Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sa istoka zelenilo.
Australia +1%
Japan +5
Kina +6
Indija +4
Hong Kong +5

Što bliže zatvaranju rast je bi sve veći.Pozitivna očekivanja.

Evropski futuresi pozitivni oko 3%.

Američki futuresi u laganom rastu i sada na preko + 1,5%.

Dakle,napokon i mi možemo očekivati malo zelenila.Ova kineska inekcija od 570 mil $ bi trebala
utjecati na porast vozarina,jer su i sve osnovne sirovine skočile 4-5%.

Dakle,brodari bi mogli biti lideri dana.Ali kod nas bi danas mogao biti i standardni neselektivni rast.

Prinos nije u pravu kada tvrdi da će se većina ukrcati na ovim razinama.Neće ,jer je bio jako mali
promet na razini crobexa između 2.000 i 2.200, a na tim razinama su kupovali uglavnom znalci
koji se nisu bojali kupovati jeftino.i oni to neće prodavati sa dobiti od desetak posto.

Tek na razini od 2.500 do 2.600 bodova ostvaren je nešto veći promet te bi se složio sa tehničarima da bi se otpor mogao pojaviti na 2.800 do 2.900 bodova jer bi tada mogla početi kapitalizacija
dobiti.Međutim,ako se u međuvremenu ne pojave neke zaista katastrofalne vijesti,već budu
očekivano loše,a te su već ugrađene u dosadašnji pad svjetskih burzi, svi koji su u kešu bi mogli
postati nervozni pa bi mogli imati i žestoki rast.Svi se u ovom krugu neće uspjeti ukrcati jeftino,
utoliko prije što se 15.11.sastaje 20 najjačih radi zajedničke strategije u obrani svjetske ekonomije.

Danas ćemo i mi biti zeleni.Sve ispod 5% bi bilo malo.Normalno da mislim na prosječne cijene trgovanja,jer finiš je uglavnom nevažna kozmetika.

Danas bi mogli u pozitivne blokade, po vama.
Šta mislite kolega, da li bi neke dionice bilo dobro i prodati?

prodati sve što ode 10 i preko % up, pa počekat par dana za ponovni ulaz , jednostavno [lol] [lol] [lol]

ma kakav cash-r-a, 100% in

naloga kao u priči sada će doći do blokade na investoru i odblokirat će se oko 10,30

dan je pametniji od noći

Sveznajuchi,ja ti nisam sveznajući.Tribaš pitati Nostravlada.On ti sve zna.
Ovo ti ja prognoziram na temelju zdravog seljačkog razuma i praćenja ZSE.A da će biti blokada mislim
da bi to mogli očekivati.Naravno,pozitivnih.


naloga kao u priči sada će doći do blokade na investoru i odblokirat će se oko 10,30

pa što ne promijeniš brokere, nego se još gnjavite s tom lošom platformom i svaki put iznova kukate [proud]


naloga kao u priči sada će doći do blokade na investoru i odblokirat će se oko 10,30

kakva su ovo jeftina navlačenja!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



naloga kao u priči sada će doći do blokade na investoru i odblokirat će se oko 10,30

pa što ne promijeniš brokere, nego se još gnjavite s tom lošom platformom i svaki put iznova kukate [proud]
[/quote]
ja ne kukam niti trgujem preko investora nego prenosim slijed budućih događaja
ja radim sa sisćanima i za mene su ok

dan je pametniji od noći

eu , petak i danas cca +6%
hocemo li sad traziti izgovore u bangladesu ako je mozda u padu njihov index

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



naloga kao u priči sada će doći do blokade na investoru i odblokirat će se oko 10,30

pa što ne promijeniš brokere, nego se još gnjavite s tom lošom platformom i svaki put iznova kukate [proud]
[/quote]
koja je dobra platforma po vasem misljenju?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

complete line

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

jesu brzi pri zadavanju naloga?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

da

dan je pametniji od noći

New Report

Close