Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako danas završimo u plusu to će definitivno biti znak da je korekcija završila, a ja ne vidim razloga da ne završimo u plusu.

moze li mi netko reci preko koje se to "brokerske kuce" moze zadati danas nalog na prodaju atlantske po 500 kuna
e jesi jadan samodolu ti i tvoja tulava ekipa

Postanite Eu-robovi

Stavljanje naloga na prodaju van limita očiti je pokušaj manipulacije i to bi trebalo sankcionirati . ATPL 500 kn ?????


Ako danas završimo u plusu to će definitivno biti znak da je korekcija završila, a ja ne vidim razloga da ne završimo u plusu.

Lako moguće, ali teško moguće.
Trend se polagano ali siguno mijenja, na svim poljima.

Zečevi i paničari udrili po BID i dobro spušili.Prva jutarnja cijena vjerovatno bi mogla biti i najniža cijena dana.ATPL i JDPL sigurno.Ali ovo je šansa za malo hrabrije.Međutim,mostisch je jako
crven za razliku od crobexa.ATPL i JDPL se tržilo na 8 do 9% niže od prosječne cijene jučer.
Dobro je da crobex nije previše crven da se nebi stvarala dodatna panika.



Ako danas završimo u plusu to će definitivno biti znak da je korekcija završila, a ja ne vidim razloga da ne završimo u plusu.

Lako moguće, ali teško moguće.
Trend se polagano ali siguno mijenja, na svim poljima.
[/quote]
kolega jel’ lako ili teško – oboje ne može ! [wink]


Ako danas završimo u plusu to će definitivno biti znak da je korekcija završila, a ja ne vidim razloga da ne završimo u plusu.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/swoboda-zakljucenje-pregovora-iduce-godine-gotovo-nemoguce,33070.html
nije li ovo dovoljan razlog da zavrsimo u minusu,jedino sta fondovi mogu odrzavat ili podizat trziste pa za kraj godine da minus bude sta manji

Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho



Ako danas završimo u plusu to će definitivno biti znak da je korekcija završila, a ja ne vidim razloga da ne završimo u plusu.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/swoboda-zakljucenje-pregovora-iduce-godine-gotovo-nemoguce,33070.html
nije li ovo dovoljan razlog da zavrsimo u minusu,jedino sta fondovi mogu odrzavat ili podizat trziste pa za kraj godine da minus bude sta manji
[/quote]
Kolega pola godine prije ili kasnije i nije neka vremenska razlika koja bi trebala utijecati na TK, Slovenci će morati popustiti to je svakome jasno pokušavaju dobiti što više.


Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

Na burzi nema realnosti i logike.
Kao što je rally bio realnost, tako je korekcija realnost, ili nerealnost.

Gledam naslov business.hr (tiskano) i mogu zaključiti samo jedno za naše tržište kapitala, a to je, iako ne mora značiti da je dno dotaknuto, na loše vijesti (barem tog tipa) ne reagira tržište značajno. Današnja korekcija je posljedica pada USA i manipulacije nekih igrača, vidljivo po predotvaranju.
I dalje ovisimo o događanjima na USA i prema tome se povodimo. Moguće je da ćemo dotaknuti i 2000, ali i pasti ispod 1400. Ako i kada prođe bailout, vjerojatno će i USA probiti 9000, a mi dotaknuti 2000. Sve je manje postova, sve je manje onih koji pišu, a to je dobro.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Paničari izašli? Možemo sada nastaviti sa rastom?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@DiAbLeRo
Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!


Danas ćemo oko nule. Pad je nerealan.

Slažem se da ćemo oko nule.Međutim,s obzirom na pad Amerikanaca,Evropu koja je u minusu više od
1%,kao i blokadu Slovenaca trebao je biti značajni pad.Čak i na današnji dan nije se moglo kupovati
po značajnijem diskontu.Bez obzira na jučerašnji minimalni pad ,kao i eventualni današnji izgleda da
je došlo do promjene sentimenta.Sve više dionice ulaze u čvrste ruke pa bi vrlo lako moglo doći do značajnijeg rasta slijedećih dana.



@DiAbLeRo

Ne…
Pa ljudi jel vi gledate Dnevnik i pratite ostalu štamp?
Ostaje se bez radnih mjesta, zatvaraju pogoni, EU u minusu, Ameri isto, fjučrsi isto…
Na temelju čega bi rasli?
Sorry, možda sam crnjak, ali daj me pliz uvjeri u suprotno!

svi otkazi u hr, eu i šire su već ugrađeni u cijenu dionica na zse, jedino šta se može desiti da tu i tamo nešto bljesne, i podigne cijenu, svi misle da će baš njihova uzdanica bljesnuti i od tuda Vam rast, mada ima još nekih razloga ovo je jedan od glavnih

************************* Soldi su vajka va modi *************************

New Report

Close