Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa naravno da ne može. Postoji samo nada [proud]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


kolko ja vidim grobi su mudro digli samo uz pomoć ht, adrs-r te ina ………….ostale
sve dionice padaju već mjesecima i niže su nego na jesen……………….

koliko ja vidim… od kada traje ovaj bull (9.3.2009.) u ovih više od godinu dana, čak 8 dionica sastavnica CROBEX-a je itekako potukla taj isti CROBEX… a nađe se još par koje su ga malo manje jako potukle i onih koje ga prate u stopu ko muhe bez glave. Neke naravno da moraju i padati, ne mogu sve u istom smijeru – niti nisu zaslužile, neke sastavnice CROBEX-a su i po onim cijenama iz ožujka a pogotovo ovima precijenjene – srećom takvih je jako malo, većina i dalje ima prostora za rast.

Inače, među ovih 8 niti su HT-R-A (jer je rasla sporije od CROBEX-a!) niti ADRS-R-A jer nije u indeksu.

A koliko je još onih koje nisu u indeksu pa da su rasli brže od indeksa… recimo ADRS-R-A koji se ovdje spominje i mnogi druge…

U svakom slučaju kada trećina članica CROBEX-a raste brže od njega (od prosjeka), trećina tu negdje, trećina slabije… to je baš "normalno raspoređeno" – ne mogu sve dionice jednako rasti.

Slika koja prikazuje ovih 8 pobjedničkih je u prilogu.

Miliša istisnuo Stankovića?

Uskoro rasplet potrage za nasljednikom R. Motušića

Višemjesečna potraga za novom Upravom Zagrebačke burze mogla bi se napokon okončati. Današnja sjednica Nadzornog odbora bavit će se upravo pitanjem nasljednika Roberta Motušića i Melite Marčete, poslom koji je u drugom pokušaju povjeren “specijalistima”, head hunterima.

Ovih dana kao najizgledniji kandidati slovili su Joško Miliša iz Štedbanke i Saša Stanković koji je donedavno bio u HPB-u, s tim da se među poznavateljima situacije jučer tvrdilo da Stanković više nije u igri i da je izboru bliže Miliša kojemu se, među ostalim, pripisuje bliskost s trenutno najutjecajnijim dvojcem iz NO-a Marijanom Palićem iz Auctora i Ratkom Bajakićem iz ICF-a. Prije brokerskog biznisa Štedbanke bio je i šef “brokeraja”ICF-a …

who dares, wins

Dosta filozofiranja i cirkusiranja…… Ako Vi muškarci na burzi ne znate delati- odmag u potragu
za IVANA 7- da se počne delati kak spada….. ajde više sve u MP3!….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Lynx

JDPL-R-A, LKPC-R-A i PBZ-R-A porasli su više od KORF-R-A u godinu dana, a sastavnice su.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@Lynx

JDPL-R-A, LKPC-R-A i PBZ-R-A porasli su više od KORF-R-A u godinu dana, a sastavnice su.


super 😀 Sad sam provjerio – i zbilja. Dakle nije 8 nego 11 sastavnica CROBEX-a koje su rasle brže od njega… I onda neka netko još trabunja o tome da 2-3 dionice "same dižu indeks". Kako bi to uopće bilo moguće, kolike bi pondere tih 2-3 dioncie morale imati da mogu raditi to što im se pripisuje. Konkrektno HT se stalno spominje – a zapravo raste sporije od croby-ija [lol]

http://seebiz.eu/hr/burze/indium-pripreme-za-prodaju-zagrebacke-burze-trebale-su-poceti-prije-pet-godina,71193.html


http://seebiz.eu/hr/burze/indium-pripreme-za-prodaju-zagrebacke-burze-trebale-su-poceti-prije-pet-godina,71193.html

hiihihihihihihihhiihiihiiii transparetnost je gradio kardum sa snimanjem reklama …….
hahahahhahahahahaaaa

alaj prašiimooo

uhuhuhuhuh ovaj zse ne kužim više ni približno……….imam osjećaj ko da se
panično rasprodaje …………….a vanka …………

Od ove burze ništa treba izaći naulicu kad mogu svi zašto nebi i mi negdje sam pročitao da ima oko 500,000 dioničara pa mogu slobodno reći koliko god da ih ima svi su pokradeni i to je više već dovoljan razlog za štrajk
OMF i Šuki opljaćkali se sve
zato ajmo naulicu spašavat šta se spasit može


uhuhuhuhuh ovaj zse ne kužim više ni približno……….imam osjećaj ko da se
panično rasprodaje …………….a vanka …………

Ali uvijek imaš potrebu da nam preneseš svoja zapažanja i savjete za zse.
Pretpostavljam da vanka svaki dan zarađuješ miljone.



uhuhuhuhuh ovaj zse ne kužim više ni približno……….imam osjećaj ko da se
panično rasprodaje …………….a vanka …………

Ali uvijek imaš potrebu da nam preneseš svoja zapažanja i savjete za zse.
Pretpostavljam da vanka svaki dan zarađuješ miljone.
[/quote]

gledam čim se bid nakupi odma ga poklapaju …….iskreno neznam ko sad konstantno
prodaje…………jel se povlači novac od negdje ili nekaj drugo ne kužim…………

vanka su rasli na malim prometima i sad su povukli ogroman cash, likvidnost
se vraća a ovo …………..




uhuhuhuhuh ovaj zse ne kužim više ni približno……….imam osjećaj ko da se
panično rasprodaje …………….a vanka …………

Ali uvijek imaš potrebu da nam preneseš svoja zapažanja i savjete za zse.
Pretpostavljam da vanka svaki dan zarađuješ miljone.
[/quote]

gledam čim se bid nakupi odma ga poklapaju …….iskreno neznam ko sad konstantno
prodaje…………jel se povlači novac od negdje ili nekaj drugo ne kužim…………

vanka su rasli na malim prometima i sad su povukli ogroman cash, likvidnost
se vraća a ovo …………..
[/quote]

Koje dionice gledaš, ove što j imam u najvećem udjelu već neko vrijeme idu po asku.





uhuhuhuhuh ovaj zse ne kužim više ni približno……….imam osjećaj ko da se
panično rasprodaje …………….a vanka …………

Ali uvijek imaš potrebu da nam preneseš svoja zapažanja i savjete za zse.
Pretpostavljam da vanka svaki dan zarađuješ miljone.
[/quote]

gledam čim se bid nakupi odma ga poklapaju …….iskreno neznam ko sad konstantno
prodaje…………jel se povlači novac od negdje ili nekaj drugo ne kužim…………

vanka su rasli na malim prometima i sad su povukli ogroman cash, likvidnost
se vraća a ovo …………..
[/quote]

Koje dionice gledaš, ove što j imam u najvećem udjelu već neko vrijeme idu po asku.
[/quote]

u redu onda, al ovak odokativno izgleda ko da smo navikli na lošu sliku pa
nikako da dođe bolja …………

New Report

Close