Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kupujmo hrvatsko

Po zastupljenosti Hr. proizvoda u trgovinama, bili bi goli,bosi i gladni!
Iskrenije bi bilo "Kupujmo u hrvatskim trgovinama"
[/quote]

Prije toga su trebali napraviti reklamu "Proizvodimo hrvatsko".

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kad več raspravljamo o tome da kupujemo hrvatsko,onda se pitam a što je to hrvatsko…kad i oni proizvodi koji imaju etiketu"izvorno hrvatsko" nisu čistti hrvatski proizvodi.
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=61199


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=61199

naravno, i ovo je na tom tragu i relativno već stara vijest

http://www.croatiabiz.com/info_lnews-article.php?ID=36211

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Kad več raspravljamo o tome da kupujemo hrvatsko,onda se pitam a što je to hrvatsko…kad i oni proizvodi koji imaju etiketu"izvorno hrvatsko" nisu čistti hrvatski proizvodi.
Vaš link

Najlicemjernije je to da se bas Konzum prvi sjetio pucat reklame kupujmo hrvatsko. Obratite paznju i na K-plus proizvode: ima tu svega samo hrvatskog najmanje.

ja mislim da je bilo, samo što su danas informacije dostupnije pa ti već dva sata nakon incidenta znaš da je u uzbekistanu žena sasjekla muža i njime nahranila svinje.

nije istina! u Doboju..
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=239275

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy


hm, ovdje sve vrvi od drukera, (brokera!)!!
moj prijateljski savjet; prodajte i čekajte pad koji je neminovan, uostalom tko bi normalan kupovao bilo koju vrijednosnicu kada ona MORA duboko zaroniti za desetak-dvadesetak dana?!
Šta može spriječiti pad grobeksa?
ništa na svijetu, crnome!
znači samo jedno prodaj sada sve, i kupuj kada bude očajno nisko….i tada ne treba još kupovati, jer će i tada padati, i tek onda kada misliš da si najpametniji..ONI prodaju i dalje ruše i dalje i dalje!
bokte mazo više!
pa dokle?
tako? [yawn]

JEEEEEL!!?!! A meni se čini da si ti mali od brokera. hehehehe. pa dokle to seže tvoje padanje… do -3000 bodova. Znaš, to nemože čak iako bi to pasalo VELIKIMA,…bilo bi MALo sumnjivo… hehehehe

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Evo koliko bi mogli održavati dugove, kad ostanemo bez posla.
Prezaduženost je prgolema.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Sutra je novi dan, nedaj se ulagačka Hrvatsko! Sutra opet na braniku tekućih i inih računa svojih branimo svoju budućnost.Što nas ne ubije, učinit će nas jačim.Svi smo u znamenkama (kao onaj na reklami za 988).Bilo bi bolje da razmatramo samo brojeve od 2 do 5 (kao momak iz spomenute reklame, prilikom prolaska 3 /tri/ dekoltea).Biće para samo za momke i cure s karakterom, idemo do kraja, bijeg u pobjedu, bolji smo od svih OMF i OIF-va.Mi smo kao virusi. Ne mogu nas uništit.Inficirani smo sa ZSE i zbog nas takvih ZSE neće nikad propast…U boj, u boj, za novac svoj!!! [smiley] [wink] [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

WIIW: Hrvatska među zemljama koje će teško na vrijeme otplatiti vanjski dug

"Ekonomije istočne Europe trebale bi se prirediti na usporavanje gospodarskog rasta nakon što su njihovi poslovni modeli ocijenjeni kao slabi, izjavili su iz Bečkog instituta za međunarodna gospodarska istraživanja (WIIW), a prenosi Sofia Echo.
Najveći rizik, kažu također iz WIIW-a, predstavljaju inozemni dugovi, koji su u slučajevima Hrvatske, Mađarske i Latvije na razinama njihovih rezervi. Ni Rumunjska, kažu, u ovom "trendu" ne zaostaje. Kako prilike za refinanciranjem budu nestajale, te zemlje sve će teže otplaćivati svoje dugove na vrijeme, kažu iz WIIW-a.
Drugi rizični faktor predstavlja velika zastupljenost kredita podignutih u stranim valutama u portfeljima lokalnih banaka. S tim problemom suočavaju se Bugarska, Hrvatska, Mađarska, Latvija, Rumunjska i Ukrajina"

Ma nije tako strašno kako oni žele prikazati [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Vlada nema ni novaca ni vremena za burzu…

U subotu oko 12.00 ispred nove, elegantno uređene -Gradske kavane – u Varaždinu, znakovitog imena
.Grofica Marica.- u sportskom look-u , glasnogovornik Zlatko Mehun, uz prislonjen mobitel,
našao je sitnicu vremena da prokomentira onak prijateljski- stanje na burzi…
..Burza…pa kaj Vlada ima s tim…. svojim čudnim pogledima ubio mi je svaku nadu- da plan ima
nekakav strateški plan spašavanja Crobexa, ….očekivanje da će se nešto promijeniti ubrzo splasnula, kada sam shvatila, da Vlada mrzi burzu, i da ga pitam nekaj…kaj im svima ide na živce..

…..A mirovinci? ……E, to bi moglo nekaj…ovdje mu se izgubila svaka volja za komentarima..
ali skužila sam da je to TA ČAROBNA RIJEČ- mirovinci- ..nešto kao..SVEMIRCI – s drugog planeta
koji su možda svemogući- da se upuste u spašavanje …ovog…kak sam rekla…Burza…da te
nekakve…burze..s kojom Vlada nema nikaj……

Tako da , drage moje kolege, Vladu uopće nije brige ZA BURZU..ali primjećujem..NITI
MIROVINCE nije baš brige za Vladine muke… ali , konstatiram, da je sve u TAKVOM PANIČNOM
JADU..da je burza Vladi- ZADNJA BRIGA…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ententinis tvoj osmjeh sa avatara govori drukčije, da si tako lijep(a) nebi te bilo briga što Mađarska nema love za vratit dug, a bogami nema ni more.(Za sad) [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Sutra je novi dan, nedaj se ulagačka Hrvatsko! Sutra opet na braniku tekućih i inih računa svojih branimo svoju budućnost.Što nas ne ubije, učinit će nas jačim.Svi smo u znamenkama (kao onaj na reklami za 988).Bilo bi bolje da razmatramo samo brojeve od 2 do 5 (kao momak iz spomenute reklame, prilikom prolaska 3 /tri/ dekoltea).Biće para samo za momke i cure s karakterom, idemo do kraja, bijeg u pobjedu, bolji smo od svih OMF i OIF-va.Mi smo kao virusi. Ne mogu nas uništit.Inficirani smo sa ZSE i zbog nas takvih ZSE neće nikad propast…U boj, u boj, za novac svoj!!! [smiley] [wink] [thumbsup]

Super, ajde nam sad napiši s koliko keša sutra braniš crobex od novog pada pa da vidimo tvoju ozbiljnost? Nekako mi izgleda da ti je keš oko nule pa sad navijaš da mi drugi potrošimo zadnje zalihe u novom neuspjelom pokušaju obrane crobexa?? Recimo da te poslušamo i to napravimo, a OIF sutra nastave lupati po bidu, pa počne i lupanje po bidu margincallova, pa onda serija paničara….Što misliš, koliko minuta bismo izrdržali prije nego brana pukne? 10,15, možda čak i 20 minuta? Ali rezultat će opet biti isti.
Braniti crobex na ovim razinama je uzaludan posao, treba se povući na ciljani nivo crobexa od 1300 i možda tamo nešto uspijemo, mada nisam baš optimist



kupujmo hrvatsko

Po zastupljenosti Hr. proizvoda u trgovinama, bili bi goli,bosi i gladni!
Iskrenije bi bilo "Kupujmo u hrvatskim trgovinama"
[/quote]

Prije toga su trebali napraviti reklamu "Proizvodimo hrvatsko".

[/quote]

možemo mi krenuti i sa ;proizvodimo hrvatsko, kupujmo hrvatsko, ali dok je ekipe koja ima slogan
PRODAJMO HRVATSKO nema nam spasa,a prodano je skoro sve,mislim da je kasno ili …………….
možda će oni prodavati i nas,što će im narod kad ionako nije zadovoljan

Puležan, nisam rekao da ću branit Crobex, nego vlastiti takuin (buđelar, šlajpik iliti novčanik).Crobex ne treba branit, neka ide kvragu, ali posle kad se vrati od tamo, treba ga primjereno dočekat… [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close