Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Redovni promet 11.872.643,82
Instituc. promet 84.158.448,82
Ukupni promet 96.031.092,64

who dares, wins

Meni na gledalici piše:
Redovni promet: 21.085,44
Instituc. promet: 84.158,82
Ukupni promet: 105.243,26

Očito su tvoji podatci točniji,ali nije ni to toliko bitno,jer prometi su mizerni i jadni.

….dio obveznica su ubacili u redovni promet i tako prikazuju redovni promet viši nego obićno…stara stvar…nije ovo ništa novo ….već neko vrijeme je promet užasan….ako izbaciš HT i jednog do tri dnevna milijunaša (koji se povremeno mijenjaju(prije neki dan je ćak i CROS bila iznad milijuna))ostaje promet 2-5 miliona kuna dnevno…..ili otprilike toliko….MIZERIJA!!!…a onda braća pumpaju brojke kao svojedobno i DKVS-R-A u financijskom izvješću [lol]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Promet: 21.085.313,46
na PG je isto kao i kod tebe ali je to radi obvreznica
RHMF-O-203A 103,00 101,30 101,30 101,30 -0,69 45.585,00 1
RHMF-O-203E 104,01 103,70 104,00 104,00 0,58 9.167.084,64 5

who dares, wins


IGH bez transakcije.

normalno, nitko ne želi plaćati skupih 1700 kn jer svi očekujemo realnu cijenu od 1000 kn



IGH bez transakcije.

normalno, nitko ne želi plaćati skupih 1700 kn jer svi očekujemo realnu cijenu od 1000 kn
[/quote]
Strpi se još malo samo što ni je. Ako budeš dovoljno strpljiv možda i za badava budu dijelili. Koji bu to volumen…

who dares, wins

ajde bez panike, pala je neka pinka, bit ce danas prometa kod mene… [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


ajde bez panike, pala je neka pinka, bit ce danas prometa kod mene… [lol]

nemojte zurit kolega ako jacka ukine drugi mirovinski fond moci cete prodati samo amerikacima koje cekamo i nadamo se da ce doci najmanje godinu dana…
clanovi uprave prodaju trezoru da ih opet mogu nagraditi a otvoreni fondovi ionak imaju sicu [embarass]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


MIROVINSKI SUSTAV
IJF: Mirovinski sustav nepravedan prema onima koji su odradili cijeli radni vijek
Autor/izvor: SEEbiz / IJF
ANALIZA – U Hrvatskoj je omjer između broja osiguranika (1,53 milijuna) i broja umirovljenika (1,19 milijuna) iznosi 1,28 i jedan je od najlošijih u Europi.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ijf-mirovinski-sustav-nepravedan-prema-onima-koji-su-odradili-cijeli-radni-vijek,89067.html


Banda lopovska , nesposobna… od 92. sve živo i neživo potjerala u mirovine …..sad se čudimo !

Kad maknemo kukavičje jaje (5 milja kuna obveznica koje lažno prikazuju pod dionicama) ispada da je do sada dionicama ostvaren promet od samo 1,3 milje kuna. bijedno…
Očito da su oni koji su mislili kupiti dionice na ovim razinama to već učinili, a oni koji nisu niti neće jer čekaju niže cijene.
Ovi s dionicama za sad ne žele rasprodavati i rušiti cijene pa je jedna pat pozicija. moje mišljenje je da ovdje neće biti rasta dok se ne odradi jedan jači pad da se ekipa u cashu ukrca u dionice i krene dizati tržište.
uz to, loša gospodarska situacija, neperspektivan plan oporavka i masovna nelikvidnost dodatni su uteg za nekakav rast burze s ovih pozicija.

da sumiram: da bismo rasli, najprije trebamo jače pasti!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



ajde bez panike, pala je neka pinka, bit ce danas prometa kod mene… [lol]

nemojte zurit kolega ako jacka ukine drugi mirovinski fond moci cete prodati samo amerikacima koje cekamo i nadamo se da ce doci najmanje godinu dana…
clanovi uprave prodaju trezoru da ih opet mogu nagraditi a otvoreni fondovi ionak imaju sicu [embarass]

[/quote]
NO PROBLEM . ipak sam malo potegnuo rucnu, u svakom slucaju zahvaljujem na infou…a i vidi se da pratimo svjetski trend, mada me kopka crv jel dvije dionice su jako pale pa sam si ih ubacio na prvu listu….pa ti budi pametan!?

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Jučer gledao na HTV dnevnik 3, gost Pankretić iz HSS,potpresjednik vlade.
A ti iz HSS pametnjakovići za nepovjerovati.
I bilo priče o rebalansu,te jejedna od mjera je podizanje PDV-a za 1% na 24%.
Udri po narodu,bez milosti.
Stalno se povečavaju porezi,prirezi,naknade,ali rashodi države se ne smanjuju,nego se još povečavaju. [cry]

što prije uvesti POREZ na kapitalnu dobit i dividendu!!!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/milanovic-ne-treba-nam-porez-na-banke-nego-porez-na-kapitalnu-dobit-i-dividendu,89136.html


Kad maknemo kukavičje jaje (5 milja kuna obveznica koje lažno prikazuju pod dionicama) ispada da je do sada dionicama ostvaren promet od samo 1,3 milje kuna. bijedno…
Očito da su oni koji su mislili kupiti dionice na ovim razinama to već učinili, a oni koji nisu niti neće jer čekaju niže cijene.
Ovi s dionicama za sad ne žele rasprodavati i rušiti cijene pa je jedna pat pozicija. moje mišljenje je da ovdje neće biti rasta dok se ne odradi jedan jači pad da se ekipa u cashu ukrca u dionice i krene dizati tržište.
uz to, loša gospodarska situacija, neperspektivan plan oporavka i masovna nelikvidnost dodatni su uteg za nekakav rast burze s ovih pozicija.

da sumiram: da bismo rasli, najprije trebamo jače pasti!

čime će ekipa u kešu kad se ukrca dizati tržište?
[lol]

tek kad se mi u dionicama iskrcamo može doći do novog investicijskog ciklusa, prvo treba zatvoriti ovaj postojeći. to brokeri znaju i zato brane crobex od jačeg pada, a uskoro dolazi rast iznad 2000 bodova.
u svakom slučaju ne bi bilo dobro da se ekipa u cashu jeftino nakrca, to bi bilo pogubno za ovu burzu…

New Report

Close