Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jako dobro.. iako što se tiče ulaganja mirovinaca vani mislim da to ima najviše veze s budućom obranom tečaja u slučaju nekih udara.. ne znam jel to dobra ili kriva taktika al to bi nekak bilo najlogičnije?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ajtidotkom, 29.11.2008. u 16:03
A ti si se logirao 26.11. i pun si optimizma? Mislim da treba otvoriti posebnu grupu na forumu za ove "pojacivace optimizma" i sisare casha … recimo svi koji su se logirali prvi put od rujna u posebnu grupu – fond manageri malešnih fondića i njihova rodbina!

Pratim puno duze ovaj forum prije nego sam se odlucio registrirati…




ja vam objašnjavam da je ovo čista situacija gdje si ekipa može dopustiti da okrene još jedan krug pa će tako igh spustiti na razine oko 2k kune
nema tu veze fundamenti tehnička svijet evropa indija marsijanci
vec netko ima puno para puno dionica a sve to nije njegovo
ima amen države

i prilično je gramziv i okrutan

samo se pitam da li je katolik i vjeruje li u raj i pakao

EVO TI I ODGOVOR:(2. Timoteju 3:1-5) 3 A ovo znaj: u posljednjim danima nastat će naročito teška vremena. 2 Jer ljudi će biti sebični, pohlepni za novcem, umišljeni, oholi, hulnici, neposlušni roditeljima, nezahvalni, nevjerni, 3 bezosjećajni prema drugima, nespremni na bilo kakav dogovor, klevetnici, neobuzdani, okrutni, bez ljubavi prema dobroti, 4 izdajnici, svojeglavi, ponosni, više će voljeti užitke nego Boga 5 i naizgled će biti bogobojazni, ali neće bogobojazno živjeti. Takvih se kloni. 13 A zli ljudi i varalice napredovat će sa zla na gore. Zavodit će druge, a i sami će biti zavedeni.
ETO TO TI PIŠE U BIBLIJI PA TI SAD VIDI ŠTO JE ODGOVOR NA TVOJE PITANJE…

[/quote]

ovoga imamo svakodnevno zadnjih nekoliko tisuća godina, tako da svaki dan spada u kategoriju "posljednjih"
[/quote]
…malo se varaš, nažalost ili na svu sreću, jer ovo stoljeće koje nije još ni završilo od kada je 1914 krenuo prvi svjetski rat, pa do danas nikada nije bilo gore stanje u svijetu-globalno. Nikada toliko nesigurnosti, stresova, depresije, kriminala,ne-legalnih pljački, bolesti, ubojstava…. Ne kažem da je ikada bilo nešto super ali NIKADA NIJE BILO OVAKVIH PRITISAKA…. uostalom to kaže proročanstvo BOŽJE RIJEČI, pa ko sam ja da sada pametujem. Ona govori dovoljno jasno.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





ja vam objašnjavam da je ovo čista situacija gdje si ekipa može dopustiti da okrene još jedan krug pa će tako igh spustiti na razine oko 2k kune
nema tu veze fundamenti tehnička svijet evropa indija marsijanci
vec netko ima puno para puno dionica a sve to nije njegovo
ima amen države

i prilično je gramziv i okrutan

samo se pitam da li je katolik i vjeruje li u raj i pakao

EVO TI I ODGOVOR:(2. Timoteju 3:1-5) 3 A ovo znaj: u posljednjim danima nastat će naročito teška vremena. 2 Jer ljudi će biti sebični, pohlepni za novcem, umišljeni, oholi, hulnici, neposlušni roditeljima, nezahvalni, nevjerni, 3 bezosjećajni prema drugima, nespremni na bilo kakav dogovor, klevetnici, neobuzdani, okrutni, bez ljubavi prema dobroti, 4 izdajnici, svojeglavi, ponosni, više će voljeti užitke nego Boga 5 i naizgled će biti bogobojazni, ali neće bogobojazno živjeti. Takvih se kloni. 13 A zli ljudi i varalice napredovat će sa zla na gore. Zavodit će druge, a i sami će biti zavedeni.
ETO TO TI PIŠE U BIBLIJI PA TI SAD VIDI ŠTO JE ODGOVOR NA TVOJE PITANJE…

[/quote]

ovoga imamo svakodnevno zadnjih nekoliko tisuća godina, tako da svaki dan spada u kategoriju "posljednjih"
[/quote]
…malo se varaš, nažalost ili na svu sreću, jer ovo stoljeće koje nije još ni završilo od kada je 1914 krenuo prvi svjetski rat, pa do danas nikada nije bilo gore stanje u svijetu-globalno. Nikada toliko nesigurnosti, stresova, depresije, kriminala,ne-legalnih pljački, bolesti, ubojstava…. Ne kažem da je ikada bilo nešto super ali NIKADA NIJE BILO OVAKVIH PRITISAKA…. uostalom to kaže proročanstvo BOŽJE RIJEČI, pa ko sam ja da sada pametujem. Ona govori dovoljno jasno.
[/quote]

ja mislim da je bilo, samo što su danas informacije dostupnije pa ti već dva sata nakon incidenta znaš da je u uzbekistanu žena sasjekla muža i njime nahranila svinje. Proročanstvo božje riječi je opis ljudske prirode i dovoljno je jasno. Tumačanje tih riječi je u očima promatrača. Nas dvojica u tim riječima ne vidimo iste stvari.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

ma ljudi jeli to kriza stigla ?
ma konacnoo .
hehhe , morati će se napraviti dodatna vrijednost , da pokrijete minuse gubitaka na dionicam pa opet nazad u dionice.
okrenite se poslu , biti ce svima bolje ,
kupujmo hrvatsko

najvrednije stvari u životu su besplatne

Hm, sve je u očima promatrača. I ljepota i novac i pohlepa i… sve. Baš sve!
Proročanstvo svakako ima svoje mjesto u ljudskoj/zemaljskoj povijesti, no što ako smo sve ovo već jednom (ili nekoliko puta) dosad proživjeli. Što mislite, ima li mjesta razmišljanju (maštanju) da se brojni događaji uistinu ponavljaju s vremena na vrijeme.
Ili u prijevodu: ako su nam pretci bili pohlepni (s burzom ili bez nje), zašto bi se mi ponašali i bili drugačiji. Neki to opisuju kao genetski kod koji se može predvidjeti?!!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


ma ljudi jeli to kriza stigla ?
ma konacnoo .
hehhe , morati će se napraviti dodatna vrijednost , da pokrijete minuse gubitaka na dionicam pa opet nazad u dionice.
okrenite se poslu , biti ce svima bolje ,
kupujmo hrvatsko

Stigla je kriza,pa prije nekoliko dana su javili u dnevniku tada u 19:30 na prvoj vijesti (to sam javio taj dan da se zna.) Stigla kriza,a blagdani se približavaju,već i sada trgovački lanci puni,kartice se peglaju,i di je tu kriza? Kriza je bila i prije 50 godina kao i svaki dan,a tako je i danas. [yawn]
A onaj tko je rođen pod sretnom zvijezdom i bogatim nasljedstvima i današnjim lopovlukom,taj niti ne prati vijesti niti dnevnike,nego se vuku po Bahamima,sa jahtama i autima,a mi obični smrtnici smo sretni da se zdravi probudimo slijedeći dan. [proud]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ne znam jeste li primjetitli da se ne vrte često one reklame sa one dvije cure sa onim bla,bla,bla,da je "Sutra ipak novi dan itd.". A danas je bila ujutro prije onih vijesti u 10:00 sati,zato mislim da bi (mogli) i malo se oporavljati od ponedjeljka,koliko god to (ne) izgledno bilo. [undecid]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



ma ljudi jeli to kriza stigla ?
ma konacnoo .
hehhe , morati će se napraviti dodatna vrijednost , da pokrijete minuse gubitaka na dionicam pa opet nazad u dionice.
okrenite se poslu , biti ce svima bolje ,
kupujmo hrvatsko

Stigla je kriza,pa prije nekoliko dana su javili u dnevniku tada u 19:30 na prvoj vijesti (to sam javio taj dan da se zna.) Stigla kriza,a blagdani se približavaju,već i sada trgovački lanci puni,kartice se peglaju,i di je tu kriza? Kriza je bila i prije 50 godina kao i svaki dan,a tako je i danas. [yawn]
A onaj tko je rođen pod sretnom zvijezdom i bogatim nasljedstvima i današnjim lopovlukom,taj niti ne prati vijesti niti dnevnike,nego se vuku po Bahamima,sa jahtama i autima,a mi obični smrtnici smo sretni da se zdravi probudimo slijedeći dan. [proud]
[/quote]
pozdrav sa Bahama u novoj jahti [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne




ma ljudi jeli to kriza stigla ?
ma konacnoo .
hehhe , morati će se napraviti dodatna vrijednost , da pokrijete minuse gubitaka na dionicam pa opet nazad u dionice.
okrenite se poslu , biti ce svima bolje ,
kupujmo hrvatsko

Stigla je kriza,pa prije nekoliko dana su javili u dnevniku tada u 19:30 na prvoj vijesti (to sam javio taj dan da se zna.) Stigla kriza,a blagdani se približavaju,već i sada trgovački lanci puni,kartice se peglaju,i di je tu kriza? Kriza je bila i prije 50 godina kao i svaki dan,a tako je i danas. [yawn]
A onaj tko je rođen pod sretnom zvijezdom i bogatim nasljedstvima i današnjim lopovlukom,taj niti ne prati vijesti niti dnevnike,nego se vuku po Bahamima,sa jahtama i autima,a mi obični smrtnici smo sretni da se zdravi probudimo slijedeći dan. [proud]
[/quote]
pozdrav sa Bahama u novoj jahti [thumbsup]
[/quote]

Misliš ovoj jahti…http://www.youtube.com/watch?v=5UTH6QQemwg …ti odmaraš na jahti a kapetan broda te vozi. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

hm, ovdje sve vrvi od drukera, (brokera!)!!
moj prijateljski savjet; prodajte i čekajte pad koji je neminovan, uostalom tko bi normalan kupovao bilo koju vrijednosnicu kada ona MORA duboko zaroniti za desetak-dvadesetak dana?!
Šta može spriječiti pad grobeksa?
ništa na svijetu, crnome!
znači samo jedno prodaj sada sve, i kupuj kada bude očajno nisko….i tada ne treba još kupovati, jer će i tada padati, i tek onda kada misliš da si najpametniji..ONI prodaju i dalje ruše i dalje i dalje!
bokte mazo više!
pa dokle?
tako? [yawn]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

kriza i recesija … yeah right [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

kupujmo hrvatsko

Po zastupljenosti Hr. proizvoda u trgovinama, bili bi goli,bosi i gladni!
Iskrenije bi bilo "Kupujmo u hrvatskim trgovinama"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


kupujmo hrvatsko

Po zastupljenosti Hr. proizvoda u trgovinama, bili bi goli,bosi i gladni!
Iskrenije bi bilo "Kupujmo u hrvatskim trgovinama"
[/quote]
[thumbsup] Evo ti stotica ! [thumbsup]
[thumbsup] Samo da te dopunim " Kupujmo u hrvatskim trgovinama samo strane proizvode." [thumbsup] Tako barem ne plaćamo poreze državi koja uništava našu burzu
. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/45676/ttl/Industrijska-proizvodnja-porasla-01-posto/Default.aspx

New Report

Close