Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.

Ako danas Crobex ne ode na +3% neće nikad.


Ako danas Crobex ne ode na +3% neće nikad.

????





Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.
[/quote]

da, to je individualno… zato neki kupuju, neki prodaju. meni je jednostavno smiješno da se firmu na stabilnih PE 10 koja proizvodi i prodaje sladolede prodaje zato jer tamo nekakava baba ne zna šta će s proračunom… al dobro… svak ima svoju filozofiju i spiralu. ja mogu shvatiti da neke grane i neki sektori će biti izravno pogođeni sa ovim debilima na vlasti, ali hebemu miša neki ne budu nimalo ili budu puno manje, a vidjet ćete da sam u pravu… e sad… kako će to percipirati burovna publika ja nemam pojma…čak i unutar tih kritičnih sektora neke firme će biti pogođene više, neke manje, a neke uopće…

I'LL BE BACK






Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.
[/quote]

da, to je individualno… zato neki kupuju, neki prodaju. meni je jednostavno smiješno da se firmu na stabilnih PE 10 koja proizvodi i prodaje sladolede prodaje zato jer tamo nekakava baba ne zna šta će s proračunom… al dobro… svak ima svoju filozofiju i spiralu. ja mogu shvatiti da neke grane i neki sektori će biti izravno pogođeni sa ovim debilima na vlasti, ali hebemu miša neki ne budu nimalo ili budu puno manje, a vidjet ćete da sam u pravu… e sad… kako će to percipirati burovna publika ja nemam pojma…čak i unutar tih kritičnih sektora neke firme će biti pogođene više, neke manje, a neke uopće…
[/quote]

s ovim se u potpunosti slažem.na zse ima dionica koje vrijede i isplati ih se kupovati.treba samo dobro izabrati,ali da će biti i bankrota (što je sasvim normalna stvar) biti će i toga.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

s ovim se u potpunosti slažem.na zse ima dionica koje vrijede i isplati ih se kupovati.treba samo dobro izabrati,ali da će biti i bankrota (što je sasvim normalna stvar) biti će i toga.

Bankrot se nikom ne splati.Dužničko ropstvo je uvek bolje,kaj ne sused?Novi svetski poredak [wink]

Europska investicijska banka (EIB) i Grupa UniCredit zajednički su odlučile osigurati zajmove ukupne vrijednosti od 24,5 milijardi eura za mala i srednja poduzeća koja su pogođena globalnom ekonomskom krizom. http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=81140

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

Što je s dalekovodom, izvještaj je rekordni a sve stoji


Ako danas Crobex ne ode na +3% neće nikad.

Mislili ste -3% ??? Tipfelef???
Mislim da ovakvi komentari, ovakve prognoze samo spam-aju forumu!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

Je dobit Ericssona je prepolovljena, ali zato mi nemamo niti analitičare kao Ameri koji pred izvješća za 2Q/2009 smanje procjene dobiti u odnosu na 2Q/2008 za 36,5%. Pogledaje izvjeća u Amera. Sva su redom lošija u odnosu na isiti period prošle godine, ali oni imaju onu ključnu rečenicu " da je izvješće nadmašilo očekivanja analitičara." Strašne li pameti, spustiš procjenu za 36,5% u prosjeku (na za neke djelatnosti kao npr. banke i znatno više) i onda se hvale kako je 75% firmi dalo izvješća iznad očekivanja. Dakle naglasak je na ovome iznad očekivanja analitičara, a ne na stvarnim pokazateljima. Toga kod nas nema i sada kada pristižu FI trebaju se porediti sa izvješćima iz 2Q/2008 (koja su koliko se sjećam za većinu firmi uglavnom bila rekordna) kao da je sve normalno.
Da stvar bude još smiješnija imali smo par izvješća (Končar, Atlantik grupa, Viadukt, nemam niti jednu od ovih dionica), koja su bez obzira na cjelokupnu situaciju dala bolja izvješća u odnosu na 2Q/2008., i kako su prošli? Naravno nikako. Nema kod nas to nikakve veze. Naša ide u smjeru u kojem do odgovara pojedinim guzonjama, i to je to.


Što je s dalekovodom, izvještaj je rekordni a sve stoji

stoji da….neide nize ispod 342…. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

To će te i vi na svojim dionicama doživjeti
i na Ledu i na svima pa ćete ond sebi smijat….

da sam zalutao na krivu burzu jedan od najlošijih poteza koje sam u životu napravio
stavio novce u ovu kvazi nazovi burzu ..

evo posta od Šefa koji najbolje govori o svemu

Ovako kako su hrvatski nazovi analitičari uništili zagrebačku burzu nije uspjelo nikad nikome u svjetu. Od uzor burze postali smo mafija burza kako inače građanima objasniti da svjetske burze rastu 11 dan za redom a mi padamo.Čemu služi HANFA kao regulator ??? Da dozvoli potpuno uništenje burze.Na burzi sam od samih početaka dioničarstva u Hrvatskoj ali nikada nije bilo ovako nisko niti je kad svjet danima rastao a mi samo padali.Država isisava novac gdje stigne uvodi nam harač uništava burzu mi smo pred totalnim slomom , no nitko ne prduzima ništa. Narod se treba zapitati gdje su naši novci od mirovina , gdje ulažu naši mirovinci kad naša burza ovako propada iz dana u dan. Očito su i mirovinci naše kune posudili državi bez kamata pa niti mirovine nećemo vidjeti.Dionice su na dnu dna a promet kao na Kvatrić placu ? I sve to nikoga ne zanima , građani se pljčkaju na svim razinama

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


To će te i vi na svojim dionicama doživjeti
i na Ledu i na svima pa ćete ond sebi smijat….

hehe kolega DATA, na mojim se dionicama to već događa jedno dve godine sa povremenim pauzama. ja naviko na batine. još koja godinica ovako nema beda kad mi je koža već ko šmirgl. hehe morate naučiti i primati udarce da bi meč zdurali do kraja jer bute završili knockoutirani, a to nije dobro za zdravlje… pokrijte bradu… [cool]

I'LL BE BACK

I gdje su mirovinci sada na HT-u? Glavno da su sprašili naše pare!!! Onakav promet su mogli imati i na 220kn

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Molim da neko proda 2 dionice KODT po bidu, da bi dionica skočila 7% [lol]

Kolega Governor tebi nije Ledo pao 70% u mjesec dana niti će imati
dobro izvješće
kao VDKT pa se nemaš oko ćega brinuti
Ja sm ćekao dugo i pušio gubitke na toj dionici jer sam znao da će ipak
izvješće biti dobro i evo mi nagrade.
Nisi ti popušio u zadnjih mjesec dana ni blizu kao ja
pa ti nije teško niti ti je teško mene zezati..
Lako je tebi vidio bi ja da si u mojoj koži kako udarci bole
i da ti je porfelj pao za 75 % u mjesec dana kako bi sada tu zapomagao
još tri puta više od mene.

Razoćarali ste me i vi kolege jer se samo tako nazivate
Hrvat je Hrvatu najgori neprijatelj

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close