Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Hrvatska postaje raj za štednju, mala zemlja za visoke kamate

http://seebiz.eu/hr/banke/splitska-banka-svaki-deseti-stedisa-stranac,55971.html


neka neka….nek se banke nakrcaju sto vise jeftinih dionica…. [wink] imat ce poslje kome prodavati…. [thumbsup]
[/quote]
nebi li to trebalo znaciti da nas banke gule i kapital nam preskup, nemozes naplatit potrazivanja 270 dana a zaduzenje po 11% kamata?
malko ste prevec ograniceni na pracenje dnevnih promjena na burzi.
[/quote]
ogranicen si ti kad od sume ne vidis drvo….samo prati kad krenu banke smanjivat kamate na kredite…a bome i na depozite…kamata 7% godisnje…jako primamljivo..a neke dionice odradile rast preko 100% u 6mj. [wink]
[/quote]
bravo za Vas vjerujem da ste full u djonicama kad Vam je sve tako podcjenjeno?
otkrijte i meni tajnu koja ce to djonica rast 100% ili ce sve rast tako da ne mogu pogrijesiti?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Slično kao i u petak, guraju se nalozi na kupnji LKPC (a prodaje baš i nema previše). Bit će zanimljivo…

Šta je to sa T-comom? Ne radi mi ni telefon ni mob..tststs

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ef66b131-4ed8-4d57-ac8a-aa5293558749

objektivna procjena sam je pitanje tko kako cita
dok je pad bdp-a od 6,3 % dobar rezultat i trabunjanje kako ce se drzava naplatiti od ine od imovine sve vise poniremo…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom





Hrvatska postaje raj za štednju, mala zemlja za visoke kamate

http://seebiz.eu/hr/banke/splitska-banka-svaki-deseti-stedisa-stranac,55971.html

Eto, i ja se slažem da je upravo ovo poanta cijele priče, ali mnogi to ne shvaćaju čini se….
neka neka….nek se banke nakrcaju sto vise jeftinih dionica…. [wink] imat ce poslje kome prodavati…. [thumbsup]
[/quote]
nebi li to trebalo znaciti da nas banke gule i kapital nam preskup, nemozes naplatit potrazivanja 270 dana a zaduzenje po 11% kamata?
malko ste prevec ograniceni na pracenje dnevnih promjena na burzi.
[/quote]
ogranicen si ti kad od sume ne vidis drvo….samo prati kad krenu banke smanjivat kamate na kredite…a bome i na depozite…kamata 7% godisnje…jako primamljivo..a neke dionice odradile rast preko 100% u 6mj. [wink]
[/quote]

Super mi je ovaj na VLHO.Izgleda da je zaboravio maknuti nalog sa bida od petka i svi su mu iskrcali po 33,60.Deca, za umreti






Hrvatska postaje raj za štednju, mala zemlja za visoke kamate

http://seebiz.eu/hr/banke/splitska-banka-svaki-deseti-stedisa-stranac,55971.html


neka neka….nek se banke nakrcaju sto vise jeftinih dionica…. [wink] imat ce poslje kome prodavati…. [thumbsup]
[/quote]
nebi li to trebalo znaciti da nas banke gule i kapital nam preskup, nemozes naplatit potrazivanja 270 dana a zaduzenje po 11% kamata?
malko ste prevec ograniceni na pracenje dnevnih promjena na burzi.
[/quote]
ogranicen si ti kad od sume ne vidis drvo….samo prati kad krenu banke smanjivat kamate na kredite…a bome i na depozite…kamata 7% godisnje…jako primamljivo..a neke dionice odradile rast preko 100% u 6mj. [wink]
[/quote]
bravo za Vas vjerujem da ste full u djonicama kad Vam je sve tako podcjenjeno?
otkrijte i meni tajnu koja ce to djonica rast 100% ili ce sve rast tako da ne mogu pogrijesiti?
[/quote]
meni su vec neke odradile 100% [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Šta je to sa T-comom? Ne radi mi ni telefon ni mob..tststs

Krivi medij kolega…zovite službu za korisnike. Ovdje se jadaju vlasnici HTovih dionica:)

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ne daj se lukaborna [thumbsup]

fino ova tehnika vdkt i hidrica rastu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Još fali samo DLKV! [proud]

Da i čini mi se da bi možda i Djuro mogao(trebao) potegnuti, vidjet ćemo

Još maaalo….

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.139,07 -0.09% 25.274.700,76 kn 25.274.700,76 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

oprez ekipa s euforijom

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kako je tako igh loš?
Mislim bio je prije sanadera oko 2x thnk a sad ovako…….
Mora bit da kad ovi drugi stanu da će se izbacit preko 5000

New Report

Close