. Bez analize ikakve. Zasad rezultati crobex*3

Polako ali sigurno brodari će slijedećih dana biti u fokusu,padat će građevinci i ostali brzorastući.

obožavam strvine-posebno ovce

Stanje portfelja………Isusek!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Skromno bi pital jel moguće da se karavana spekulacija bar na kratko zaustavi i na ATPL-R-A pa da i nju zadesi plima od 20 do 30%?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Evo kolega ja ču vami iskreno napisat .Da sam ja šef atpl i da vidim da neko piše bezveze omeni a ja imam moć ja bi pustija da se vi igrate i nebi baš puno ulago u dionice. Sami znate da je brodare zahvatila nevira,nevrjeme ali sve u svemu atpl je ulagala i ulaže.E sad svi mi ulagači investitori sami sebi kroimo sudbinu tj mi smo država i mi utječemo na plimu i oseku,atpl je jedna od dionica koja se nažalost veže duže vrjeme na panamax itd.Iskreno rečeno kad smo mi plovili oni su tucali kamen i gledali kako gromovi pale vatru,Ja vas neču uvjeravat jel ja sam investitor i meni je na postu ATPL sve Ok da stvar bude bolja tu su vam kol.koji vam sve objasne graf,savjetima itd.Odluku morate donjet sami [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Prati li tko trgovanje na SNHO-u?

li-la dan…malo se stalo sa rastom odredenih dionica, pa sad ide lagana korekcija…zasad su odradile svoje, ali zato pojavilo se par trenutnih bisera…hoce li bit divljanja vidjecemo do kraja dana…crobex malo zelen, malo crven, ali tu je oko pozitivne 0…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

HT se skida s aska… hoće li danas probiti 310 ili sutra?

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

New Report

Close