Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aj bar nešto dobro danas..

Sanader: Državi ne prijeti bankrot, ali…

Premijer Ivo Sanader izjavio je kako bi se rebalans ovogodišnjeg državnog proračuna trebao kretati između jedne i tri milijarde kuna, odbacivši kritike da su Vladine antirecesijske mjere, među kojima je i ona da se rebalans donese do kraja ožujka, preopćenite, odnosno da nisu konkretne.
"Ma kakvih 10, 15 milijardi, riječ je o rebalansu između jedne i tri milijarde kuna", rekao je premijer Sanader u emisiji Hrvatskog radija "Kako vlada Vlada", ističući kako je još uvijek sve pod kontrolom i kako nema mjesta za paniku.(čitaj: bankritrali smo i nema panike)

Na pitanje hoćemo li potražiti pomoć MMF-a premijer Sanader poručio je hrvatskim građanima kako za to nema potrebe te kako „držimo nekoliko sidara“ te još uvijek možemo samostalno voditi monetarnu i fiskalnu politiku.
„Ne prijeti bankrot državi, ali ako bude potrebno tražit ćemo pomoć“, zaključio je Sanader.(čitaj: ni mi sami ne znamo jesmo li u bankrotu, očito da jesmo)
Vaš link

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

neko vrijeme vas pratim evo odlucio sam se registrirati…moje mosljenje je da ovaj tjedan slijedi odbijanac….ako ameri veceras jako padnu mogao bi vec sutra poceti kod njih.do koliko ce ici odbijanac neznam ali mislim da bi lako mogao bar do 1800 ipak to je samo moje misljenje…bas mi je frend pricao da ga jedan jako dobar prijatelj iz vana zicao da kupuje u njegovo ime ,ovaj je doduse odbio..to moze nesto da znaci a ipak i nemora…bez obzira na to mislim da ovaj tjedan slijedi odbijanac…pa kad neki vec navode more losi vijesti evo i jedna dobra…ameri su nakon 6 mjeseci povecali potrosnju…:-)))budemo vidjeli

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Sutra odbijanac jer smo prodali ht a kupovali druge dionice [thumbsup]

Jel to vrijedi i za mene koji nije prodao HT? [embarass]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

sutra ili prekosutra je dno

Oho…

APEX VRIJEDNOSNICE d.o.o. – suspenzija člana sudionika

Vaš link


sutra ili prekosutra je dno

Da, 2014. ili 2015. možda…

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Ej ružni CROBEXje pao 74% u 2008 g i sad u 2009 20% a AMERI od početka krize do sad 50% pročitaj članak polako možeš i slovkat možda skužiš

ma sta ti oces reci ?
da nismo zasluzili pad.
da cemo uskoro rasti ?
da nase gospodarstvo ima snage ?
ili evo proljeca pa ce i nama po prirodnom sljedu dogadjaaj izrasti ruze i orhideje iz ovog korova!
daj objasni [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne



Ej ružni CROBEXje pao 74% u 2008 g i sad u 2009 20% a AMERI od početka krize do sad 50% pročitaj članak polako možeš i slovkat možda skužiš

ma sta ti oces reci ?
da nismo zasluzili pad.
da cemo uskoro rasti ?
da nase gospodarstvo ima snage ?
ili evo proljeca pa ce i nama po prirodnom sljedu dogadjaaj izrasti ruze i orhideje iz ovog korova!
daj objasni [thumbsup]
[/quote]

Da je pljačka na djelu da ovo nema veze sa TK da smo pokradeni kužiš ili ću ti morat crtat nađi neki index koji je POTONIO VIŠE OD CROBEXA u pametnom svijetu


CROBEX je pao 74% u 2008 g i sad u 2009 20% a AMERI od početka krize do sad 50%

15.10.2007. crobex 5.392,94
02.03.2009. crobex 1.332,06

pad Crobexa od ATH iznosi 75,3%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


sutra ili prekosutra je dno

Dno 3. vala si mislio, ili?

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!




Ej ružni CROBEXje pao 74% u 2008 g i sad u 2009 20% a AMERI od početka krize do sad 50% pročitaj članak polako možeš i slovkat možda skužiš

ma sta ti oces reci ?
da nismo zasluzili pad.
da cemo uskoro rasti ?
da nase gospodarstvo ima snage ?
ili evo proljeca pa ce i nama po prirodnom sljedu dogadjaaj izrasti ruze i orhideje iz ovog korova!
daj objasni [thumbsup]
[/quote]

Da je pljačka na djelu da ovo nema veze sa TK da smo pokradeni kužiš ili ću ti morat crtat nađi neki index koji je POTONIO VIŠE OD CROBEXA u pametnom svijetu
[/quote]
ajojjj, ocito moramo jos dole
[cry]

najvrednije stvari u životu su besplatne

… iz ex Juge jedino CRNOGORCI pametni…duplo veći od prošlog dna…možda zato što su jedini "lijeni" pa im se ne radi… [thumbsup] pametan narod čoče…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



CROBEX je pao 74% u 2008 g i sad u 2009 20% a AMERI od početka krize do sad 50%

15.10.2007. crobex 5.392,94
02.03.2009. crobex 1.332,06

pad Crobexa od ATH iznosi 75,3%
[/quote]

A Novoselac je u 2008. izjavio da je precijenjen 30 do 50%,a sad mu je sve još uvijek skupo, čak ne bi ništa ni rekao da ne diže crobex,a da skuplja dionice. Razlika između naše i ostalih burzi je u tome da kad oni rastu nakon padova, mi stagniramo, zato i jesmo tu gdje jesmo.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Otvaranje -2,02% 1303 bodova.

Promet 800.000kn.

HT je na -9%, pogodili ste.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Zašto ovi naši na ZSE ne rade prilagodbu indeksa nakon datuma za dividendu?
Koliko znam to u nekim drugim zemljama rade.

New Report

Close