Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Optimistično na burzama azijske regije

Povratak negativnog sentimenta na azijske burze
Rast bankarskog sektora na Wall Streetu
U Europi ojačale rudarske i automobilske dionice

na poslovnom svaki dan ovakvi naslovi, u potpunoj suprotnosti sa onim ispod što napišu…. [undecid]


Fima poboljšala monitor. Ludilo od tehnike. Još da smanje proviziju…

Pojavljuju se crvena i zelena boja …
Pretpostavljam da se radi o zadnjim transakcijama – zelena po asku a crvena po bidu ….

Ili griješim?
Hvala

smanjuje se minus.......

Očito da je ovo bio BULL trap u hrvata, na žalost.

Evo nas ispod 1300 bodova.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Ili o ulasku novih K/P tj. svih promjena ?

smanjuje se minus.......

http://www.poslovni.hr/Content/Article.aspx?id=110369
znate li o kome se radi ?! [bye]


http://www.poslovni.hr/Content/Article.aspx?id=110369
znate li o kome se radi ?! [bye]

Nebi procitao jos jedan clanak od ovog novinarcica da mi netko skesira 100 EUR taj cas !

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!



Fima poboljšala monitor. Ludilo od tehnike. Još da smanje proviziju…

Pojavljuju se crvena i zelena boja …
Pretpostavljam da se radi o zadnjim transakcijama – zelena po asku a crvena po bidu ….

Ili griješim?
Hvala
[/quote]

Ima svega. Treba malo proučiti. Već i onaj dodatak sa zadnjim transakcijama je puno brži od drugih platformi koliko ja znam.

who dares, wins

@Verdi

Hvala , reklamiramo ju na udarnom terminu ,

a kako bi bilo da malo smanje proviziju i ukinu minimalnu???? [lol] [lol] [lol]

smanjuje se minus.......

DLKV
1. do 10.07 na 246kn pokopljen je strašilo nalog od oko 700kom na kupnji( bio je na 252 pa se pomaknuo na 246)
2.u 10.13 skida se sa prodaje 100kom po 258kn iako je najbolja ponuda za kupnju bila 245 kn(13kn skuplje ili 5%)
3.u 10.29 kada se kupnja skupila, istovareno je 900 kom do 246 kn
4.odmah nakon toga postavlja se opet podrška(strašilo) od 590 kom na 246 kn

Zaključak izvucite sami
Sve ovo može biti slučajnost , ali ja nisam baš sklon vjerovati u slučajnosti na ZSE

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ma iz aviona se vidi da se male navlači da stave naloge na kupnju da se veliki iskrcaju. nije to samo na DLKV, isto i na ATPL, IGH, INGR….

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

DLKV-R-A Zadnja 246,03

Najbolje ponude [ DLKV-R-A ]
Kupnja Cijena
10-245,15
50-243,00
100-242,22
192-242,21
590-242,01[bye] [lol]
250-242,00

*dadoo
na ATPL pogotovo, baš sam jučer komentirao, to traje od petka pr. tjedan

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobronamjeran savjet, kad god burza jako poraste, kao jučer, vrijeme je za prodaju. Vrijedi i u dobra vremena, kamoli sad. Ne vjerujte rastu.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ljudi, shvatite, da ulagači izlaze iz fondova…….. a oni su prisiljeni prodavati dionice.
Ponekad se posluže lukavstvom, pa malo dignu cijene , i pokušavaju nešto bolje prodati, kad već moraju. Ali, globalno gledajući, izlaze mali ili nije bitno koji , ulagači iz fondova…. to je jedini
razlog padu ……
POMOGLA BI BOLJA STATISTIKA …ali , pogledajte, neažurirani podaci na fondovima, zastarjele
vijesti , totalni kaos na fondovskoj industriji….. spašavaj se ko može..
Kad bi nas fondovi barem pošteno obavještavali o svojim stranjima, bilo bi lakše, a oni se ne usude
niti pisnuti, jer građani hrle po svoje udjele…na svaku vijest građani- ulagači su u strahu, badava
im pišu pisma, tješe ih , opravdavaju svoje gubitke itd.itd, time još više pojačavaju njihov strah…

Ali, Vi cijenjeni ulagači s burze, Vi ste bar pametni i strpljivi, morate čekati da se situacija
s fondovima SMIRI- a doista obični građani više nemaju strpljenja s fondovima i polako. s koliko
toliko novca izlaze…… to je suština ove agonije.
Običan građanin -ulagač nije na forumu, kao Vi svaki da, ne čita sumanuto vijeti svaki dan, ne propitkuje druge , ne radi grafikone….. on gleda stanje svog udjela, i boji se da će ostati bez svega…

KOlege, dajte se barem Vi smirite i pričekajte….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


DLKV-R-A Zadnja 246,03

Najbolje ponude [ DLKV-R-A ]
Kupnja Cijena
10-245,15
50-243,00
100-242,22
192-242,21
590-242,01[bye] [lol]
250-242,00

*dadoo
na ATPL pogotovo, baš sam jučer komentirao, to traje od petka pr. tjedan


Ako budem mogao mislim da ću se ipak prebaciti iz drugog u prvi stup, dopiz… mi ove zahebancije. Ako su oni nama mogli smjestit izvlačenjem love iz OIF-ova, onda možemo i mi njima ovako.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dobronamjeran savjet, kad god burza jako poraste, kao jučer, vrijeme je za prodaju. Vrijedi i u dobra vremena, kamoli sad. Ne vjerujte rastu.

Anonimno, 12.03.2009. u 12:06
skylab jel to isto vrijedi za 02.12 2008. pa do 10.01.2009…rast od 40 tak dana….al se ponovo vracalo u dionice….panicno….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close