Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prije neki dan, da smirim duhove u kući, otkupio od svoje cure posljednji paket HT-a po 192 kn…. Mislio sam, bolje to nego da me zajexava svaki dan zašto joj nisam to prodao kada je bilo 300+… sad me zajexava što sam kak to jefitno kupio…

što reći-žene.



i to mrcina, nerast 300 kg s tendencijom pravog orijasa na 400

pa nije čudo,vrijeme je kolinja [lol]
[/quote]

onda neće još dugo,netko će i njega srušiti,pa u preradu,treba odabrati jednog mladog za rasplod koji će rast par godina


Sigurno će RH ući u EU i biti će onda pravi dio svjetskog tržišta pa će se teško moći špekulitati bilo kojom dionicom………..
A kamoli cijelom burzom……..

teško da, ali će se moći,obučit će njih naši stručnjaci dok traju pristupni pregovori

Izgleda da je došao Dan D.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

”… bull markets reward those who invest before the gloom lifts. Mortimer points out that 47% of the gains are typically packed into the first 12 months, well ahead of when most investors feel comfortable getting back in. "Equity markets will have moved significantly higher before we read that the recession is over in the papers,"

sa drugog foruma–


Izgleda da je došao Dan D.

već ih je bilo nekoliko,i opet se ponavljaju,pola godine nam je dddddddddddddddd

vrijeme je za šetnju i čisti zrak,ode to duboko a novaca nema za kupnju

ovo je prava igra u maniri hdzeja
sad moraju rušiti dionice da nam mogu i dalje musti burzu
ovo kaj su napravili s mirovincima koji kupuju njihovu ili ako hocete našu sigurnost je presedan tj vrhunac njihove (vladine) gluposti
a ovo je tek početak

očekujem raspad sistema

Postanite Eu-robovi

U debelom minusu, ali svakih nekoliko dana dokupljujem. Vjerujem u buducnost. Dolje su moje transakcije:

BROJ DIONICA – CIJENA

ATPL 66 – 975
ATPL 51 – 925
ATPL 49 – 920
ATPL 40 – 830
ATPL 30 – 780
ATPL 23 – 653

DLKV 50 – 602
DLKV 50 – 505
DLKV 30 – 470
DLKV 37 – 353

IGH 10 – 7214
IGH 5 – 6199

HT 53 – 203,99

DLKV cijena ispod KOEI to moram priznati već jakooo dugo nisam vidio, tj. uvijek im je cijena bila skoro duplo veća nego KOEI!!!


U debelom minusu, ali svakih nekoliko dana dokupljujem. Vjerujem u buducnost. Dolje su moje transakcije:

BROJ DIONICA – CIJENA

ATPL 66 – 975
ATPL 51 – 925
ATPL 49 – 920
ATPL 40 – 830
ATPL 30 – 780
ATPL 23 – 653

DLKV 50 – 602
DLKV 50 – 505
DLKV 30 – 470
DLKV 37 – 353

IGH 10 – 7214
IGH 5 – 6199

HT 53 – 203,99

radje se relaxiraj i ne dokupljuj vise.
cekaj da crobex padne na 1100 i onda nadokupi.
inace ces sve popusiti…


Prije neki dan, da smirim duhove u kući, otkupio od svoje cure posljednji paket HT-a po 192 kn…. Mislio sam, bolje to nego da me zajexava svaki dan zašto joj nisam to prodao kada je bilo 300+… sad me zajexava što sam kak to jefitno kupio…
što reći-žene.

Iz ovog treba izvući pouku:
slušaj svoju curu kad hoće nešto prodat, al’ od nje niš’ ne kupuj!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


”… bull markets reward those who invest before the gloom lifts. Mortimer points out that 47% of the gains are typically packed into the first 12 months, well ahead of when most investors feel comfortable getting back in. "Equity markets will have moved significantly higher before we read that the recession is over in the papers,"

sa drugog foruma–

Tako je. No nas čeka katastrofa kakvu povijest još nije vidjela. Recesija, depresija su lijepe riječi naspram onoga što nas čeka. Evo da izmislim novu riječ – megapokalipsa

Hell is Empty and all the Devils are Here

bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]

Bože…kakav tužan….mučan dan……….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close