Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ak se sjetimo kaj se je dogodilo kad su se vratili svi sa skijanja, mogli bi znat
kaj bude sad kad su se vratili sa skijanja na vodi……….kad mogu ovakve gluparije
pisat analitičari iz fondovske industrije možemo i mi.
Jel se vidi na pučini još koji skijaš, pitanje za one s mora ?????????

Onaj koji je rekao da je Crobiju mjesto na 3600 sada je došao na svoje, međutim ni to mu nije dovoljno pa sve više testira 3500. Cimali su me ljudi iz njegovog OMF-a da pređem kod njih, nema teoretske šanse, ali sam prešao iz jednog normalnijeg u drugi još normalniji i to zbog frendice (zaradila je na meni 250 kuna) Odmah sutra su me zvali iz mog bivšeg mirovinca i pitali, zašto, kako, u čem je problem itd. Stoga ljudi umjesto da ovdje kukamo, plačemo, proklinjemo idemo učinit nešto za sebe. Prva promjena OMF-a je besplatna, odučite sami!

Surround all arround when it hits the ground



Pitanje je zašto padamo, sjetimo se da npr. prije izbora svi su bili uvjereni da padamo zbog moguče pobjede SDp-a, a zapravo su OMF izlazili iz OIF.

Ne nasjedajte na provokacije – netko se neselektivno iskrcavao po bidu 2 dana, moguče da neki OIF prodaje, ili može bit nešto drugo. Umjesto trkeljanja bolje energiju uložiti da se sazna što se zaista zbiva

Mogu ja?
Fond menadžeri su se vratili sa mora i moraju rasprodavati dionice kako bi namirili zahtjeve za isplatama udjela.
Onda su mali dioničari vidjeli da je probijena donja strana simetričnog trokuta, pa su se i oni počeli iskrcavati. Sada će se početi iskrcavati i pokoji zakašnjeli trejder, a onda počinju margini i knock outs.
Zadovoljan prijatelju? [rolleyes]
[/quote]

Nisam zadovoljan jer su moje dionice imale odlične FI, a padaju jednako kao one s lošim. Ne slažem se da su mali dioničari previše prodavali, ovo su fondovi. NHF o TA trokutima ne znaš puno, nadam se da o nekim drugim znaš više
[cool]

Nisam zadovoljan jer su moje dionice imale odlične FI, a padaju jednako kao one s lošim. Ne slažem se da su mali dioničari previše prodavali, ovo su fondovi.[cool]

Prodaju špekulanti i to za njih relativno malim transakcijama i tako ruše cijenu, da bi nakon što je sruše pokupovali jeftino dionice. Današnji institucionalni promet od preko 138 mil KN puno pokazuje, jer se netko iz obveznica puni kešom kojim će uletit u dionice i tada obično dolazi do odbijanca. Barem je tako uvijek do sada bilo. Ako bi sutra na početku trgovanja jako zaronili, veća je vjerovatnost da se odbijanac dogodi već sutra. E sada kako će biti, to ćemo vidjeti.

Tržište se namjerno ruši zahvaljujući propagandnoj mašineriji, kako bi se moglo jeftino kupiti. Pogledajte koji je danas bio promet na obveznicama (138.246.280,87 KN). Danas su iz obveznica dobili keš oni koji ga misle utrošit u dionice. Tako je već bilo mnogo puta u zadnje vrijeme. Uvijek isti scenarij. Samo sada čekaju povoljan trenutak za uletit, a ako bi sutra na početku jako zaronili, moglo bi doći do odbijanca već i sutra tokom dana.

šta vam se čini od ovog komentara sa mojnovac foruma

a onda počinju margini

A kaj još neko u ova vremena kupuje dionice na kredit ???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nisam zadovoljan jer su moje dionice imale odlične FI, a padaju jednako kao one s lošim. Ne slažem se da su mali dioničari previše prodavali, ovo su fondovi. NHF o TA trokutima ne znaš puno, nadam se da o nekim drugim znaš više
[cool]

Vidjeti ćemo. Ako probijemo 3500 znamo koliko je sati.
Zapravo dobar dio dionica, u odnosu na crobex na 5400 ima dobre fundamente, ali to slabo pomaže u ovakvim vremenima. [bye]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Današnji institucionalni promet od preko 138 mil KN puno pokazuje, jer se netko iz obveznica puni kešom kojim će uletit u dionice

Ili će isplaćivati udjelničare?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

šta vam se čini od ovog komentara sa mojnovac foruma

Čini mi se da onaj tko proda dionicu bilo koju sada po ovim cijenama je zreo za ludaru !
Može fondovska banda pljačkat kolko hoče i KOLIKO DUGO hoće, no MENE NEĆE opljačkat jer im ja neću prodat SVOJE dionice!

Pozdrav malim dioničara i želim im sve najbolje i NEK IZDRŽE !

Pa ljudi nije ovo izmišljeno prošli tjedan nego u 10. mjesecu 2007 godine, a još malo pa je 10 mjesec 2008 godine …..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Može fondovska banda pljačkat kolko hoče i KOLIKO DUGO hoće, no MENE NEĆE opljačkat jer im ja neću prodat SVOJE dionice!

Pozdrav malim dioničara i želim im sve najbolje i nek izdrže !

[thumbsup] To se zove stav!

a onda počinju margini

A kaj još neko u ova vremena kupuje dionice na kredit ???

Možda, ali vjerujem da ih je dosta ostalo iz bikovskog tržišta koji još nisu okinuli. Ako nastavimo južno nastaviti će se gdje je zadnji put stalo. [bye]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Opr, cemu takva gorcina? pa nije valjda da ti je pukao margin na HT koji si poceo kupovati na 350?

Prije si, kako da kazem, bio puno opusteniji. Cuvaj se – gorcina i zloba nikog nisu ucinili sretnim.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Margin? Gorčina? Zloba?

Krivo si me procijenio. [cool]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

New Report

Close