Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovi naši market makeri baš ne funkcioniraju nešto predobro ćak bi rekao da i
ruše cijenu nekim dionicama..
Bolje da nisu ni došli di su bili kada je jako padalo
sad su došli da koče rast na gore..

još uvijek niti jedna dionica nema market makera [lol]


Svi ti podaci govore da se svjetska potražnja aktivirala, najvažniji je broj putnika u RH, i on je trenutno veći nego u isto vrijeme 2008.
Dakle izvozna poduzeća opet mogu plasirati svoje proizvode jer se svjetsko gospodarstvo oporavlja……

Eto ove bi vijesti morale aktivirati potražnju za dionicama…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Svi ti podaci govore da se svjetska potražnja aktivirala, najvažniji je broj putnika u RH, i on je trenutno veći nego u isto vrijeme 2008.
Dakle izvozna poduzeća opet mogu plasirati svoje proizvode jer se svjetsko gospodarstvo oporavlja……

Eto ove bi vijesti morale aktivirati potražnju za dionicama…..
[/quote]

***obrisano***
Šta se to tako aktiviralo,šta mi to izvozimo?
***obrisano***

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Evo mi jš koračić od minusa…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.860,16 0.01% 10.595.799,36 kn 6.638.299,36 kn 3.957.500,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Vaš link [thumbsup]

Uz obveznu napomenu: prošle godine MUP je po vozilu računao 3 putnika a ove godine računa 2,5 putnika ( EU preporuke ).

[/quote]

Pa nemojte biti naivni!! Pa o čemu vi pričate? Da li vi zbilja hoćete reći da će Hrvatska imati bolju turističku sezonu od prošle godine??!! Jedina u Europi?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort




Svi ti podaci govore da se svjetska potražnja aktivirala, najvažniji je broj putnika u RH, i on je trenutno veći nego u isto vrijeme 2008.
Dakle izvozna poduzeća opet mogu plasirati svoje proizvode jer se svjetsko gospodarstvo oporavlja……

Eto ove bi vijesti morale aktivirati potražnju za dionicama…..
[/quote]

***obrisano***
Šta se to tako aktiviralo,šta mi to izvozimo?
***obrisano***
[/quote]

Prekinuli/smanjili proizvodnju pa naravno da zalihe padaju. Rasprodaju što imaju na zalihama.





Svi ti podaci govore da se svjetska potražnja aktivirala, najvažniji je broj putnika u RH, i on je trenutno veći nego u isto vrijeme 2008.
Dakle izvozna poduzeća opet mogu plasirati svoje proizvode jer se svjetsko gospodarstvo oporavlja……

Eto ove bi vijesti morale aktivirati potražnju za dionicama…..
[/quote]

***obrisano***
Šta se to tako aktiviralo,šta mi to izvozimo?
***obrisano***
[/quote]

Prekinuli/smanjili proizvodnju pa naravno da zalihe padaju. Rasprodaju što imaju na zalihama.
[/quote]

a sve po akcijskim cijenama od 20 do 80 %

Da mi je samo znati zašto Hdel sa lošim izvješćem
raste više od Vdkt sa jako dobrim izvješćem
Hdel je 120 % od minimuma a VDKT 55%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovdje se čekaju dva crvena dana da se ovo zatuče jedno 20% i stoga nemojte kupovati budite strpljivi, uzmite im dionice još jeftinije jer jedno je sigurno AZ fond će to od vas otkupiti ali kad naraste 200%.


Da mi je samo znati zašto Hdel sa lošim izvješćem
raste više od Vdkt sa jako dobrim izvješćem
Hdel je 120 % od minimuma a VDKT 55%

neboj se biti će toga jeftinije isto kao i loših izvješća.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Da mi je samo znati zašto Hdel sa lošim izvješćem
raste više od Vdkt sa jako dobrim izvješćem
Hdel je 120 % od minimuma a VDKT 55%

A što reći na reakciju nakon izvrsnih izvještaja kod JANAFA i ATGR? Da ne bude zabune nemam niti jednu od navedenih, ovo je smijurija,a ne burza

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Slažem se sramota isto na Janafu
kazalište od burze vani investitori bome nebi tako reagirali
na tako dobra izvješća ja sam uzo i JANAFA i VDKT pa kad neće
niko mora da sam ja jedina budala…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Slažem se sramota isto na Janafu
kazalište od burze vani investitori bome nebi tako reagirali
na tako dobra izvješća ja sam uzo i JANAFA i VDKT pa kad neće
niko mora da sam ja jedina budala…

Nisi DATA budala. I WB kaže da se dionice kupuju kad ih nitko neće. Strpljenja i bit ćete dobro nagrađeni. Samo se nemojte zadovoljiti prinosm od 20-30 %. Budite pohlepni.

REKORDAN PROMET NA DRYSU UZ RAST OD 12,5% U OVOM TRENUTKU……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Vaš link [thumbsup]

Uz obveznu napomenu: prošle godine MUP je po vozilu računao 3 putnika a ove godine računa 2,5 putnika ( EU preporuke ).

[/quote]

Pa nemojte biti naivni!! Pa o čemu vi pričate? Da li vi zbilja hoćete reći da će Hrvatska imati bolju turističku sezonu od prošle godine??!! Jedina u Europi?

[/quote]
27. srpanj 2009.

HAC: Prihod od naplaćene cestarine proteklog vikenda veći 10,32%

Na svim hrvatskim autocestama proteklog je vikenda, 24. do 26. srpnja, zabilježen povećan promet vozila u odnosu na isti, četvrti srpanjski vikend prošle godine, pokazuju podaci četiri tvrtke koncesionara autocesti u Hrvatskoj – Hrvatskih autocesta (HAC), Autoceste Rijeka Zagreb (ARZ), Autoceste Zagreb Macelj (AZM) te Bina Istra.

New Report

Close