Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Bolix

Svaka čast na postu, o tome sam i ja nedavno pisao, da su pametni sada bi investirali kod nas i na vanjskim tržištima, samo nažalost za to treba imati osnovnog ekonomskog znanja koje nažalost nas, naši vrli političari nemaju,, jedino znaju rasprodati nešto što je netko drugi stvarao i pri tome sebi uzeti pinku i to je to, a o nekom smislenom investiranju bilo u tržište, ekonomiju, privredu, stvaranju novih vrijednosti, to SF za naše vodstvo [undecid]

Ne budite naivni, likvidnost će biti dobra kad ameri završe u crvenom, samo to neće napravit drhtave ručice zbog američkog pada nego OMF-ovi, samo neka se proba lupat po asku,odmah će doć prodaja od par tisuća dionica zna se od koga, pa ti onda trži, rast ne smiješ, pa da je razlog bilo što, ali u padu će ti objeručke pomoć. Nema ovdje kruha dok se jaki stranci ne pojave. Toliko [bye]

Surround all arround when it hits the ground

Imam u šanžeru 6 cifreni broj, možda bi se navuklo i na 7 cifreni, ali isto čekam HT na 2 cifreni broj, adris jedva iznad 3 cifre i inu na besramnih 300 kn. Zašto bi dao za ht 200 kn? Dividenda cca od 14 do 25 kn, keša 70 kn, papir svašta trpi i nestae tih 70 kn i što ostane? daš 90 kuna i čekaš 6 godina da isplatiš dionicu. Jer tek sada se odvajamo od amerike, dolar nije više važan, i eto prilike da mi odemo sa crobexom ispod 1000 bodova. Zašto ne?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

ako danas zavrsimo u plusu mozemo bit sretni

Evo gledam trgovanje na investoru i vidim nalog za kupnju INGRE od dvije dionice i sad se pitam kako je to moguće jer ja ako zadam nalog ispod tisuće kuna javi mi da je nemoguća zadavanje naloga ispod 1000 jer da je to manipulacija tržišta . [huh]

E sad se ja pitam kako ja tobože manipuliram tržištem a onaj koji je stavio nalog na dvije dionice ukupne vrijednosti 170kn ne manipulira???

Je..š ovakvu burzu

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

Sva Europa u zelenu. Pa što onda !!!!!!!!!!!!


A možda je ovo početak oporavka. Svakoga dana mali promet i mali plus.

Ja zadovoljan.

Par dana mali plusevi, a onda će biti par dana veliki minusi. [bye]
Mirovinci ne daju pare dok je crobex ovako visoko već čekaju jedan žešsći pad pa će polako početi ulaziti. Po jadnim prometima jučer i danas vidim da nas 95% čeka to isto. [cool]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


ako danas zavrsimo u plusu mozemo bit sretni

Nemaš pojma koliko mi ovakav plus znači, od uzbuđenja neću moć spavat

Surround all arround when it hits the ground

naucila ekipa trejdat….e nema vise……sad ce se malo mrcvarit na zalost…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Evo gledam trgovanje na investoru i vidim nalog za kupnju INGRE od dvije dionice i sad se pitam kako je to moguće jer ja ako zadam nalog ispod tisuće kuna javi mi da je nemoguća zadavanje naloga ispod 1000 jer da je to manipulacija tržišta . [huh]

E sad se ja pitam kako ja tobože manipuliram tržištem a onaj koji je stavio nalog na dvije dionice ukupne vrijednosti 170kn ne manipulira???

Je..š ovakvu burzu


Čovjek je stavio 162 kom na bid i poklopilo mu 160 kom, eto kako.

IMT?



A možda je ovo početak oporavka. Svakoga dana mali promet i mali plus.

Ja zadovoljan.

Par dana mali plusevi, a onda će biti par dana veliki minusi. [bye]
Mirovinci ne daju pare dok je crobex ovako visoko već čekaju jedan žešsći pad pa će polako početi ulaziti. Po jadnim prometima jučer i danas vidim da nas 95% čeka to isto. [cool]
[/quote]

A možda su u šumi ?????’

Svi čekamo jedni na druge mirovinci čekaju oifove da propadnu mi čekamo mirovince da počnu kupovat itd .svi čekamo niki k..ac mora netko počet kupovat da bi se tržište počelo dizat a niko neće svi ništo čekaju (ja bi kupova ali nemam više keša) i sad dok je ovakvo stanje nima nam kruha [angry]

Ovo je moje skromno mišljenje i osvrt na ove postove koje pišemo jer nema nam pomoći od govora nego se treba odvažit i napravit nešto a to je kupnja a ne prodaja odma kad se malo zazeleni [wink]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]



Evo gledam trgovanje na investoru i vidim nalog za kupnju INGRE od dvije dionice i sad se pitam kako je to moguće jer ja ako zadam nalog ispod tisuće kuna javi mi da je nemoguća zadavanje naloga ispod 1000 jer da je to manipulacija tržišta . [huh]

E sad se ja pitam kako ja tobože manipuliram tržištem a onaj koji je stavio nalog na dvije dionice ukupne vrijednosti 170kn ne manipulira???

Je..š ovakvu burzu


Čovjek je stavio 162 kom na bid i poklopilo mu 160 kom, eto kako.
[/quote]

69 96,10
100 96,03
100 96,02
52 96,00
2 95,50
75 95,10
100 94,52
30 94,14
10 94,12 a koji je onda ovo Ku..c jeli i njega poklopilo na bidu
762 93,61
Cijena Prodaja
96,72 68
96,73 24
96,74 11
96,80 250
96,85 100
96,90 200
96,95 100
97,34 102
97,38 150
97,69 30

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]



ako danas zavrsimo u plusu mozemo bit sretni

Nemaš pojma koliko mi ovakav plus znači, od uzbuđenja neću moć spavat
[/quote]
je a tek moj na igh !

mi smo ipak zemlja slučaj

[/quote]

A možda su u šumi ?????’

Svi čekamo jedni na druge mirovinci čekaju oifove da propadnu mi čekamo mirovince da počnu kupovat itd .svi čekamo niki k..ac mora netko počet kupovat da bi se tržište počelo dizat a niko neće svi ništo čekaju (ja bi kupova ali nemam više keša) i sad dok je ovakvo stanje nima nam kruha [angry]

Ovo je moje skromno mišljenje i osvrt na ove postove koje pišemo jer nema nam pomoći od govora nego se treba odvažit i napravit nešto a to je kupnja a ne prodaja odma kad se malo zazeleni [wink]
[/quote]
Neka Sanader otkači od krojenja obveznica i neka mirovinci počnu prvi kupovati, neka vrate plin na benzinske postaje, neka se napravi likvidnost tržišta i sve će se opet vratiti u normalu. Neka otkanta državni aparat i presvlačenje asfalta na autoputu 3 puta godišnje, neka građevince i brodogradilišta obuzda, napravi energetski plan i neka napokon okonča više sa tim MOLom, jer svi ovi parametri su presudni za UP. Sa malim korakom može puno postiči, ali nije vrijeme još, jer tako kažu meštri ili oni što ih je gestapo označio sa zvijezdom, tko li će ga znati…

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.



Evo gledam trgovanje na investoru i vidim nalog za kupnju INGRE od dvije dionice i sad se pitam kako je to moguće jer ja ako zadam nalog ispod tisuće kuna javi mi da je nemoguća zadavanje naloga ispod 1000 jer da je to manipulacija tržišta . [huh]

E sad se ja pitam kako ja tobože manipuliram tržištem a onaj koji je stavio nalog na dvije dionice ukupne vrijednosti 170kn ne manipulira???

Je..š ovakvu burzu


Čovjek je stavio 162 kom na bid i poklopilo mu 160 kom, eto kako.
[/quote]
meni se takvo nesto desilo druga dionica druga brok.kuća ostalo dvije dionice 160 kuna prometa odnosno nalog djelomično izvršen
a znao sam se pitati tko to prodaje npr. dvije donice ADPL po 45 kuna ukupno 90 kn prometa a provizija min50 kuna
pozdrav svemanjemaminepare

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

New Report

Close