Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

di?

Treći dan zaredom Crobex u plusu.
Možda dobar znak?
Pozdrav

u zadnjim sekundama umjetno dizanje crobexa sa ”par” dionica.


Treći dan zaredom Crobex u plusu.
Možda dobar znak?
Pozdrav

Odličan znak za totalno ignoriranje ovog smeća od burze, a baviti se korisnijim stvarima, u nadi da će pola fondova i brokeraja zbog ovoga porikavat. [tongue]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ova poruka je za ozbiljno!

Stvarno je vrijeme da počnete dizati malo te cijene dionica…ali , svih …dosta je protekcionizma..

Dajte malo recite tim mirovincima, da krenu dizati dionice, pa tko će dočekati izbore..?!
Stvarno smo zadnje rupe na svirali i u Europi , ma koja Europa, nismo se makli od okruženja…
Nije red da se za sve ima novaca- a za uređenje cijena dionica – ništa!
Ipak, smo svi jedna zajednica, svi uplaćujemo u Proračun, i svi dajemo za mirovinski….
Strategija danas- uređena je da najjači opstanu i da nam sutra diktiraju život…
onda ćete se opet lupati po glavi kad nam urede materijalni život po svome…
Svima dajte priliku….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad će NETKO iz Vlade uopće progovoriti riječ DIONICA ! / a da to nije dionica autoceste..!/.

Postoje uopće takvi razgovori u Vladi…mislim, o tržištu kapitala…ZAGREBAČKOJ BURZI ..ili misle da je to KIOSK- gdje ljudi kupuju i prodaju biljege….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ova poruka je za ozbiljno!

[lol]

A šta drugo da napišem…? [lol] Kad ne znamo sami sebi pomoći…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


u zadnjim sekundama umjetno dizanje crobexa sa ”par” dionica.

degutantno za gledanje! cijeli dan smo na oko -0,55% i onda s par dionica skinutih s bida na fondovskim dionicama u zadnjim minutama odemo u bijedan plus od +0,1% jer kao mi pratimo EU?!?!
najbolji dokaz da smo pravi šit od burze je što HANFA na to uopće ne reagira, njima je to sve u redu!!!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

DIREKTOR AZ fonda jednom je rekao…. MI možemo podići tržište kapitala KAD HOĆEMO I KOLIKO
HOĆEMO ….. ! Pa , digni to što imaš…ako imaš što…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Prvo, donesite kapital doma natrag! Drugo, izmjenite strukturu portfelja i prihvatite opsežnije
dionice za koje mislite da zaslužuju ulaganje, treće , ne čekajte izbore i ne ponašajte se
ko da ste izvršioci i produžena ruka Vlade , koja jedva krpa rupe gdje stigne….sram vas bilo!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pitanje: TKO TO VEĆ OD JUTRA MRZI CEO SVET??????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Odgovor: Pogledajte gore [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

DKVS-R-A HRK 7,72 7,72 7,72 7,72 6,50 7,72 5 38,60 10,29%

Meni je za danas dovoljno burze, izgleda da se nekom danas nije išlo po kruh i mlijeko, pa je izazvao porast od 10% za 38,60 kuna, fantastično [lol] [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.seebiz.eu/hr/burze/samodol-dionice-ht-a-bolje-su-od-stednje-u-banci,97576.html

Čovjek koji je uništio ZSE i TK

New Report

Close